Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 559
  • 680
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, ще тегля карти на един въпрос на всеки желаещ. Пишете ми на лични вашите конкретно, точно и ясно зададени въпроси. Хубаво е да ми пишете поне инициали на питащия или на този, за когото се пита! Утре или
най-късно до 3.05 ще отговоря на всички желаещи!
Приятна вечер!

# 106
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!
Ще се радвам, ако някоя от Вас, когато е свободна намери минути за мен и ми хвърли едни карти. Става въпрос по работа.
Интересува ме- ще си намеря ли скоро нова такава?  На тази в която съм в момента не ме устройва. Несериозността ми идва в повече.
Благодаря Ви предварително! ❤

# 107
  • Мнения: 2 744
Здравейте,искам и аз да помоля някоя от вас да ми изтегли карти относно това дали строителят, от който закупихме апартамент ще спази уговорените срокове, защото започнахме много да се притесняваме, че нещата се забавят.
Благодаря предварително

# 108
  • Мнения: 2
Здравейте, може ли да ми погледнете на картите? Имам само един въпрос и той е, Ще живея ли заедно с човека с който имам връзка в момента,  ще има ли развитие връзката ни?

# 109
  • Мнения: 1 442
Здравейте, може ли да ми погледнете на картите? Имам само един въпрос и той е, Ще живея ли заедно с човека с който имам връзка в момента,  ще има ли развитие връзката ни?

Аз като прохождаща в "занаята" с картите да си кажа мнението:

Изтеглих - писмо+змия+звезди+кръстопът+луната

Според мен имаш сериозни съмнения относно развитието на връзката ви. Има някакви неясноти, тайни и заблуди от твоя страна относно отношенията ти с този човек, и на това се дължи твоето колебание. Нещо в поведението му ли те обърква така? Ако не се чувстваш сигурна, спокойна и уверена до този човек, по-скоро няма да продължиш с него.
Това е моето тълкувание Simple Smile

# 110
  • Мнения: 146
Здравейте, може ли да ми погледнете на картите? Имам само един въпрос и той е, Ще живея ли заедно с човека с който имам връзка в момента,  ще има ли развитие връзката ни?

Аз като прохождаща в "занаята" с картите да си кажа мнението:

Изтеглих - писмо+змия+звезди+кръстопът+луната

Според мен имаш сериозни съмнения относно развитието на връзката ви. Има някакви неясноти, тайни и заблуди от твоя страна относно отношенията ти с този човек, и на това се дължи твоето колебание. Нещо в поведението му ли те обърква така? Ако не се чувстваш сигурна, спокойна и уверена до този човек, по-скоро няма да продължиш с него.
Това е моето тълкувание Simple Smile
По тази подредба виждам нерегулярна комуникация с друга жена.
Това, което изтеглих аз е Пътека/Лилии/Книга/Сърце/Мишки
Залагаш много на тази връзка, като нов път и възможност ти се вижда, но не е. Мъжът би трябвало да е по-възрастен, сексуален, потаен, харизматичен. По книгата си в неведение за нещо, отново смятам, че има друга жена, на разстояние е от него, географски, имам предвид.
Въпросът ми беше зададен за развитие на отношения до 3 месеца. С мишките накрая не ми изглеждат добре.

# 111
  • Мнения: 146
Здравейте,искам и аз да помоля някоя от вас да ми изтегли карти относно това дали строителят, от който закупихме апартамент ще спази уговорените срокове, защото започнахме много да се притесняваме, че нещата се забавят.
Благодаря предварително
Нещата в момента са стопирани, човекът търси начин да продължи, но не намира. Мисля, че няма да успее в зададения срок.

# 112
  • Мнения: 37
Здравейте,
Може ли някой да ми изтълкува дама, конник, джентълмен и дете, въпроса е свързан с връзка с мъж? И по-скоро, дали скоро ще имаме развитие към семейство.
Благодаря ви.

# 113
  • Мнения: 10 701
Цитат
Може ли някой да ми изтълкува дама, конник, джентълмен и дете, въпроса е свързан с връзка с мъж?

Каква е петата карта ?

Цитат
Здравейте, може ли да ми погледнете на картите? Имам само един въпрос и той е, Ще живея ли заедно с човека с който имам връзка в момента,  ще има ли развитие връзката ни?
Цитат
Изтеглих - писмо+змия+звезди+кръстопът+луната

Нещо не е наред - този човек лъже и има или любовница или връзка с друга жена. Ще го научиш това от друго място по друг начин.Когато това ти се прояси и го осъзнаеш, че бъдеш поставена в ситуация да решаваш.Това ще те накара да излезеш от ситуацията  на мечтите в които си и да се осъзнаеш. Внимавай как ще действаш !
По тези карти това мога да кажа, но е възможно и да греша !

# 114
  • Мнения: 146
Цитат
Може ли някой да ми изтълкува дама, конник, джентълмен и дете, въпроса е свързан с връзка с мъж?

Каква е петата карта ?

Цитат
Здравейте, може ли да ми погледнете на картите? Имам само един въпрос и той е, Ще живея ли заедно с човека с който имам връзка в момента,  ще има ли развитие връзката ни?
Цитат
Изтеглих - писмо+змия+звезди+кръстопът+луната

Нещо не е наред - този човек лъже и има или любовница или връзка с друга жена. Ще го научиш това от друго място по друг начин.Когато това ти се прояси и го осъзнаеш, че бъдеш поставена в ситуация да решаваш.Това ще те накара да излезеш от ситуацията  на мечтите в които си и да се осъзнаеш. Внимавай как ще действаш !
По тези карти това мога да кажа, но е възможно и да греша !
Мисля че няма, единственото, което виждам е, че тя бърза, той не си дава много зор, да не кажа изобщо.
Говоря за първата подредба, не видях че си коментирал и другата. Извинявам се!

# 115
  • Мнения: 37
Само 4 си изтеглих по някаква подредба в tarico
🙂

# 116
  • Мнения: 146
Само 4 си изтеглих по някаква подредба в tarico
🙂
Аз изтеглих, моите са Лупа/Жена/Букет/Гроб/Котва
Човекът е привлечен сексуално и търси само това, което също ще приключи.

# 117
  • Мнения: 37
Само 4 си изтеглих по някаква подредба в tarico
🙂
Аз изтеглих, моите са Лупа/Жена/Букет/Гроб/Котва
Човекът е привлечен сексуално и търси само това, което също ще приключи.
Благодаря, дано не си права, ама, ако да - здраве да е 🙂

# 118
  • Мнения: 146
MariaMB искрено се надявам да не съм права.

# 119
  • Мнения: 2 122
Здравейте,
Може ли някой да ми изтълкува дама, конник, джентълмен и дете, въпроса е свързан с връзка с мъж? И по-скоро, дали скоро ще имаме развитие към семейство.
Благодаря ви.
По тези карти мисля, че жената търси мъжа, може и да пътува, за да бъде при него, като че ли интересът е повече от нейна страна. Той има ли дете? Или е нов партньор за жената?

Общи условия

Активация на акаунт