Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 55 020
  • 680
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 42
Здравейте, интересно ми е какво е вашето мнение за картите. Въпроса е "Искат ли да ме уволнят"
Цепих на парк. Паднаха от тестето 19 (кула), 12 (птици), 26 (книга). Теглих 18 (куче), 35 (котва) и 1 (конник).
Благодаря Ви предварително.

Дават Ви шанс, наблюдавана сте. Доста хора са намесени, шушукат, интриги има, а и задкулисни игри. Дори приятелите не са, това което са били. Отдръпва е има. Но пък приятел ще ви защити. Но с 1 на края, си мисля, дали не сте на ново място, да имате нови предложения.

# 331
  • Мнения: 459
добър ден прекрасни.може ли някоя да ми погледне дали ще напусна (или ще ме уволнят) от сегашната ми работа до края на април? С

# 332
  • Мнения: X
Как гледа Б на мен? Ще имаме ли отношения ?

# 333
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте, интересно ми е какво е вашето мнение за картите. Въпроса е "Искат ли да ме уволнят"
Цепих на парк. Паднаха от тестето 19 (кула), 12 (птици), 26 (книга). Теглих 18 (куче), 35 (котва) и 1 (конник).
Благодаря Ви предварително.

Дават Ви шанс, наблюдавана сте. Доста хора са намесени, шушукат, интриги има, а и задкулисни игри. Дори приятелите не са, това което са били. Отдръпва е има. Но пък приятел ще ви защити. Но с 1 на края, си мисля, дали не сте на ново място, да имате нови предложения.
Здравейте, не съм на ново място, нямам и нови предложения.

# 334
  • Мнения: 774
Здравейте,
Ако има запознати с тази колода - https://www.tarotbg.com/taro-karta/mystical-lenormand.html, може ли да ми кажете дали към нея върви и книжка?
Благодаря пресварително.

# 335
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте,
Ако има запознати с тази колода - https://www.tarotbg.com/taro-karta/mystical-lenormand.html, може ли да ми кажете дали към нея върви и книжка?
Благодаря пресварително.
Здравейте, имам колодата. Към нея има малка книжка на английски език.

# 336
  • Мнения: 774
Здравейте, имам колодата. Към нея има малка книжка на английски език.

Благодаря Simple Smile Бихте ли ми препоръчали конкретни книги или сайтове като за начинаещи? Предполагам, че щом е малка, книжката от колодата няма да е достатъчна.

# 337
  • Мнения: 1 289
Ще ми се обади ли човекът "Х" ?
Звезда (16), Птици(12), Писмо (27)

# 338
  • Мнения: 37
Здравейте, много отдавна не съм писала тук, благодаря за това, че сте толкова отзивчив. Мога ли да помоля някой да ми изтегли карти на въпроса, дали това е човека, с когото ще създам семейство? Инициалите са му ДГ.

# 339
  • Мнения: 3 118
Съжалявам, че се повтарям, но вече не мога да редактирам.

Искам да кажа, че животното се намери слава Богу и понеже Shine and Sun ми изпратите нейния Ленорман прочит на лични съобщения пиша тук.

Shine and Sun, кутията ти е пълна, не можах да пратя съобщение.

# 340
  • Мнения: 2 353
Ще ми се обади ли човекът "Х" ?
Звезда (16), Птици(12), Писмо (27)

Според мен Да

# 341
  • Мнения: 283
Здравейте. Може ли да изтеглите карти за мен? Въпросът ми е ще успея ли за забременея до края на годината по естествен път.

# 342
  • varna
  • Мнения: 41
Здравейте, може ли да ми изтеглите карти за отношенията ми с М. Познаваме се отдавна, скоро подновихме връзка, но все още не сме се виждали, ще я има ли срещата и как ще се развият нещата между нас?

# 343
  • Мнения: 716
Здравейте.
Ако някой иска да му гледам на карти,може да ми пише на лични.Просто условието ми е аз да тегля карти и да ми пишете имена.Не мога да наричам картите иначе.
Само че на себе си не мога да гледам и ще се радвам,ако някой откликва на моите въпроси.

# 344
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ще ми се обади ли човекът "Х" ?
Звезда (16), Птици(12), Писмо (27)
Да ,според мен да

Общи условия

Активация на акаунт