Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 559
  • 680
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 475
А според мене е обратното, три до пет карти ще хванат ситуацията.
Може да се направи и голямата подредба с 36 карти, но защо и е, като периода обхваща една седмица само?

Днес теглих карти за жена, която медицински е на края на живота си и има шест епилептични припадъка за по-малко от 24 часа, освен всичко останало. Паднаха се слънце, лилии и дърво.
Май няма да е краят точно сега, според картите. Ще дам ОВ.

# 676
  • Мнения: 391
Благодаря ви за отговорите дами! Да, по карта на ден - подредбата видях в чужди форуми.
Тегля 7 карти, а всяка карта е общо описание на деня - до момента бих казала, че си отговарят - за предните два дни.
Обърнатите карти дават нюанс, но основното значение се запазва.
В понеделник имаше стоплящи сърцето моменти с роднини и задушевна вечеря, но имаше и момент на разочарование през деня, а вчера беше ден, в който общувах с много приятели.
Мисля, че като се тегли по една карта не получаваш някакво голямо гадание, а обща картина.

Аз нямам конкретни терзания в момента.. просто влязох наскоро в активно работно ежедневие и това е начин малко да предугаждам реакции.

Последна редакция: ср, 20 мар 2024, 17:49 от Ea_

# 677
  • Мнения: 2 475
Ea да видим тогава днес змията как ще се прояви. За мене може да означава врагове, някой с когото си в конфликт, но може също да говори за измяна. Може и да си самата ти, в някаква манипулативна схема, изобщо безброй значения.
Дай ОВ.

# 678
  • Мнения: 146
А според мене е обратното, три до пет карти ще хванат ситуацията.
Може да се направи и голямата подредба с 36 карти, но защо и е, като периода обхваща една седмица само?

Днес теглих карти за жена, която медицински е на края на живота си и има шест епилептични припадъка за по-малко от 24 часа, освен всичко останало. Паднаха се слънце, лилии и дърво.
Май няма да е краят точно сега, според картите. Ще дам ОВ.
Елизабет, аз си правя ГП всеки месец и следя по дни, с различните техники как се проявяват картите, интересно е, пробвай))

# 679
  • Мнения: 391
Ea да видим тогава днес змията как ще се прояви. За мене може да означава врагове, някой с когото си в конфликт, но може също да говори за измяна. Може и да си самата ти, в някаква манипулативна схема, изобщо безброй значения.
Дай ОВ.

Елизабет, много ми беше интересна змията и на мен. Ето какво разбрах за нея
- лицемерна жена ( разбира се)
- медицинско лице, добър професионалист с малко рязък тон
- новини, някакви неща свързани с лекари, също и жена, близка позната, която ходи по болници за нещо си
- секс
- водене на някакви политики и замазване на очи на недоволни хора, някакви лъжи ( станах свидетел на нещо такова, не касаеше мен) точно го каза, манипулативна схема

# 680
  • Мнения: 1
Хей, момичета, да разбутам темата - какви са положителните проявления на Кула- Замък, които сте забелязвали?
Много често съм забелязала Кулата като издигане в работата, един вид на по-висока позиция.

Общи условия

Активация на акаунт