Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 846
  • 680
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 129
Моля, ако някой има възможност да ми изтегли карти на въпроса "добре ли е за мен да дам още един шанс на съпруга си"

Много благодаря ♥️

# 391
  • Мнения: 439
Joy здравеъте, ако може и за мен едни карти. Ще намеря ли някаква работа скоро?

# 392
  • Мнения: 13
Здравейте,
Може ли някой да хвърли един карти за мен? Въпросът ми е дали ще получа желаното предложение за работа🤗

# 393
  • Мнения: 2 350
Моля, ако някой има възможност да ми изтегли карти на въпроса "добре ли е за мен да дам още един шанс на съпруга си"

Много благодаря ♥️

Изтеглих ти кула, сърце, лилии, риби, щъркели. Сложих на щъркели дете, детелина и звезди.
За мен ДА. Всички карти са хубави, обещаващо ново начало.

# 394
  • Мнения: 1 124
Момичета, може ли някой да изтегли карти за моя въпрос- ще ме повишат ли или ще имам ли промяна в работното място?

# 395
  • Мнения: 1 445
Здравейте, бихте ли разтълкували, какви са намеренията на мъжа Х към мен? Паднаха се :

облаци
луна
пръстен
мъж

и за пояснение изтеглих още една карта - звезди;

# 396
  • Мнения: 146
Здравейте, бихте ли разтълкували, какви са намеренията на мъжа Х към мен? Паднаха се :

облаци
луна
пръстен
мъж

и за пояснение изтеглих още една карта - звезди;

Облаци и луна са тотална обърканост и неяснота, възможно е да го обърква ваш бивш партньор, по пръстена се върти в кръг, също така е и ангажиран, за което може да е индикация и луната. По звездите всичко е толкова далече и в настоящият момент е просто една мечта. По принцип тълкува този, който реди картите, затова не се ангажирам с точност)))

# 397
  • Мнения: 1 445
Благодаря, dimana! Вярно ти е тълкованието, така както усещам ситуацията и аз самата.

# 398
  • Мнения: 24
Здравейте!Ще ми помогнете ли в тълкуването на тези карти...
Слънце-Звезди-Камшик-Градина-Ключ
Въпросът ми е дали ще започна работа на определено място

# 399
  • Мнения: 10 726
Слънцето дава надежда за успех на новото място и заедно със звездите показват, че сте въодушевена от новото място а камшика показва, че на това място се работи сериозно, докато градината с ключа показват, че за това е дошло предложение при някакво публично събитие/събиране.  Според мен ще започнете, въпрос на време е .

# 400
  • Мнения: X
Днес се случи нещо, което не мога да си обясня.
Ако някой е така добър нека изтегли карти с въпрос
Истина ли е това?

# 401
  • Мнения: 24
Слънцето дава надежда за успех на новото място и заедно със звездите показват, че сте въодушевена от новото място а камшика показва, че на това място се работи сериозно, докато градината с ключа показват, че за това е дошло предложение при някакво публично събитие/събиране.  Според мен ще започнете, въпрос на време е .
Благодаря Ви много .Ще дам обратна връзка ,ако има събитие...

# 402
  • Мнения: 5
Моля ако някой може да ми изтегли карта,скарах се с Н.и искам да знам дали ще се оправят нещата.Благодаря предварително.

# 403
  • Мнения: 1
Здравейте,
Може ли някой да хвърли един карти за мен? Въпросът ми е дали бракът ми ще продължи с господин П. ще се оправят ли отношенията ни ? И има ли намеса от семейството му ?

# 404
  • Мнения: 1
Здравейте. Може ли да изтеглите карти за мен?

Въпросът ми е -  брат ми се намира в тежка житейска ситуация.Възможно ли е в бъдеще да се стигне до съдебни дела срещу него?
Инициалите са му ДА.

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт