Спиралата за мигли на Max Factor - Masterpiece

  • 3 267
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Тази лично не съм я ползвала, но съм ползвала спиралите на Max Factor и съм много доволна.

# 16
  • Мнения: 1 028
Аз си я взех след като върнах на Лореал "Волюм шокинг" и си избрах тази,но не съжалявам,хубава е.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Не ми харесва. "2000 калории'/май така се казваше/ е по-добра.

# 18
  • Мнения: 1 860
Аз пък си я купих тая спирала преди месец от цум уж срок на годност беше ок
да прави ми миглите хубави обаче ми сълзят очите нещо не е читава май или аз съм по-чувствителна
Възможно е. Аз си бях купувала от Германия спирала на "Мнхатън", но постоянно ми сълзяха очите от нея и я подарих на сестра ми, която пък нямаше този проблем.

 А тази ще си я взема.

# 19
Тук май всички са с гъсти и дълги мигли,обаче моите са редки и къси.Последно купих една светлосиня Maybelline volum' еxpress waterproof.Продавачката ме зашемети с марки и ме обърка тотално,така че просто грабнах последната,която спомена,а дори не ми трябваше водоустойчива.Ще съм благодарна,ако някой със същия проблем пише от какво е доволна.Taзи  Masterpiece дали става за мене ? newsm78

# 20
  • Мнения: 661
Аз искам да попитам нещо за тази спирала. Виждала съм тези двете:
и
Една и съща спирала ли е това и ако не каква е разликата?

# 21
  • Мнения: 1 860
Тук май всички са с гъсти и дълги мигли,обаче моите са редки и къси.Последно купих една светлосиня Maybelline volum' еxpress waterproof.Продавачката ме зашемети с марки и ме обърка тотално,така че просто грабнах последната,която спомена,а дори не ми трябваше водоустойчива.Ще съм благодарна,ако някой със същия проблем пише от какво е доволна.Taзи  Masterpiece дали става за мене ? newsm78
Моите не са гъсти не са и толкова дълги  Tired Обаче очите ми са големи и не ми трябва много спирала, за да ги подчертая. Понякога дори предпочитам само леко да ги наклепам и да станат пърхави, защото краищата им са светли. Не знам каква такава мода са  newsm78 За обем съм ползвала тази на Мейбълин, която и ти имаш и съм доволна и тази от която наистина съм оставала възхитена е . Имаше невероятен ефект.

# 22
  • Мнения: 1 986
 Аз имам втората спирала на Макс фактор,която сочи violetov charomat Wink и както казах,много съм доволна от нея-тя не е за обем или удължаване/е,има малко такъв ефект/,по-скоро идеално разресва миглите,разделя ги и добре подчертава очите Peace

# 23
  • Мнения: 483
май всички спирали на Маx Factor са качествени. Аз ползвам 2000 калории и съм много доволна, тя е малко по-евтина 13 лв., но следващия път ще пробвал тази.   bouquet

# 24
  • Мнения: 131
Не зная дали има публикувана такава тема вече,но искам да препорчам спиралата за мигли на Max Factor - Masterpiece. Има необикновена четчица от нещо като гума и връхчетата са нагъсто.Не слепва миглите и ги удължава.Лично аз съм мн доволна.Струва около 19 лв.

 Peace
Това е най-хубавата спирала, която съм ползвала  newsm10

# 25
  • Мнения: 521
Откакто излезе тая спирала само нея ползвам. Много съм доволна.

# 26
  • Мнения: 113
аз я имам от няколко дни и съм много доволна  Peace, заслужава си  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт