Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 128
  • 828
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 652
Абсурдно е хазартът да бъде забранен заради това, че хората са прости. Grinning
Контрол трябва, а не забрани.

# 151
  • Мнения: 36 482
Просто ще има нелегални казина. Въобще няма как да се забрани изцяло.

# 152
  • София
  • Мнения: 14 676
Просто ще има нелегални казина. Въобще няма как да се забрани изцяло.
А и държавата иска да удари талоните, а сайтовете? Днес в метрото до мен жена на около 60, връткаше яко на ротативка в сайта на НЛ.😳

# 153
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Абсурдно е хазартът да бъде забранен заради това, че хората са прости. Grinning
Контрол трябва, а не забрани.
Да, съгласна съм, но контролът да не е само на хартия. Ако се упражняваше контрол като цяло, много сфери цяха да процъфтяват. Контрол, но да е ефективен, а аз засега не виждам такова желание от страна на контролиращите органи.

Скрит текст:
Просто ще има нелегални казина. Въобще няма как да се забрани изцяло.
А и държавата иска да удари талоните, а сайтовете? Днес в метрото до мен жена на около 60, връткаше яко на ротативка в сайта на НЛ.😳
Голяма част от хОрата тотално са се побъркали.

Вкл. ТВ да чуя за задържането и попаднах на Нойзи, който употреби една много хубава "дума" - "неусилие". Сякаш търсим успеха без усилие.

# 154
  • Мнения: 14 629
Цитат
Докато се връзваме на градски легенди за това колко лошо е правителството и престъпниците се изживяват като звезди, няма да се оправим.
Кое е градска легенда?То си е международна.На холандците само това им е в устата.Или може би са лъжци и клеветници?Правителството е корумпирано и то покровителства престъпниците звезди.И не само тях,а на всяко ниво и по долните етажи.Така се печелят търгове,правят по 3 пъти ремонти и пр.За очевадни проблеми институции си затварят очите,защото са предупредени кого да пазят.
Найденов не съм го гледала,освен откъслечните изявления в новините.Той как така спокойно се появява и хвърля обвинения?Обвини черепа за случилото се с Манол Велев,бил сериен изнасилвач и пр.Сега въпросният Найденов също да го подведат под отговорност,че е знаел за престъпленията на Божков и ги е премълчавал.Извод:щом така спокойно се изказва следварително,значи има чадър над Найденов и сие.И сега намерих първият му коментар покрай ареста на черепа.
https://www.marica.bg/balgariq/sobstvenikat-na-efbet-s-parvi-dum … a-na-vasil-bojkov

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 00:15 от Silverstone

# 155
  • София
  • Мнения: 30 142
Да,  хванат някой и се оказва, че чак тогава се сещат да говорят. Защо досега не са ги казали тези неща? Едва ли са ги научили днес. Защото е лесно да риташ умряло куче, ама иначе те е страх да не те ухапе.

И пак не очаквам кой знае какво. Хванат този, хванат онзи показно, а резултат няма. Преразпределят само баницата. Няма Иванчо да печата билети, ами ще е Драганчо.

# 156
  • Мнения: 9 652
Няма Иванчо да печата билети, ами ще е Драганчо.
А баш!
Арабаджиеви ги разкарха, а на тяхно място в хотелите им (на морето) са Маргините. От трън та на глог.
И тук така. Залагам, че Пеевски ще печата новите талончета. Може да започне с "златното прасенце-касичка". 😁

# 157
  • София
  • Мнения: 30 142
Няма Иванчо да печата билети, ами ще е Драганчо.
А баш!
Арабаджиеви ги разкарха, а на тяхно място в хотелите им (на морето) са Маргините. От трън та на глог.
И тук така. Залагам, че Пеевски ще печата новите талончета. Може да започне с "златното прасенце-касичка". 😁
Затова не се впечатлявам, че били хванали Божков. И като са го хванали какво? Едно голямо нищо. Ще шумят няколко седмици по случая и ще си намерят друг да погнат.

Някой да се сеща за Цв. Василев? Не. Изплатиха се парите от хазната. Откраднатите пари си останаха у хОрата, които са ги откраднали и всичко е наред.

# 158
  • Мнения: X
Марица не е ли жълт вестник?

Найденов си върза гащите казвайки, че скоро е научил за престъпленията на Божков и веднага отишъл в прокуратурата. За изнасилванията е имало преписки в полицията.

# 159
  • Мнения: 15 207
Скрит текст:
Да не говорим, че търкането на билетчета се е превърнало в национален спорт на БГ. Хора, които буквално броят стотинки за мляко и хляб, купуват билети. Куцо, кьораво и сакато търка до припадък.
Лично аз не веднъж съм била свидетел, как служителките на пощата /които взимат процент от продажбата на билетчета/ буквално набутват билетите в ръцете на пенсионерите дошли да си вземат пенсиите.
Няма пенсионер, който да си вземе пенсията от пощата и да не се отчете поне с едно билетче.
И не само там. Не знам какъв процент дават за продажба, но предлагането е напористо.
Много ми се иска да ограничат продажбата само в опрелени за целта места, да забранят рекламата /това, го има и в закона/, която е повече от агресивна.
Хазарта няма да забранят, нито ще ограничат роенето на игрални зали, казина ...., но дано затегнат конрола и да не го навират в очите на хората, като алтернатива за забогатяване.

# 160
  • София
  • Мнения: 4 245
И залите и казината трябва да бъдат ограничени. Не може в жилищни квартали да са на всяка пряка. Това го няма никъде в нормалните държави.

# 161
  • Мнения: X
Не си спомням кой коментира онзи ден, че са масово около училища казината, а в закона е забранено. Има си ограничения, просто не се спазват.

# 162
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
И залите и казината трябва да бъдат ограничени. Не може в жилищни квартали да са на всяка пряка. Това го няма никъде в нормалните държави.


Баш да го няма. Игрални зали и казина има на всеки ъгъл, а машинки за залагане има във всяка втора кръчма и квартални кафенета. В 30 хиляден град има 3 бинго зали. Билети се търкат постоянно, а различни видове лотария пълнят пунктовете. Билети за Коледа се продават от юли и обикновено в началото на декември са изчерпани навсякъде, а цената им е 20 евро!
Просто предполагам, че нещата са организирани по друг начин, не съм се интересувала.

# 163
  • Мнения: 6 035
Положението с хазарта е страшно. Това наистина трябва да се спре. Някои хора са като обезумели. Познавам 19-годишно момче, което теглейки бързи кредити, за да играе на машинки е изхарчило и сега дължи 15 000 лв. Аз на 19 години нито знаех какво е кредит, нито какво е хазарт. Сега казината са под път и над път. А не е лошо и бързите кредити да се ограничат.

# 164
  • Мнения: 18 498
Шефът на комисията по хазарта бил направил самопризнания - https://www.24chasa.bg/novini/article/8137658

Общи условия

Активация на акаунт