Магазини Sinsay

  • 60 319
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 781
Morkovel, в Плаза има.

# 16
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Здравейте.
Отскоро ми излиза реклама във фейса. Виждам, че имат и онлайн магазин. На снимки нещата изглеждат доста добре. Нещо като Пепко ли е? Отзиви към днешна дата?

# 17
  • Мнения: 13 784
Здравейте.
Отскоро ми излиза редклама във фейса. Виждам, че имат и онлайн магазин. На снимки нещата изглеждат доста добре. Нещо като Пепко ли е? Отзиви към днешна дата?
По- скоро като cropp

# 18
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Някой поръчвал ли е от сайта? Много неща за бебко ми харесаха,но няма как да стигна до физически магазин...

# 19
  • Plovdiv
  • Мнения: 292
Някой поръчвал ли е от сайта? Много неща за бебко ми харесаха,но няма как да стигна до физически магазин...
Да, на 16.09. направих поръчка, получих е-mail с потвърждение на поръчката, но от тогава нямам никакво известие кога ще ми бъде доставена. Абонирах се за бюлетин и получих по e-mail код за 15% отстъпка.
Редактирам се, току-що получих mail, че поръчката ми е изпратена.

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 09:53 от cveti_niki_paci

# 20
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Здравейте.
Отскоро ми излиза редклама във фейса. Виждам, че имат и онлайн магазин. На снимки нещата изглеждат доста добре. Нещо като Пепко ли е? Отзиви към днешна дата?
По- скоро като cropp
Не знам какво е cropp Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 384
За мен са с компромисно качество и са предимно за тийнове до 15 г. Мое мнение.

# 22
  • Мнения: 2 781
Аз съм много доволна от чантите, но обувките (балеринките конкретно) са изключително неудобни, как изобщо се купуват. И във физ. магазин постоянно има зареждане от тях, а от кецките тип Converse с месеци нямат пълна номерация.....Дамските суитчъри и кожени якета също ми допадат, както и някои аксесоари, като например четка за почистване на лице и гъбичка за грим (уникална).

# 23
  • София
  • Мнения: 22 923
Много хубави неща има ( поне така изглеждат) и на добри цени. 😀 Ще пусна и аз поръчка тези дни. Не бях чувала за този магазин, добре, че ми излезе реклама във ФБ.

# 24
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Поръчах и аз яке за малкия и две калъфки за деко възглавници. На снимки изглеждат супер. Да видим като дойдат.

# 25
  • Мнения: 17 972
Дънките им са супер, имат много различни кройки, за всяка фигура. Дъщеря ми има поне 5 чифта, супер стоят

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 09:39 от R@N

# 26
  • София
  • Мнения: 22 923
Поръчах и аз.


# 27
  • Мнения: 6 146
sea.sea, ще споделиш ли после как са ботушите, че и аз им се чудех. Видях предстоящите и реших да почакам някои, които набелязах.
И аз пуснах днес поръчка с детско - пижами, комплекти, чорапи, ластици и обувки, които ще ползва в градината.

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 4 044
А ,размерите отговарят ли,за детско питам.

# 29
  • София
  • Мнения: 22 923
sea.sea, ще споделиш ли после как са ботушите, че и аз им се чудех. Видях предстоящите и реших да почакам някои, които набелязах.
И аз пуснах днес поръчка с детско - пижами, комплекти, чорапи, ластици и обувки, които ще ползва в градината.
Да, имам смс за утре, но сме извън града и ще ги взема другата седмица. Ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт