Минимален бал за ВТУ

  • 1 822
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Какви са минималните балове във ВТУ за археология и филологиите? Какво е мнениетомнението Ви за този университет?

# 1
  • Мнения: 238
Специално в тези факултети от години няма минимален бал. Приемат се всички кандидатстващи и пак остават свободни места.

# 2
  • Мнения: X
Специално в тези факултети от години няма минимален бал. Приемат се всички кандидатстващи и пак остават свободни места.


Наистина ли? Там ли учите?

# 3
  • Мнения: 760
Имам добро мнение за този университет. Той е един от малкото в България, с хуманитарна насоченост. Аз също мисля да следвам там, само че не съм решил какво, колебая се.

# 4
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Когато аз кандидатствах беше около 22 за Археология,но това бе много отдавна(2002).Аз завърших там,само че Етнология и после магистратура Културен туризъм.Като цяло историческият им факултет е един от най-добрите,но ако няма да се занимавате с това по-добре запишете специалност с китайски-също им е на високо ниво и със сигурност има бъдеще.

# 5
  • Мнения: X
Когато аз кандидатствах беше около 22 за Археология,но това бе много отдавна(2002).Аз завърших там,само че Етнология и после магистратура Културен туризъм.Като цяло историческият им факултет е един от най-добрите,но ако няма да се занимавате с това по-добре запишете специалност с китайски-също им е на високо ниво и със сигурност има бъдеще.

Доста висок като се има предвид,че максималния е 24.

# 6
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 009
Това все пак бе 2002...Аз влязох с 23,15

# 7
  • Мнения: 16
Някой знае ли мин балове за история

# 8
  • Мнения: 87
колко е минимслния бал за психология?

Общи условия

Активация на акаунт