аз съм първа, аз съм първа-31.07- 06.08

  • 7 576
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Знаех си аз, че тук е мястото да попитам за Бат Бойко и ще бъда задоволена- е аз не съм съвсем де, но това е защото съм ненаситна. Mr. Green Joy hahaha Joy

# 16
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Такааааа, я да свършим малко работа.
Обади ми се едно момиче- журналистка от седем дни. Искат да направят предаване за нас- свързано е с протестите, но предаването може да е и на по- друга тематика. Първо- желаещи да участват???
Не знам още кога ще е предаването, но е добре да се видим и да насочим темата към нещо важно.
Чакам активност Wink Иначе отивам да се оплача на любимия си...(ББ)

# 17
  • Мнения: 2 563
кикики- гад Mr. Green
Ами нямам нищо против да е по-така срещата, но ми трябва по работа, а за приемното време...думи нямам -сигурно е веднъж годишно- в четвъртък(например). Но ще пробвам де...


Пробвай в деловодството да се обадиш и да си назначиш среща! Току що ми подшушнаха, че Бойко имал приемно време от 9 сутринта.

# 18
  • Мнения: 11 315
Привет на всички!
Аз многоооо отдавна не съм се разписвала по седмичните теми. Сега покрай Надето реших да драсна някой ред.
Наде, успокой се миличка, на мен с малкия ми казаха същото, но коментара беше, че възможно да е изчислен грешно термина, което и при теб може да е причината. На мен ми го казаха при видеозон в деня на изчисления термин. След 10 дена гушках вече един голям здрав бебок.
Надявам се притесненията ти да са напразни и стискам палци до финала.  Peace
Спорна и усмихната седмица на всички!

# 19
  • Мнения: 2 543
Ох, аз пък, на целия зор взех, че влязох да видя какво правите и се ядосах пак на Бърди! Много ме дразни неговата анонимност и назидателния му тон!!! ooooh!

Щастлива седмица ви желая!!! Hug  bouquet

П.С. ББ не ми го хвалете! Не съм му фен! Sick

# 20
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравейте и от нас. Повръщането на Яни беше последвано вчера от ниска Т, бегом на дежурен и вярно се оказа летния вирус, явно го е изкарал почти на крак. Обаче добре, че отидохме, че Т  била от обезводняване, а той доста течности наливаше... Да, ама вчера ми е пишкал всичко на всичко 1 път  Sad, почна да пие едно специално сокче на ХИП за дехидратация и само течности, дано днес е по-добре.  Аман от вируси...
radini , по повод миризливата тема, трябва си търпение, при Яни минаха 2 седмици и аз се бях отчаяла, пълен провал, не прави  нищо на гърнето, дори и извън гърнето, само като сложех памперс. И хоп от веднъж на третата седмица стана номера, направо не разбрах как. Сега мисля и нощния памперс да махам, защото вече не пика и в него... И Ради ще свикне, само да и мине меракът да прави щуротии, игурно и е забавно да ви прави луди  Mr. Green
За ББ, не  съм му фенка, не ми е и неприятен, малко ми е смешен, но когато наистина върши работа му се радвам. Успех на yosarian   с уреждането на срещата.
Наде, мятай се на леглото и никакво ставане, бабите да помагат с Дани. Тази скъсена шийка хич не е добре и бебето ниско, лягай,  взимай хапчета, каквото са ти изписали и пълна почивка - физическа и психическа. И спокойно!
Нанди, миличка,  опитай се дда се абстрахираш от роднини и познати и такива подобни и от техните реакции, много ще е трудно, но истината е, че се притръпва в един момент. Винаги можеш да попаднеш на някаква нетактична реакция, която да те засегне, важното е  да се научиш да не и обръщаш внимание, да я подминаваш  и т.н. Не се разстройвай, толкова неща са ти на главата, та да се разтройваш пък точно  от някакви гости, пък и разстроена мама не е толкова полезна за Мими. Много прегръдки от нас.

# 21
  • Мнения: 1 193
Здравейте,нямам много време ама да ви кажа привет.Опитах се да почета малко, но не успях всичко.Хубава седмица - без вируси,много спокойствие и приятни мигове.Ние сме добре,ходим на рехабилитация,при логопеда много ми хареса.Детето ми се струва много повече в час,заглежда се в неща които до сега не забелязваше.Абе срешнах се с хора които ми вдъхнаха сила и се чуствам добре.много поздрави на Светлето,вече ми липсват разходките с вас,но другата седмица съм на линия.

# 22
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито! Както казах аз съм в ада и чистилището май накуп - Дани е с летен вирус и виси по мен милото като парцал - не пие, не повръща много - то няма и какво...

КАК ДА РАЗБЕРА ДАЛИ СЕЕ ОБЕЗВОДНИЛ???

# 23
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ако е отпаднал и езикът му е побелял, урината тъмна, а дъхът и урината миришат на амоняк

# 24
  • София
  • Мнения: 9 862
Наде,следи освен това ,което ти е казала Йосариан,следи колко често пишка-ако не е пишкал от обяд до вечерта,значи се е обезводнил.Давай му вода често,по малко,примерно 1-2 лъжички през пет-десет минути.Не му давай по много вода наведнъж!
Ох,гаден вирус-Буби го изкара преди година и лежахме в Инфекциозна болница.

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
той не иска да пие - на сила ли да давам?

# 26
  • София
  • Мнения: 9 862
Ами мен в болницата ме караха на сила да и давам,Наде.Дори ми дадоха спринцовка-ако не иска с лъжицата.

# 27
  • Мнения: 644
Като гледам не всички са здрави,за това им пожелавам бързо оправяне   Peace  а на всички останали много усмивки,весела и щастлива седмица    Grinning
Бъдете живи и здрави      bouquet

# 28
  • Мнения: 4 414
Наденце, ако трябва му давай с лъжичка през 5 мин. обърни го на игра....иначе, съм чувала, че тъмни кръгове под очите също говорят за обезводняване. дано се оправи бързо малкия  bouquet
и аз съм от НЕфеновете на ББ...но, ако някой ден си направя ПР агенция, ще го взема за шеф Wink
успех на адашката в срещите  bouquet

# 29
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Приятна седмица и от мен на всички.

Вчера бременеещите майки много ме притесниха и аз днес изтичах да видя мама Иги.

Поздрави от нея, спокойна е весела е в момента си има и весела компания. Днес са и обърнали внимание и дори и предстояха още прегледи за деня. Дори медицинска сестра влезе и много любезно и мило си говореше с тях.

Общи условия

Активация на акаунт