Репресии срещу старите кучета!

  • 4 856
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ми да...сега като се разлигави темата ще удари 5-6 страници веднага...
Ама след малко ако пусна тема с голямата ми болка от вчера пак ще изчезне в небитието...знам си от сега...

# 31
  • Мнения: 793
Божке! Поради зачестилите теми за и против кученцата - реших тази да не я чета, защото се разстройвам ooooh! Whistling


То и аз така реших и какво да видя Бу се сърди за една бира и некви кебапчета, които  вече ги няма  Whistling

# 32
  • Мнения: 9 903
заклевам се, модератор наживо не съм виждала, като изключим Морена, която вече не е, и Хера, която още не беше  Rolling Eyes
каква ти тук бира........

# 33
  • Мнения: 3 091
Честито ти самопоправен телифон!

Ето! От най-неочаквани места ме репресират! Дори хора, с които уж другаруваме!
Ти, драга ми ламьо, намекваш нещо за пловдивския ми произход ли?  Close
мале... леле...  newsm78 май сме горе на черешата! НЕ намеквам, но сега ме подсещаш, че всъщност се е получило спонтанно  bouquet
Моля кажете Щуко Гранде, аз старо куче ли съм???

# 34
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ти си стара ламя...къде се буташ между кучетата.... Joy

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
То и аз така реших и какво да видя Бу се сърди за една бира и некви кебапчета, които  вече ги няма  Whistling
smile3515 Каква бира, какви кебапчета, какви 5 лева? От отношението към старите потребители се оплаквам!  smile3516

Ламьо, сама прецени - ако се чувстваш репресирана и онеправдана от отношението на съфорумци, или си новак, или стар потребител...

# 36
  • Мнения: 1 413
Форумът спи цяла седмица, де се е чуло и видяло сутрин като отворя "начало" и наобяд пак  - да видя един и същ последен отговор  и то по 2 теми! Мислех, че компа ми се е повредил и не зарежда! Joy
Ай ся да оспамя - Ламелиииита, кафееето - кога най-после Hug  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 3 421
Форумът спи цяла седмица, де се е чуло и видяло сутрин като отворя "начало" и наобяд пак  - да видя един и същ последен отговор  и то по 2 теми! Мислех, че компа ми се е повредил и не зарежда! Joy

И аз връщам се от отпуска и какво виждам - форума и той в отпуска - никакво движение hahaha

Повредата не е в твоя компютър Wink

# 38
  • Мнения: 1 629

А за функцията "Информирай модератор", ще разбера ли на кой точно съм го пратила  newsm78


Всички модератори получават мейл със сигнала ти.  Grinning Няма грам конфиденциалност.

# 39
  • Мнения: 3 091
То и аз така реших и какво да видя Бу се сърди за една бира и некви кебапчета, които  вече ги няма  Whistling
smile3515 Каква бира, какви кебапчета, какви 5 лева? От отношението към старите потребители се оплаквам!  smile3516

Ламьо, сама прецени - ако се чувстваш репресирана и онеправдана от отношението на съфорумци, или си новак, или стар потребител...
Щуки, ни разбраф:
Старо чуке - репресирано, онеправдано
Ново чуке - нерепресирано, а репресиращо старите
Така ли?
При теб е още по-тежко престъплението: хем старо чуке, хем модовско... мани мани  animal085  newsm43

# 40
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Е са, Бу те изяде с парцалите:)
Бегай, крий се:))))


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118475.0


Хайде да залагаме колко хора ще ми отговорят и колко ще кажат, че не са виждали инструктор през живота си...

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 11:13 от Reza

# 41
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Егати, имах същия проблем с моята Нокия в БГ преди месец.Показа се една слушалка на дисплея и нямаше махане.Говорих все едно с диктофон(не знаех къде са ми слушалките).От колегите никой не можа да го оправи, едва ли не ме инструктираха да разглобя тел. на части.Ядосах се и слижих СИМ картата в друг телефон.Нокията я взех тук да я оправят във Водафон,защото е купена от тук.Занесахме я обясних какъв е проблема, те включиха телефона, а той беше като чисто нов.Нито слушалки имаше на дисплея, нито други проблеми.Е умрях от срам Embarassed

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Егати, имах същия проблем с моята Нокия в БГ преди месец.Показа се една слушалка на дисплея и нямаше махане.Говорих все едно с диктофон(не знаех къде са ми слушалките).От колегите никой не можа да го оправи, едва ли не ме инструктираха да разглобя тел. на части.Ядосах се и слижих СИМ картата в друг телефон.Нокията я взех тук да я оправят във Водафон,защото е купена от тук.Занесахме я обясних какъв е проблема, те включиха телефона, а той беше като чисто нов.Нито слушалки имаше на дисплея, нито други проблеми.Е умрях от срам Embarassed
От М-тел центъра *88 казаха, че това е софтуеърен и хардуеърен проблем практически на всички Нокии (или поне аз така го схванах) Confused Не знам, но много крива хава беше тези 5 дена, още повече, че ми е натоварено време и през 5 минути звънях или ми звъняха.

Ламелинда: тук явно са репресирани И стари, И нови. Избери си.

# 43
  • Мнения: 3 091
Щу - избирам категория чавка.
Дефиниция: нито младо, нито старо, но пухкаво жувотно с оперение, което мисли колкото може и се чувСтвУва онеправдано по принцип.

# 44
  • Мнения: 1 413
Ето, ламята ме репресира и мен - не ще да си пие кафето, а и отговор не дава Cry

Общи условия

Активация на акаунт