Някой правил ли си е кичури у дома с L´Oréal Couleur Experte?

  • 3 331
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 629
Аз съм я ползвала тази боя и много гадни ми станаха кичурите. Нямаха нищо общо с тези, които съм си правила в салон  Sad Сигурно вината е в "сръчните" ми ръце, а не толкова в боята  newsm78

# 17
  • Мнения: 7 430
Дуцинко и аз съм се правила и бях доволна Peace
Бях кестенява и си сложих руси - стоеше много добре или поне аз се харесвах Wink

# 18
  • Мнения: 4 371
Хм, решила съм се да се пробвам, само чакам една приятелка да се накуми. Боята ми е цвят Champagne Ice(а в един сайт този номер го водят като Tiramisu  newsm78).
Ще пусна снимки преди и след Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 390
И при мен се получи като при milf. Confused


Аз съм я ползвала тази боя и много гадни ми станаха кичурите. Нямаха нищо общо с тези, които съм си правила в салон  Sad Сигурно вината е в "сръчните" ми ръце, а не толкова в боята  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 393
И при мен се получи като при milf. Confused


Аз съм я ползвала тази боя и много гадни ми станаха кичурите. Нямаха нищо общо с тези, които съм си правила в салон  Sad Сигурно вината е в "сръчните" ми ръце, а не толкова в боята  newsm78


Същото и при мен. Но аз си мислех, че в мен е вината. Wink

# 21
  • Мнения: 1 116
И при мен се получи като при milf. Confused


Аз съм я ползвала тази боя и много гадни ми станаха кичурите. Нямаха нищо общо с тези, които съм си правила в салон  Sad Сигурно вината е в "сръчните" ми ръце, а не толкова в боята  newsm78


Същото и при мен. Но аз си мислех, че в мен е вината. Wink

И при мен се получи същото, но и аз го отдадох на "сръчните" ми ръчички. От тогава започнах да се боядисвам, трябваше да залеча следите.

# 22
  • Мнения: 7 837
Хаха, и аз така преди няколко месеца набързо  заличих следите  Laughing
Идваше ми да се бия през ръцете  Grinning

# 23
  • Мнения: 4 371
Леле, хора, направо ме изплашихте сега с тези мнения Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 7 837
Давай смело, особено ако има, кой да ти помогне  Grinning
Аз чакам снимки  Grinning

# 25
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И моите не станаха, но аз и един цвят боя не мога да си сложа като хората.   Laughing
Успех!

# 26
  • Мнения: 7 837
Дуци, нищо не показваш, какво стана  Grinning

Вдигам темата, защото днес ме хванаха бесните и реших да завторя с идеята, че този път ще е по-добре  Mr. Green 15 мин. се въртях на шанда с боите, изпаднала в чуденка...
Е, не стана като на картинка, но е значително по-лицеприятно от първия път  Laughing
При следващото мацотене обаче, задължително ще си търся помощник  Grinning



# 27
  • Мнения: 4 629
Браво Кейси - чудесно си се справила. Даваш ми кураж и аз да направя втори опит Crazy

Дуци дай и ти снимки, ако си пробвала боята

# 28
  • Мнения: 4 371
Още нищо не съм направила, срамота. Или нямам време, или се разминавам с бояджиите Laughing
Сама не искам да опропастявам боята, защото тук не продават такава и ще се изям от яд Blush
Кейс, твоята добре е станала. Аз си го представях по-зле, но ти ми вдъхна кураж. Но аз мисля да си направя по-дебели кичури.
Дали ще е добре newsm78
Няма да се отметна за снимките Sunglasses

# 29
  • Мнения: 7 837
Но аз мисля да си направя по-дебели кичури.
Дали ще е добре newsm78

Аз първия път бях решила да си направя само 2-3 по-дебели, както ме беше направила фризьорка преди време. Обаче не се получи точно кичур, а нещо като петно на няколко места покосата ми  Mr. Green
Но и моята е коса е ужасна, може и това донякъде да е причината.

Общи условия

Активация на акаунт