Звездни компромати - Февруари'20

  • 271 639
  • 3 114
  •   1
Отговори
# 2 460
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Орешарски си беше п**ка. Така и не даде ясен отговор #КОЙ? Хъката-мъката, у лево.

СРС-тата свързани с Баце са в пъти по-гнусни от това, което съдържаха тези свързаните с Радев. Уредил жена си, да не е ок, но чудо голямо. Много по-гнусно и обезпокоително ми е да има човек на държавна позиция, който ч*ка пред охраната и после си обсъждат ( цитирам по памет).  Много ми падна в очите тоя човек.

# 2 461
  • Мнения: 1 547
Какви са тия Срс с Бб, не съм чувала.  Обаче за момичето и къщата в Барселона  има много отдавна статии и разследване.
И какъв  е имиджа на Бб, та да не се усъмним в него? Нещо хубаво не съм видяла от как е на власт, типичното поведение  за бивша мутра  има. Плюс това ще му е гъдел да има по- млада от дъщеря му любовница и дете от нея, никак не ме впечатлява това.

# 2 462
  • Мнения: 8 781
Ама детето от него ли е??

# 2 463
  • На морето!
  • Мнения: 5 790
И аз за първи път чувам за тези пикантни СРС-та. Дайте линк да прочетем.

А иначе, хейтът срещу Генерал Деси много изнерви Радев и след неговите записи изгуби контрол. Много глупости прави, дано го успокоят, че не е добре работата. И Деси се покри, за да е пълна мъката.

А ИринитУ що така посърна откакто се върна от рекламната екскурзия в Алпите?
Скрит текст:

# 2 464
  • Мнения: 19 256
Иринито да не е тъжна заради Божков?

# 2 465
  • Мнения: 852
Ново модно предложение от Djofra Fashion, признавам, че името е оригинално, но не бих си го носила на гигантски надпис
Скрит текст:


Никол Станкулова нямала нужда от време за себе си. Сигурна съм, че външния си вид постига с презентациите на времето.
Скрит текст:

# 2 466
  • Мнения: 1 673
Това Джофра звучи като циганско-индийска марка. Николчето ми е толкова противна.

# 2 467
  • София
  • Мнения: 6 482
Мисля, че е бургаска, поне само там съм им виждала физически магазин.
Моделите  голяма част отговарят на името.

# 2 468
  • Мнения: 9 889
Естествено красивата се събужда с ествествено надути джуки и с естествено навити букли.
Повдига ми се от симпатични, но самозабравили се моми на христова възраст, които си мислят, че са хванали .. за ...

# 2 469
  • Мнения: 6 283
Бургаска е да,веднъж съм влизала в магазина,прекалено ми е екстравагантен. Никол и е широко около врата с бавачки и помощници.

# 2 470
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826


СРС-тата свързани с Баце са в пъти по-гнусни .........Много по-гнусно и обезпокоително ми е да има човек на държавна позиция, който ч*ка пред охраната и после си обсъждат ( цитирам по памет).  Много ми падна в очите тоя човек.

Никога не съм чувала за това.Дайте до ги видим/чуем тези срс-та.

# 2 471
  • на пистата
  • Мнения: 5 876
Това е собственичката на Джофра фешън.Мисля,че е сестра на кака Ванче 😁😁😁(шегувам се).
А моделите й са меко казани клоунски.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 2 472
  • Мнения: 3 743
Същинска Джофра. Тези дупки във веждите брадавици ли са? 🤨

# 2 473
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Претоплена манджа е това . През 2016 излезе срс за разговор между две адвокатки и един мъж адвокат също, наречен Яневагейт заради името на едната адвокатка Владимира Янева. Та в тия срс-та уж имало разговор между  тримата. Не съм адвокат на Борисов ,но някакси несериозно ми звучи. Сега за Ицо 100те манекенки ако ми кажат че има манекенка любовница няма да се учудя и ще повярвам , ама за Борисов сори ама не вярвам.

# 2 474
  • Мнения: 9 489
Туй по-страшно и от Ванчиту, бря!! 🥴

Общи условия

Активация на акаунт