Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 434
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 105
Слагате ли си масло за нокти в деня в който се лакирате

# 721
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Слагам след лакиране веднага. Предната вечер цопвам в лимона преди да легна без масла и кремове.

# 722
  • Мнения: 105
Благодаря

# 723
  • Варна
  • Мнения: 631
Белеща база Easy off Kodi не става, много е коментирано. Не държи.

# 724
  • Мнения: 2 644
Някой да има идея защо обикновения лак поставен върху изпечена база на Коди се набръчква по повърхността?

# 725
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Избърса ли лепкавия слой? Обикновен лак в сандвич се бръчка ако го запечатам с топ недоизъхнал.

# 726
  • Мнения: 1 532
Момичета,правя баните с оцет и мажа с масло,но за на работа  си поръчах ето това кремче.Някой дали го е ползвал и има ли ефект от него ?
А и като сте с гел лак пак киснете ли в оцет?Или само на чисти нокти?

# 727
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Те моите остават чисти по една нощ/понякога и само няколко часа/.Тъй,че си ги кисна с лака.

# 728
  • Мнения: 2 644
Избърса ли лепкавия слой? Обикновен лак в сандвич се бръчка ако го запечатам с топ недоизъхнал.

Бърша добре лепкавия слой. Не става въпрос за лак в сандвич, не съм поставила още топа. Лакирах се сега и ще чакам да изсъхне до довечера. Но не за първи път лакът ми се набръчква по този начин. Винаги става така, почти на всички пръсти

# 729
  • Мнения: 52
И на мен с една база ми ставаше така, направо се бели, може би защото е soak off и реагира с ацетона в обикновения лак. Аз правя следното: база - гел лак - обикновен лак - (изчаквам няколко часа да изсъхне добре) - запечатвам с топ
Или база - топ - обикновен лак - и после топ по същия начин.

# 730
  • Мнения: 13 929
И аз слагам топ след базата. После обикновен лак, като изсъхне пак топ.

# 731
  • Мнения: 2 644
Пристигнаха ми ваденките и лентичките от Амазон, вчера нямах търпение да приложа и двете Simple Smile





Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 10:29 от ALMIRRA

# 732
  • Варна
  • Мнения: 631
Много стилен, нежен и красив пролетен маникюр! Поздравления!

# 733
  • Мнения: 2 062




Малко пролетно, цвета е малко по тъмен от колкото изглежда.

# 734
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Надито, много красиво! Hug Кой е цветът?
И на Армира е много приятен маникюрът!:hugs:

Общи условия

Активация на акаунт