Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 435
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 644
Сега като излезна Англия от ЕС същата ли е процедурата с тези превозвачи, да няма изненади?

# 691
  • Варна
  • Мнения: 7 701
До края на годината няма проблем. После ще го мислим.

# 692
  • София
  • Мнения: 470
Много се измъчих с този Neess 7455, отдръпваше се от краищата и се разтичаше 🥴 и стана зле като цяло. На 3 слоя е, иначе прозира, но тези цветове са така! Ще го оставя, че сложих топа на bestone, да видя колко ще държи!
Дали трябваше да избърша със спирт базата, за да не ми се отдръпва?

Скрит текст:

# 693
  • Мнения: 2 644
До края на годината няма проблем. После ще го мислим.

Ще имам ли някакви ядове ако поръчам 3 лака наведнъж по този начин Grinning

# 694
  • Paris, France
  • Мнения: 14 017
Базата са чисти от лепкав слой точно за да се отдръпне леко лака и да не цапа кожа. Ако не искате да бяга не махайте лепкавия. Аз точно това целя - да се дръпва цвета.

Трябва първия слой да е супер тънък за да не бяга лака. Следващите слоеве се лепят по него.

Идея е да се мине с четка, потопена в спирт само около кожа. Тогава леко бяга, но не се събира в средата.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 7 701
ALMIRRA никакви ядове няма да имаш. Ще им платиш ДДС-то още при плащането в ибей. От там нататък при получаването от куриера на Спиди ще платиш таксата от 2.60лв. на Габко и таксата на спиди. Мисля 6.60лв. беше общо.

На Neess лаковете бягат не малко а много от каучукова база Grinning. От рейнфорса не бягат за разлика от Коди/някой/ и флормар.

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 14:10 от prinzesata

# 696
  • Варна
  • Мнения: 3 050
Аз изобщо не съм наясно как се поръчва чрез фирма превозвач... Ако някой, който е наясно има желание да ми поръча ще му преведа сумата по банкова сметка предварително. Бих искала топ на Гелиш.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 631
Продавачите в ибей не пишат ли по-ниска стойност на пратката, ако ги помолиш?

# 698
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Не не пишат това не е алиекспрес.

# 699
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Бъдете внимателни при поръчката. Обърнете внимание на формата на капачката.
Така изглеждат новия вариант, ако са от старите, не знам какво би било качеството, имайки предвид годност и т.н

# 700
  • Мнения: 2 644
Аз изобщо не съм наясно как се поръчва чрез фирма превозвач... Ако някой, който е наясно има желание да ми поръча ще му преведа сумата по банкова сметка предварително. Бих искала топ на Гелиш.

Не съм поръчвала до сега. но ще поръчам и аз топ Гелиш. В Ибей даваш адреса на Габко и те го пращат там. Габко ти го носят до България и ти го пращат по Спиди, това е.

# 701
  • София
  • Мнения: 10 309
Стига вече с тези превозвачи, защо си усложнявате живота?!? Няма смисъл при поръчка от щатите на ниска цена!

Кои изтърси тази глупост, че като избере България и му начисляват допълнителни 5$, избирам UK, доставка 5$, BG, пак 5$, това за магазина за който бях дала линк.

Ако се поръча един или два лака и се пише на превозвача да пише 10$ стойност, няма да отиде на митница с повече си е риск, по-добре 3 поръчки с по един артикул, да ви е мирна главата.

Ето какво ми излиза като добавя топ на Гелиш с доставка в пощата, поръчвано нееднократно!

# 702
  • Мнения: 52
Medusa, да, тази е базата.
каре е следното: върху почистен нокът със спирт или преп/праймер, се слага  прозрачен обикновен топ лак или мат топ лак, като не се лакира нацяло, а се оставя 1-2 мм в свободния край и отстрани. Чакаш да изсъхне хубаво, да кажем поне 30-40 Мин. и върху него слагаш УВ базата, печеш и другите стъпки.
 Целта на карето е да попречи на базата да се закрепи яко в нокътя и при сваляне всичко пада много лесно с накисване. Но гел лака също може да пада по-бързо от желаното, особено в свободния край. Ако е така, там се сега ултрабонд / fuse стъпката на кучио, която слепва допълнително база към нокът.
Не слагай /2/ фюз на цял нокът, че Nevena заради това не обича кучио Simple Smile- няма сваляне.
Аз с каре свалям за 15 Мин, но все още не мога да докарам трайност над 7-8 дни.
kristin@, много ти благодаря за подробния отговор и за съветите! Relaxed
Сваляла съм сама гел лак от дълъг маникюр... два дена...
Когато започнах да избирам системата на Cuccio не ми стана особено ясно за база 2 от описанието. Намерих ги в ютуб имат канал, там нагледно видят използването на всички стъпка по стъпка.
Не знам колко качествено ще се справя сама ще ми бъде за първи път.
Това е клипа, ако някой прояви интерес.
https://www.youtube.com/watch?v=yNluaqmQYvY

# 703
  • София
  • Мнения: 10 309
Almira при поръчка до Англия автоматично се начисляват митническите такси още при плащането на продукта. Така не се занимавам с нашите идиоти.
Не знам какво ви е страх от превозвачите. Постоянно ги ползвам. Спестяват ми занимавка и с митниците и с идиотките от БП.


Поръчвам с превозвач непрекъснато, стоки от Англия. Какъв е смисъла да плащаш ДДС и допълнителна доставка за един топ, че и да чакаш двойно повече време?!?

При закупуването на топ с цена 13,99$, няма никакъв шанс да отиде на митница!

# 704
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Над въпрос на личен избор е кой как ще поръча. Ползвам превозвач защото нямам нито време нито нерви да се занимавам с малоумници. Излишни пари за таксите на тъпите пощи също не давам-сори циция съм. Докато не се научат нашите да работят като европейци така ще бъде.
Пример: Пратка от айхерб на стойност 72лв. с доставката платих 31.20лв. на пощите и 45 дни ме мотаха-мерси!
Естествено ако ще се поръчва един лак е по-добре директна доставка от твоя продавач. Моят и без това не праща директно Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт