Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 513
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 631
Medusa, аз също използвам cuccio база и топ, само че базата ми е една друга, сребристо шише, универсал се води.
Аз им писах във ФБ, питаха ме маникюрист ли съм, аз - обучавам се:), което си е истина де, но за хоби- маникюрист ... Joy продаваха база и топ от черните за 45 лв, а с другатс база ми излезе около 60 комплекта.
Цветовете бяха 30 -35 лв

Слагай задължително каре под базата, че не се сваля лесно.

# 676
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Almirra, аз всеки ден получавам пакетчета от Алиекспрес, не се предава така вируса.
Не се ли съгласяват да пишат по - ниска стойност на value declaration за Гелиш-а? Аз така процедирам от Али с по - скъпите неща, досега не е имало проблеми.

# 677
  • Мнения: 52
Medusa, аз също използвам cuccio база и топ, само че базата ми е една друга, сребристо шише, универсал се води.
Аз им писах във ФБ, питаха ме маникюрист ли съм, аз - обучавам се:), което си е истина де, но за хоби- маникюрист ... Joy продаваха база и топ от черните за 45 лв, а с другатс база ми излезе около 60 комплекта.
Цветовете бяха 30 -35 лв

Слагай задължително каре под базата, че не се сваля лесно.

kristin@, може би имаш предвид тази Relaxed

Багодаря ти Relaxed за информацията относно цените, но да бъда откровена отказах се да се занимавам с бг представителите.
От Англия ми е по удобно да поръчвам, едно море ни дели само Smiley Smiley

Какво точно имаш предвид под ,,каре,,? Аз все още не съм наясно с цялата терминология  Smiley

# 678
  • София
  • Мнения: 10 324
Almirra, аз всеки ден получавам пакетчета от Алиекспрес, не се предава така вируса.
Не се ли съгласяват да пишат по - ниска стойност на value declaration за Гелиш-а? Аз така процедирам от Али с по - скъпите неща, досега не е имало проблеми.

Едно време ставаше, сега всяка съмнителна пратка отива на митница, която се намира във Враждебна и ако нямаш документи поръчка+банково извлечение, че пратката ти е под 30лв. освобождаването става след чакане около месец, такса към пощите, че те представляват пред митница 16,80+20% ДДС.

# 679
  • Варна
  • Мнения: 631
Medusa, да, тази е базата.
каре е следното: върху почистен нокът със спирт или преп/праймер, се слага  прозрачен обикновен топ лак или мат топ лак, като не се лакира нацяло, а се оставя 1-2 мм в свободния край и отстрани. Чакаш да изсъхне хубаво, да кажем поне 30-40 Мин. и върху него слагаш УВ базата, печеш и другите стъпки.
 Целта на карето е да попречи на базата да се закрепи яко в нокътя и при сваляне всичко пада много лесно с накисване. Но гел лака също може да пада по-бързо от желаното, особено в свободния край. Ако е така, там се сега ултрабонд / fuse стъпката на кучио, която слепва допълнително база към нокът.
Не слагай /2/ фюз на цял нокът, че Nevena заради това не обича кучио Simple Smile- няма сваляне.
Аз с каре свалям за 15 Мин, но все още не мога да докарам трайност над 7-8 дни.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 7 707
Момичета от къде мога да докопам белещата база на  Madam Glam? Нагледах се на лесното и сваляне в тубата.

# 681
  • Paris, France
  • Мнения: 14 053
Преди 6 години си бях купила Кучио от тук:

https://www.transdesign.com/search.php?search_query=Veneer&section=product

Момичета от къде мога да докопам белещата база на  Madam Glam? Нагледах се на лесното и сваляне в тубата.

https://www.madamglam.com/products/peel-off-base-coat

Над 100$ пращат безплатно. Тук козметиката не се облага. Купих я в групова поръчка.

Само да ти напомня, че в тубата и БП се сваля много лесно Laughing  Искам да кажа, че не е Стриплак.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 7 707
Уф.....уби ми мечтите Grinning. При нас за съжаление всичко се облага и митниците ни напоследък са такава идиотия,че се принуждавам да поръчвам през Англия  та да се обмитява всичко при поръчката.
БП с двойно каре неще да се сваля лесно за съжаление от моите нокти.

# 683
  • Paris, France
  • Мнения: 14 053
Мадам Глам се сваля точно като БП, от моите нокти, тези на дъщеря ми, на съседки. Никаква разлика няма. Купуваме си я жени, на които Стриплак не ни държи. Пробвалите Депенд казват, че е същата, а Депенд държи добре, но се сваля по-трудно от Алесандро. С Депенд не мога да сравня от опит, нямам го.

Та, не убивам мечти, а свалям на земята, в реалността на калпавите нокти Laughing

Цветните гел-лакове на Мадам Глам са си китайджоси отвсякъде. Нямат разтваряне.

# 684
  • Мнения: 3
Някой има ли мнение за марката Kinetics ?

# 685
  • София
  • Мнения: 10 324
5$, и пак излиза по-евтино от колкото при вносителя. Последно взех база Прохелт на ОПИ и топ Гелиш.

С превозвач ли поръчваш? До България ли поръчваш?

Директно до България поръчвам, без превозвач, не се комбинирайте, поръчвайте  по 1-2 бройки, ако отидат на митница, си е разправия.

Тъкмо щях да пиша, че няма смисъл от комбиниране.

Над,как така директно до България, от къде и по какъв начин ги получаваш? Без да ползваш Габко ли?
Аз искам да поръчам, но така съм се наплашила от този коронавирус, не смея да поръчвам нищо от никъде.
Правиш си акаунт в ебей, с български адрес, доставят на него. Магазина се намира в Щатите, идват за 2 седмици, но все пак са пощи може и повече.

# 686
  • Мнения: 2 650
Значи идва до пощата. Още по-добре. А как варира цената за доставка на 1 лак примерно?
Ако е толкова лесно защо да правим 1000 машинации за да се сдобием с лак от Европа Grinning При това с доста по-висока цена

Сега ще пробвам да си направя регистрация

# 687
  • София
  • Мнения: 10 324
Значи идва до пощата. Още по-добре. А как варира цената за доставка на 1 лак примерно?
Ако е толкова лесно защо да правим 1000 машинации за да се сдобием с лак от Европа Grinning При това с доста по-висока цена

Сега ще пробвам да си направя регистрация
В горното съобщение я има 5$ е доставката на един лак. Преди години купувах всичко от там или от трансдезайн, при тях доставката над определена сума, беше безплатна. Сега с тези митници, купувам по 1-2 бройки само основа и топ, цветните от Китай или Русия, като имам път натам, ав последните 3 месеца, само Неесс Simple Smile

# 688
  • Мнения: 2 650
Хм, направих си регистрация и пробвах. Оказва се, че лака струва 10 $, цена за доставка още 4$ и като въведа адрес до България генерира още 5$ доставка и тотал стават 19$, което е над 30 лв., което ще рече, че задължително отива на митница! Аз веднъж си имах главоболия с една пратка от iHerb, която беше за 28,50лв (с доставката заедно), и едва я освободих от митница. То не бяха документи, телефони, имейли, куп загубено време, чакане, доказване че е под 30 лв и пр.
Това с Еbay до БГ е вариант само, ако лака не надвишава петнайсетина долара заедно с доставката.
Те пък Българските власти сложили едни мижави 30 лева лимит...

# 689
  • Варна
  • Мнения: 7 707
Almira при поръчка до Англия автоматично се начисляват митническите такси още при плащането на продукта. Така не се занимавам с нашите идиоти.
Не знам какво ви е страх от превозвачите. Постоянно ги ползвам. Спестяват ми занимавка и с митниците и с идиотките от БП.

Общи условия

Активация на акаунт