СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 10

  • 24 781
  • 781
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 259
И аз бих помолила за отговорите от Междучасие 😊

# 616
  • Мнения: 47 981
Може ли винаги, и тук, и в групата,да качвате и отговори, че не всички сме математици Hug

# 617
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
И аз се нареждам за отговорите;)

# 618
  • Мнения: 983
Аз мога да пратя за чистене от Търговската гимназия по БЕЛ и математика. Ако някой има възможност и желание да ги почисти, да пише!

# 619
  • София
  • Мнения: 2 437
Gadamer  и Мария (от Бургас) е от ноемврийките. 78 набор съм, но никога досега през живота си не бях чувала за факториел. Вярно, че Мат. никога не ми е била силна, но си мисля, че ако се е учило (завършила съм 31 СУЧЕМ) все щях да го помня дори и да не знам какво е.

# 620
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте, и аз да се наредя със седмокласничка, във форума съм от както се роди малката. Пишех в отчетните за май. През годините не съм от редовно пишещите, но съм от редовно четящите.
Пиша ви с една молба, понеже сме в Междучасие при г-н К. Тодоров, а той както е известно не дава сборници, моля за някоя добра душа, която може да препоръча изпитан сборник който да закупя, защото девойката започна да се притеснява, че не решават достатъчно и на последната ПИ на теста има грешки от невнимание иначе на преразказа е 32 точки.

Иначе по повод, различните езици от английския, моето мнение е, че просто няма преподаватели и затова няма и паралелки.

# 621
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
vesito 2 блокирала си личните и не мога да ти пиша.  И аз съм от Пловдив. Не видях в групата някой да ти е отговорил на въпроса за Образователни технологии. Дъщеря ми не ходи там. Подготвя се сама за НВО, така че не мога да ти кажа дали ги подготвят добре, но по-скоро Да. Моята ходи там на пробни. Резултатите, които те притесняват, може би са нормални. В ОТ пробните са само на материала от 7 клас (особено по БЕЛ), а по МАТ ми се струват доста по-лесни от тези които качват момичетата тук в групата. Освен това в ОТ решават 18 + 5 задачи, а на другите пробни и на НВО са 20 +3. В търговската сигурно е имало и въпроси от 6 клас по БЕЛ, а по МАТ е бил по-труден. Аз не знаех, че вече са почнали и те с пробните, така че благодаря. Ще се радвам, ако ги качиш, че да я пробвам девойката ми.

# 622
  • София
  • Мнения: 476
С набора, която е Юни 2006 само влизах да чета, много не съм писала във форума. Като родих малкото, септември 2012 доста често пишех и сверявах часовника си тук. Наборката сега вече е първа смяна и всички сме много щастливи. На олимпиадата по мат. се е справила само с първата задача. Както вече съм писала, тя продължава да спортува шест дни в седмицата и май това я държи в кондиция.

# 623
  • Мнения: 259
Аз мога да пратя за чистене от Търговската гимназия по БЕЛ и математика. Ако някой има възможност и желание да ги почисти, да пише!
Аз мога да ти изчистя и да ги кача.

# 624
  • София
  • Мнения: 609
И аз бях много редовна при майските майчета 2006. А 2005 какви срещи, с кореми, си правехме след училището за бременни, форумските бременелки...
После кърмене, болести, системата за детските градини.... сега 7 клас... как минава времето.
А удивителната не помня да сме учили, но аз от математиката помня само ужаса при контролни и омразната математичка от 1-во

# 625
  • София
  • Мнения: 1 086
Здравейте! Следя стриктно темата от началото на учебната година. Във форума съм от отчетната “мартенчета 2006” и съм майка на умен и мързелив младеж 😁.
Ходи на курсове във Веди и не решава нито една задача допълнително, освен домашните от училище и школата. Справя се отлично и по двата предмета, съдейки от оценките които получава, но вчера като го попитах дали му е интересно да решава задачи отговори, че никога няма да обикне математиката и определено предпочита БЕЛ. Ще се цели в езиковите гимназии, като за сега май Испанската е най-желана.
Ще ходи на ПИ само във Веди, два платени и третите влизат в цената на курса. На 5 и 8 му бяха първите, не е много доволен от себе си, чакаме резултатите края на другата седмица. Мога да предоставя и БЕЛ и Математика на някой да ги почисти и качи в групата.

# 626
  • Мнения: 259
Здравейте! Следя стриктно темата от началото на учебната година. Във форума съм от отчетната “мартенчета 2006” и съм майка на умен и мързелив младеж 😁.
Ходи на курсове във Веди и не решава нито една задача допълнително, освен домашните от училище и школата. Справя се отлично и по двата предмета, съдейки от оценките които получава, но вчера като го попитах дали му е интересно да решава задачи отговори, че никога няма да обикне математиката и определено предпочита БЕЛ. Ще се цели в езиковите гимназии, като за сега май Испанската е най-желана.
Ще ходи на ПИ само във Веди, два платени и третите влизат в цената на курса. На 5 и 8 му бяха първите, не е много доволен от себе си, чакаме резултатите края на другата седмица. Мога да предоставя и БЕЛ и Математика на някой да ги почисти и качи в групата.
Мога да ги изчистя и кача

# 627
  • Мнения: 137
И аз съм редовните в отчетните май 2006, но бях с друго име.
Благодаря за теста, чакам отговори и аз.

# 628
  • София
  • Мнения: 4 035
Ина също каза, че в Междучасие е имало задача с неизучен материал до сега във втория модул, каза, че е този път изпита е бил гаден, но тя принципно хич не е на ти с математиката, така че не е коректив.

# 629
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Аз и Мама Мони сме от Ноемврийките:)
И аз! Даже наборката е най-бързата от ноемрийките.

Общи условия

Активация на акаунт