Пазаруване от НМ, тема 40, ФЕВРУАРИ 2020г.

  • 46 559
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47 981
Но за ненамалени

# 46
  • Мнения: 10 151
Така излиза ... не е оферта, освен за който иска да купи от нещата на редовни цени и се докара до заветните суми за -20%. Че за -10% или 7.50 отстъпка, пък да направиш сметка за 75 лева поне, не ме кефи нещо...

# 47
  • Мнения: 3 413
Момичета, това са мерки за къси гащи с висока талия. Я ми преведете тези мерки къде са изнерени.

Какви са тея 7см 🤔
И ширината това обиколка ли е или измерено едностранно?

# 48
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Пробвах този за нов акаунт и хваща заедно с 9601 за 10% .Но не ми хваща на намалени.
Някой друг опита ли да каже как е при него?

Редактирам се-Прочетох на HAPPY поста, че е за ненамалени.

# 49
  • Мнения: 10 151
Само за проба опитах, хвана само на ненамалени при мен на основния.
Хубаво е, че дава опция с нов за още 10%, но с условието за минимум поръчка и че начислява само в/у ненамалението, не е вървежна оферта.
За мерките за които се пита в по-предния пост - странни са, нещо не е наред очевадно, ако не са спешни за поръчка с нещо друго - по-добре да се пита по телефон за адекватни размери.

# 50
  • Мнения: 9 683
Аз бях напълнила кошницата, че имам ваучер-подарък .. добавих сутиени и чорапогашници на редовна цена. Хвана ми двете остъпки на чорапогапниците- 20те % и 50% на втори артикул, нищо, че всичко друго беше вече намалено (т.е. общата сума се гледа, за да се изчисли %). Предполагам, че ако има още и ваучер за върнати дрехи и той ще се начисли.

# 51
  • Мнения: 10 151
Може в общата сума да има и намалени, но в/у тях не начислява съответната за тази оферта отстъпка.

# 52
  • Мнения: 9 683
Може в общата сума да има и намалени, но в/у тях не начислява съответната за тази оферта отстъпка.
Нещо по-различно ли казах?

# 53
  • Мнения: 10 151
Уточнявам изрично за евентуално неразбралите. Може някой да не е забелязал, че не хваща в/у намалените, нищо че го казахме вече няколко пъти. После да няма недоразбрали. Ако ви дразни повторението - трийте ме.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Добре, че ви има!
Изобщо не се сетих да пробвам да добавя и още един код.
Пуснах нова поръчка. Ще ме извиняват, но ми спестихте 14лв и да си направят опция отказ на поръчка.

# 55
  • Мнения: 444
Брей,теЗ още днес ми изпълниха желанието за код.....Само,че не "кълвем" на такива кьор фишеци.....На тия претъпкани гардероби,дето ги имаме …..нЪц…..няма начин да им се вържа.....

# 56
  • Мнения: 54 401
И аз така.
140 лв., абсурд!
Хич няма да гледам нищо.

# 57
  • Мнения: 9 683
Удържали са ми такса връщане за една петньосана/вече пращана на някого/ блуза , надлежно върната от мен с код 4.

# 58
  • Мнения: 54 401
Оплачи се!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
И аз съм пас... Начи като исках код ич нямах това предвид! Innocent

Общи условия

Активация на акаунт