Октомврийче смее се със глас, пролетта посреща във захлас! - 2019 -Тема 4

  • 15 135
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 989
Ех... какви са тези купони, аз на 33 вече явно съм пенсионерка... да ви кажа, за излизания с приятели съм винаги готова, но да ходя по дискотеки или клубове до сред нощите- не... вече съм се пенсионирала и нямам никакво желание!

# 706
  • Мнения: 610
Ха ха и аз на дискотеки и крубове доста се находих и не ми липсва, но с приятели на вечеря или кино доста ми се ходи. Ние нали сме сами няма на кого да я оставим на бавачка не бих посмяла. Ще ми се да не е залепена за мен, но то няма на кого да я оставя.

# 707
  • not found
  • Мнения: 581
И аз съм в пенсионерския клуб 🤪 даже на 8 март няма да ходя , че моите приятелки са големи куПонджийки да не ме замъкнат пак в някоя дискотека ...

# 708
  • Мнения: 143
По колко мл ядат вашите бебета? Моя малчо яде на 2-3 часа между 40 и 110мл . Само на кърма е но яде вече само от шише. Рядко иска да яде от гърда. Вечер яде в 22:00 после в 2:00 и после 5:30-6:30 ама е цяла нощ въртене пъшкане и само като ставам да давам биба иначе се буди с рев. И тая пусна биба заради палеца му я набутах и после ще се чудя как да я махам

# 709
  • Мнения: 236
По-добре отучване от биба отколкото от палец.
Относно нощтните барове и на мен нещо не ми се ходи. Честно казано не помня от кога не съм ходила. Бременността ми не беше от най-леките.... предпочетох да се пазя, при положение че се стигна до там че искаха да ми махнат бебетата. А сега пък за да излезна трябва да ангажирам двама човека да ги гледат... по-добре да си стоя вкъщи 😆. Иначе и аз не съм стара 🤔 само на 32г. Но съм си пенсионерче... поне за сега 😊

# 710
  • Мнения: 215
Привет, и моят е така. Хапва и гърда и шише, но най-много 120 мл и после поне 3 часа не иска да яде. Не знам как наддава това дете, при това връща постоянно и много рядко мрънка от глад. Гледам да предлагам често, ама той си има свои виждания. Биба суче от родилното, само тя му помага за връщането.
На мен мноого ми се ще да си направя едно излизане, но и много ми се ще един ден да се наспя 8 часа без да ставам и да давам цица хахха. Но няма да ме огрее. Пък и имам чуството, че и да излезна пак ще си мисля за малкия постоянно...

# 711
  • Мнения: 404
Да ви кажа, хич не се чувствам стара, на 31 съм и бих отишла на едно парти, ако имаше на кой да я оставя. Ей така заради доброто старо време.
Иначе не пия де, онзи ден ми се допи нещо и си взех безалкохолно вино. .... иначе във винена чаша го пих. Хахаха Смях.

# 712
  • Мнения: 79
Благодаря ви за мненията,ще я оставя
 1-2 седмици и пак ще пробвам. Чак на 21.03 ставаме на 5месеца. Аз съм на 25,излиза ми се,има на кой да я оставя,но не искам. Искам си вкъщи с нея и мъжо,и не ми липсва нищо... а може храна,хубава храаана ама да не готвя аз хахаха... Наскоро открих една торта,вече 3-ти път я правя тъй като се влюбихме във фкуса и е много лесна,ако има желаещи,готвещи мами ще споделя : )

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз пък жулвам от време на време по 50 гр вино. Не стига, че е кът..имах една катаржина от Бг много специална и нямаше как да я оставя на мъжа ми само. Една глътка ракия също ударих вчера. Изобщо не обичам твърд алкохол., но със сополи и това гърло...чудих се вече. По дискотеки не съм ходила и преди децата..не ги обичам. Предпочитам природата и други лудости с приятели. Те ми липсват. Времето, в което палим колата след работа и след 3000 км сме в другия край на Франция, хапващи тартчета , спящи по плажове и мотели за гейове. Ха ха офф
Днес си взех тантум верде за гъргара. Ставало за кърмачки..от първото гъргарене изпитвам облекчение.на стягащото ме гърло. Дано се оправя. И бебето де с тоя променен глас горкото!

# 714
  • Мнения: 799
Благодаря ви за мненията,ще я оставя
 1-2 седмици и пак ще пробвам. Чак на 21.03 ставаме на 5месеца. Аз съм на 25,излиза ми се,има на кой да я оставя,но не искам. Искам си вкъщи с нея и мъжо,и не ми липсва нищо... а може храна,хубава храаана ама да не готвя аз хахаха... Наскоро открих една торта,вече 3-ти път я правя тъй като се влюбихме във фкуса и е много лесна,ако има желаещи,готвещи мами ще споделя : )
Аз искам рецепта Wink

Иначе и аз съм на 31, края на април ще направя 32, обичам да излизам, но сега всички в компанията сме с по 1-2 деца, някои са бременни, така че засега излизаме на детски кът 😂😂

# 715
  • Мнения: 143
Аз ще правя 28 и определено ми се излиза, но няма на кой да го оставя. Рачков ще идва в Лондон и много исках да отида, но няма как за съжаление.
За тортата давай рецептата 😁😁

# 716
  • София
  • Мнения: 123
Кви пенсионерки, кви пет лева?! Аз съм на 39 и си се чувствам супер. Снощи излизах с приятелки, мъжът ми ме отмени. Справи се чудесно. Сега сме на гости в Хасково. Сестра ми иска утре да ходим на пиано бар. На мен си ми се ходи. Ще си спретнем хубаво парти. Свекървата ще ни я гледа. Тя моята спи по 12 часа. Ляга в полунощ, към 5 и към 9 яде без да си отваря очите. Всичко си изцоква и после се оригва пак спяща. Слагам си я в кошарата и тя продължава да си спи невъзмутимо. И към 11:30 - 12:00 се събужда от нощния сън.

# 717
  • Мнения: 799
Кви пенсионерки, кви пет лева?! Аз съм на 39 и си се чувствам супер. Снощи излизах с приятелки, мъжът ми ме отмени. Справи се чудесно. Сега сме на гости в Хасково. Сестра ми иска утре да ходим на пиано бар. На мен си ми се ходи. Ще си спретнем хубаво парти. Свекървата ще ни я гледа. Тя моята спи по 12 часа. Ляга в полунощ, към 5 и към 9 яде без да си отваря очите. Всичко си изцоква и после се оригва пак спяща. Слагам си я в кошарата и тя продължава да си спи невъзмутимо. И към 11:30 - 12:00 се събужда от нощния сън.
А през деня спи ли? 🙄😁

# 718
  • Мнения: 799
Аз няма на кой да я оставя през нощта, не могат да я приспят, а и още я кърмя. И освен това живеем извън града.

# 719
  • Мнения: 1 521
Като гледам повечето сме около едни години, много якоо.
Аз съм на 33 и на мен ми се излиза, обичам да ходя по партира, но както беше записал някой в момента мечтата ми е да спя. Simple Smile

Преди да забременея преоткрих Джина с тоник. Казвам ви нямам търпение да спра кърменето. Simple Smile
Всяка вечер ще си пия по един.

Общи условия

Активация на акаунт