🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 1

  • 28 645
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Слушам коментарите в "На кафе" за Капките и имам чувството, че четат от темата ни. Оценките на изпълнителите, определени думи и цели фрази вече съм ги чела тук.

Анкети ще мога да пускам само с всяка нова тема. Преди минавах към старата версия и го правех по всяко време. В новата е невъзможно, въпреки че бях получила отговор от единия от администраторите, че ще може да се прави и в новата версия.

# 646
  • Мнения: 2 560
Аз съм доволна от  началото. Харесах доста от изпълненията. Фики определено ме изненада, харесах Анди и Дара също. Луна е свръхамбициозна и ще се старае, а панаира е гарантиран. Галка беше жалка, ама тя толкова си може. Димитър Маринов е много фин човек, дано да не си избият комплексите някои хора върху него. Маги- нищо ново, знаем, че има глас. Тото- слаба работа. JJ нищо особено за сега. Кого пропуснах😕?

# 647
  • Мнения: 1 295
Гала -3т - пълна излагация. Аз ако се представя така при условие, че се водя певица ще потъна в земята от срам.

Луна -4т - Това недуразумение не е за предаването. Не ми е забавна, противна ми е. И както и очаквам за всеки нейн образ ще преиграва.

Маги - 5т - пя като себе си, дано успее да избяга по - нататък от това.

Тото - 6т - получи му се общо взето, но сравнено с другите не беше нищо особено.

Георги - 7т - За мен се справи чудесно, въпреки че беше избрал лесен за него образ, тъй като е близък до него. В крайна сметка нормално, това е началото всеки иска нещо по - сигурно. Фънки прекали.

Дара - 8т - Идиостка песен и тази Айлиш ми е противна, но Дара влезе в нейния образ много успешно.

Димитър Маринов - 9т - отлично представяне и много добри певчески данни.

Антоан - 10т - Много добра имитация на Слави. Личи си, че се е постарало момчето. Пожелавам му успех занапред.

Фики - 11т - Хареса ми, че той беше голямата изненада, подобно на Криско. Харесаха ми и думите на Маги, че е възпитан. На мен по интервюта винаги ми е изглеждал такъв, никога не е наглеел, даже търпи много на майтап.

# 648
  • Мнения: 7 761
Адски мило ми стана като гледах Тони Стораро по време на изпълнението на Фики- много горд беше ,щеше да се разплаче. Много добре се представи.

# 649
  • София
  • Мнения: 4 887
Подценяват Луна заради екстравагантното и шантаво поведение, но тя може да пее и е артистична.
Е, самовлюбена е и бая се е самозабравила, но пък пее и се старае.
Не заслужаваше да е на опашката.

# 650
  • Мнения: 9 171
Мда, Тони се гордее с детето си и това е напълно естествено.
Бил ми е клиент (Тони) в хотела в който работех, много възпитан и обран човек.
Луна не смятам, че играе. Погледа ѝ не е на здравомислещ човек. Не ми е интересна.
Обаче се посмях на откъса от ББ снощи. Динко много здрав бе, как я вдигна като парцалена кукла. Жалко, че и като капацитет не е толкова надарен. Смешно беше, но не си представям ако бях там, ужас!

# 651
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Маги е виновен,че дава трибуна на ментално затормозени хора.
Едва ли е толкова ментално затормозена, щом е подписала договор и то с най-високия хонорар, предполагам! Simple Smile Wink

# 652
  • Мнения: 9 609
Ясно е, че Галка яко се изложи, направо онемях
Тото също беше доста зле
Георги не ми хареса, много крещеше и не изпя добре песента
Маги - също много крещеше, въбще не ми хареса изпълнението
Дара не можах да я слушам; принципно не я харесвам, но е артистична
Димитър много ми хареса, фин и ителигентен човек с чудесен глас и тембър, класи над другите
Луда....добре пя, но е много дразнеща, не ме кефи и ще ме товари. не харесвам надменни хора.
Фики много ми хареса, наистина беше супер изненада. нямам никакви предварителни впечатления от него, не понасям такава музика. Баща му по някакъв начин ми е симпатичен обаче. може и синът да се окаже такъв. Изкефих се, че според мен всички го бяха подценили, но какво стана....

# 653
  • Мнения: 6 496
Уж не много добър каст, а след видяното снощи, с изключение на Галя, всички се справиха добре, а някои мноооого добре.
Моите отличници - топ 3 са: Фики, Дара и Димитър, които не просто си изпяха, а бяха прекрасни имитатори.
Дори Луна беше хубава Лили и не беше за 4-ки. Тото очаквах да е зле, но и той се справи прилично.
 
Едно се чудя!? - Как може хубавото име Георги да се трансформира в двубуквие и английска транскрипция Flushed
Колко пък добре да му звучи на някой JJ? Че така го и изписват Satisfied Сещам се за един сценарист и асоциирам с ДжарДжар Бинкс Wink

# 654
  • Мнения: 7 199
Маги Джанаварова такова викане направи, без да има нищо общо с Агилера, много грубо, никаква емоция не успя да вложи в тази прекрасна песен.
Дара не успя да имитира пееенето на Били Айлиш, няма такава грубост в гласа на Били, подцени песента като цяло, но иначе поведението на сцената беше много добре.
JJ беше сякаш много притеснен, направо като вдървен, не само защото имитираше Джеймс Артър (как го прочетоха като АрЧър?!)
Тото и Галка бяха очакваното разочарование.
Луна беше положила старание и не ме подразни много нейното налудно поведение. Стори ми се, че леко я подцениха при оценяването.
Много ме учудиха критиките към Маринов, особено от Хилда. Според мен той, Фики и Антоан се представиха най-добре снощи.
Маги Халваджиян сякаш си е подкъсил косата, но дали стилстите не могат да измислят нещо да подобрят прическата му? Дори със зелената боя изглеждаше по-добре, отколкото преди това.

# 655
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Уж не много добър каст, а след видяното снощи, с изключение на Галя, всички се справиха добре, а някои мноооого добре.
Моите отличници - топ 3 са: Фики, Дара и Димитър, които не просто си изпяха, а бяха прекрасни имитатори.
Дори Луна беше хубава Лили и не беше за 4-ки. Тото очаквах да е зле, но и той се справи прилично.

Едно се чудя!? - Как може хубавото име Георги да се трансформира в двубуквие и английска транскрипция Flushed
Колко пък добре да му звучи на някой JJ? Че така го и изписват Satisfied Сещам се за един сценарист и асоциирам с ДжарДжар Бинкс Wink

Явно се дължи на неуспешен напън за оригиналност. Сигурно му звучи международно /сетих се за един лаф на "НЛО"/.

Аз снощи се чудих за това Анди на Антоан. Такова хубаво име Антоан!

# 656
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
Моето мнение е следното, смятам, че мястото на Димитър Маринов не е там на сцената, като клоун, а между журито! Той е  нива над участниците и е на светлинни години по качества и успехи от всички взети заедно - жури и участници!
По- му приляга да журира той, отколкото Юлето, но както и да е! На Юлето няма да му стиска да участва като певец, той си е в комфорт да си се хили глупаво и да дава оценки! Както и да е ! Но, Димитър и Юлето са на грешните позиции!

На светлинни години по успехи и то от всички взети заедно е много, много силно пресилено. Колкото и неприятен да ми е Вергов, не мога да отрека, че чисто като актьор е доста по-реализиран от Димитър Маринов.

# 657
  • Мнения: 7 761
Димитър Маринов е много приятен , възпитан и здравостъпил на земята  мъж, страшно е симпатичен.
Не разбирам коментара за мястото му като жури, ако трябва да сме обективни и Азис е много реализиран като певец, както и много други от участниците, но са били оценявани от журито.

# 658
  • Мнения: 5 444
Само аз ли се чувствам тъпо, че не съм чувала за част от изпълнителите и техните песни?  От бутона на късмета примерно Tones I нищо не ми говори, а на Били Айлиш не знам ни една песен. Явно днешната поп музика не ме вълнува ни най-малко.

# 659
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Само аз ли се чувствам тъпо, че не съм чувала за част от изпълнителите и техните песни?  От бутона на късмета примерно Tones I нищо не ми говори, а на Били Айлиш не знам ни една песен. Явно днешната поп музика не ме вълнува ни най-малко.

Аз ги слушам непрекъснато тук. Не спират да ги въртят по радиата. Георги ще имитира:



Маги Джанаварова ще имитира също известно парче.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 12:21 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

Общи условия

Активация на акаунт