Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 737
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 870
Хвърляйки бегъл поглед на анкетата - няма как да не ми направи впечатление как някои влогърки са гласували за себе си + някой друг член от семействата им или с втора-трета регистрация. Trollface

На Щолена няма ли кой да удари рамо? Явно наистина не влиза момичето. Stuck Out Tongue

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 12:31 от Yogurina

# 91
  • Мнения: X
Хвърляйки бегъл поглед на анкетата - няма как да не ми направи впечатление как някои влогърки са гласували за себе си + някой друг член от семействата им или с втора-трета регистрация. Trollface
Гласуват за себе си, но иначе ни блокират Stuck Out Tongue Winking Eye
Чудя се как лейди систър не ни е блокирала още

# 92
  • Мнения: 1 463
Всичко що надава очо тук ще си удари едно потупване по рамото, чрез тази анкета. 😄
Направете тип "Златна Малинка", ако е месец за месец, така честно не ми е хич интересно 😈😉

# 93
  • Мнения: 1 870
Хвърляйки бегъл поглед на анкетата - няма как да не ми направи впечатление как някои влогърки са гласували за себе си + някой друг член от семействата им или с втора-трета регистрация. Trollface
Гласуват за себе си, но иначе ни блокират Stuck Out Tongue Winking Eye
Чудя се как лейди систър не ни е блокирала още

Лейди Систър явно е на принципа "няма лоша реклама" и се кефи, че сме я направили известна с кенгурутата във Виена. Trollface

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 12:59 от Yogurina

# 94
  • Мнения: X
Видях ДеситУ топчИту преди няма и 5мин. Аз отивах към магазин “Зелен”, тя явно се връщаше и се засякохме в близост. Намръщена, но ходеше като принцеса по червен килим. Облеклото ѝ ме озадачи истински. Къса черна пола/рокля , на три пръста под нейните “прелести”, черно кожено якенце с някакъв пух, разтворено отпред, силикона се виждаше, черни обувки на ток и ярко розовеещо червило. Аз съм опакована като ескимос, тя си ходеше така, сякаш на вън е поне 20градуса. Приятелят ми каза цитирам “Прилича ми на стафида с коса от слама.” Лятото не бях толкова потресана от бялата ѝ прозрачна рокля с чехличките.

# 95
  • Мнения: 411
На Деси много удобно ѝ бяха зададени въпроси за обучението ѝ след поста в Инстаграм.
Мисля, че тези въпроси основно си ги измисля самата тя. Гледах видеото ѝ. Имаше въпрос как да се ароматизира домът по безвреден начин, а тя отговори доста иронично, дори бих казала обидно. Дано зад този въпрос не стои реален човек.
Предните дни имаше пост в Инстаграм от някакъв много зле изглеждащ басейн. Остава чувство на нечистоплътност.
Намерила е кой да я снима, може би е намерила нов мъж.

# 96
  • Мнения: 1 305
Момичета, простете,че рязко нахлувам в темата ви, но моля за отговор на въпроса:колко стаи е новият апартамент на Ивана?  😊

# 97
  • Мнения: 1 870
Къде й задават тия въпроси - в Инстаграм или в страницата й?

Много ме сърбят ръцете да й задам няколко въпроса за това каква майка е, но едва ли ще ги прочете.

# 98
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Като заговорихте за датския на Фичковите дечица, помните ли как Пепка увлекателно ни обясняваше как сега много по често ще им се налага да пътуват за да се виждат децата и татко им. Филипчо ще идвал ,те ще ходили...Ще го виждаме често в сторита и видеа...
Дрън дрън..бля бля..
Честото идване, ще рече според Пепа, на два месеца веднъж.
Те и преди като пътуваше го виждаха толкова често.
Ей за това тази жена ми е трън в очите.
Кажи, че ще се виждат когато имате възможност или нищо не казвай, но не лъжи хората, как всичко си остава същото..

# 99
  • Мнения: 6 873
Човек трябва да е глупав или наивен, че да си мисли, че след развод нещата остават същите. За съжаление не остават. Много бащи спират да си виждат често децата, а  доста абдикират абсолютно от финансови и морални грижи. При инантилите ФилипЧО и Пепе какво да се очаква? То си беше ясно, че той няма да бъда активен родител от нейде си, макар да е жалко децата.
Колкото до чудесните отношения между двамцата, ако бяха толкова чудесни и щяха да си останат същите, нямаше да се развеждат. Кой се развежда, че да си остане всичко същото?
Обясненията и бяха за децата-фенчета, които искат да им е майка, за да разберат, че всичко си е същото, хепи, фемили голс, обичам те на датски... Кой човек с малко житейски опит ще се върже на тия глупости?

# 100
  • Мнения: X
Като заговорихме за езици, за Пепе и за Фичо 2, се сетих за нейния мърч, на който беше написано "обичам те" на датски, щото на български явно не е толкоз фенси 🤔 Паднаха ѝ акциите на Пепе след като се раздели с датския принц, българския Филип, щото е български, бургаски гларус, не е с добавена стойност, като датския. Сигурно затова не демонстрира връзката си в собствения си профил.
За първи път не съм се абонирала за новата тема, и си мисля, че цял ден няма никакви нови отговори. Викам си, лелеее, да не би да са настъпили мир и разбирателство между влогъри и змиите, ама не! Каква змия съм, никаква!!

# 101
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Wellt, има има...Аз две познавам които и се вързаха, а са достатъчно възрастни, до скоро даже вярваха, че той ще се върне. Колко съм се смяла на наивността им и на отказа да приемат, че това щастливо обожаващо се семейство е в миналото.
Пепа има фейсбук страница, там ако прочетеш пък какво "оди" се пишеха от видимо възрастни жени на снимките.

# 102
  • Мнения: 3 743
Хвърляйки бегъл поглед на анкетата - няма как да не ми направи впечатление как някои влогърки са гласували за себе си + някой друг член от семействата им или с втора-трета регистрация. Trollface

Това не го разбрах. Имаш предвид, че в анкетата за този месец са се включили влогъри да гласуват за себе си ли?

Разгледах ѝ канала на Пеева откакто се коментира повече. Има видео, в което ни учи/съвества/чете от телефон сърбайки чай как да си вдигнем нивото. 🤐 Не знам какъв трябва да си от такъв човек да приемаш съвети за ниво, било то на външен вид, интелектуално или кариерно.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 15:56 от Emi_55

# 103
  • Мнения: 18 495
При Пепа няма връзка между говорене и истина. Спомнете си как в Черешката на тортата без да й мигне окото заяви за къщата в Рударци "Живеем тук от няколко години."

# 104
  • Мнения: 1 870
Хвърляйки бегъл поглед на анкетата - няма как да не ми направи впечатление как някои влогърки са гласували за себе си + някой друг член от семействата им или с втора-трета регистрация. Trollface

Това не го разбрах. Имаш предвид, че в анкетата за този месец са се включили влогъри да гласуват за себе си ли?

Скрит текст:
Разгледах си ѝ канала на Пеева откакто се коментира повече. Има видео, в което ни учи/съвества/чете от телефон сърбайки чай как да си вдигнем нивото. 🤐 Не знам какъв трябва да си от такъв човек да приемаш съвети за ниво, било то на външен вид, интелектуално или кариерно.

Точно това смятам, да. Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт