Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 958
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 791
Привет в новата тема Simple Smile
Слушах Антоанет Попова сутринта, новия фон е глътка свеж въздух на фона на белите тапети, целогодишни лампички и картини с вдъхновяващи цитати, на мен ми допада, че е нещо различно, въпреки че ако избирах аз, бих имала корекции.
Омазаните продукти и на мен ми направиха впечатление - много ми бодат очите омазани продукти, мръсни четки и повърхности с видими отпечатъци/петна, а често забелязвам такива неща по видеа и блог постове, най-вече при Тони и Ивана. С почистващ спрей за четки отнема точно 1 минута да изчистиш четките си, вместо да се оправдаваш за вида им. Ивана специално много беше критикувана преди време (още нямаше темата), когато Никс бяха обявили конкурс и Ивана беше поканена като "професионален гримьор", та тогава всеки коментар беше, че Ивана има потресаващо ниво на хигиена и никога не показва чисти четки и гримове, а винаги са ужасно омазани. Въпреки тази обратна връзка, Ивана не виждам да си е взела бележка по отношение на вида на четките и гримовете си.
Споделям едно положително впечатление от Полина - въпреки че често я критикувам, ми се наложи да общувам (за кратко) с нея и впечатленията ми от първо лице са добри.

# 76
  • Мнения: X
По повод децата и езиците - Пепе може да направи едно видео за това как София и Сиена си упражняват датския ако изобщо го упражняват извън скайп разговорите с татко си. Според мен е интересно и определено се изисква по-голямо усилие от нейна страна, след като вече ежедневието им е изцяло на български.

# 77
  • Мнения: 6 886
Не мога да гласувам в анкетата, понеже януари беше толкова заспал, че чак умрял.
Така и не стигнах до дългите клипове на Ивана, но може да си я пусна по-късно. Ще пусна и Тони, че ми стана интересно какво пишете.

# 78
  • Мнения: X
Някой преди време беше казал, че Изабел на моменти реагирала много егоистично, може ли да ми обясните защо смятате така? Аз я гледам понякога и сякаш има нещо в характера й, което не ми харесва, но не знам точно какво.
Изабел започна да снима с цел хоби, както започват всички. След това се завъртя покрай Емил Конрад, написа книга, май дори 2 книги и Поли Недкова ѝ е там “най-добра приятелка” и на Изабел и се качи драстично самочувствието. Няма да коментирам малоумния приятел, който е с мозък на амеба и тук мога спокойно да използвам приказката “с какъвто се събереш, такъв ставаш”. Никога не съм я харесвала, винаги ми е изглеждала сякаш се мисли за нещо повече от останалите. Да красива е, но нищо повече не бих казала. Не блести с акъл вече, преди ми изглеждаше по-будна, но когато спомена , че няма да записва нищо след 12 клас, после уж записа “нещо там” в Шуменския университет и ми стана ясно. Чакам да видя развитието ѝ в бъдеще.

# 79
  • Мнения: X
Тази Деси, която ще обикаля Азия сама, не мога да преценя дали е много храбра или ужасно глупава... В Индия отдавна не е за сами жени.

# 80
  • Мнения: 5 107
Забелязала съм отдавна, че Милена е неграмотна, ама на всяко стори грешка
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 14:03 от dani-ela-80

# 81
  • Мнения: 348
Тази Плами Димитрова е качила някво стори в ютуб, в което пише, че след летящия старт от месец януари, нямало да качи видео сега, а щяла да си даде заслужена почивка... ?!?!?!! Не кога просто 😄😄😄😄 Качила 8 видеа и вече почивка.. Момичета, вие като направите 8 смени на работа, деветата почивате ли 😄

Поради тази причина я отследвах. Като го видях това стори, направо се изсмях. Всяка година прави видео, в което обяснява коооолко обича YT, колко обича да обработва, как иска да вложи средства и време за подобряване качеството на видеата си, да е по-редовна, чак приложения за следване на график показва, ходи сама в някакъв хотел, за да намери себе си, да снима цял ден видеа, снимането и било РАБОТЕН ден.... накрая "ай, чао, нямам време, гледам деца, ходя на танци, животът не е само youtube, пребих се от снимки през януари заради вас" ъъъъъ.....ок?! Всяко чудо за 3 дни при нея. Всъщност, никой на никого не е длъжен, но ме дразни това, че прави някакви огромни обещания да се развива, а след 5 клипчета вече е изцедена и не й се занимава. И в реалния живот ли е толкова сериозна? Поне да не говори толкова.

# 82
  • Мнения: X
Според мен точно тези грешки са печатни.

# 83
  • Мнения: 12 993
Тази Деси, която ще обикаля Азия сама, не мога да преценя дали е много храбра или ужасно глупава... В Индия отдавна не е за сами жени.

И аз се чудя на смелостта и. Спи с някакви непознати в едни джандеми. Аз никога не бих го напарвила и ми е интересно да гледам.
Ние я прескачаме все Индия, че и двамата пак ни е страшно, а за сама не бих и помислила.

# 84
  • Мнения: 787
Мерси за темата,анкетата(че забравих да го спомена в пред.пост)!
Съфорумка беше споделила за влога на Ася Енева и историята и' за Амстердам,мерси,забавен беше.Чакам да запише видео и да разкаже какво се е случило с това момче,с което са били в "някаква връзка" и заедно на пътуването.
Тонито Попова ми беше скучна,новият интериор не е зле,подкрепям за това,че е различна от колежките и' със светещите лампички и прочие клишета,но аз не бих си сложила туй чудо на стената в хола,виж ако имах "влог стая" по го разбирам.А,да..и омазания фдт,което е е доста нелицеприятно.
Полина,Капитонова..един дол дрЕнки.
Какаляшева,това чудо на психологията я очаквам да видя какви ще ги натвори.Предполагам ще се маскира("Маската" щял да се казва проекта и') и ще учи как се разглабят колите в Раковски без никой да те забележи.
П.с.За съфорумката,която питаше дали на 8мата смяна си давам почивка...ще ми се.Понякога ми се иска да си махна главата,да избягам на самотен остров или да хваня Млечния път,ама си имам шеф,договорче,раб.време.Смуча си валидола и се моля да не набия поредния отворко.

# 85
  • Мнения: 68
Аз също съм с неутрално-към-положително мнение за Полина, въпреки препоръчването на антибиотик(Орунгал) за гъбично лечение - той си мисля, че е с рецепта де, но все пак беше го споменала във видео/пост, вече обсъжданият изряден домашен вид, заради мъж, и други. Но изказванията как благодари на Макс, че ги е избрал за родители, езотеричните залитания, споделянето за отделянето на детето, за да могат "родителите да си запазят отношения", оставиха твърде лош привкус.

Преди повече от 10 години, имах залитане по "здравословно хранене". За кратко дори бях веган. Тогава бях намерила и блога на Деси Пеева. В този период, тя все още ядеше козе сирене и скариди веднъж месечно. Беше с бащата на първото си дете, и готвеше за него пиле със зеле, пиле с ориз и тн. Обличаше се все така скандално, ходеше с едно много розово червило. Но след като се раздели с тогавашния партньор, нещата станаха непоносими. Премина към суровоядство на 90% (говоря по спомен за процента),
намери си нов мъж, по-луд и от нея. Канили са ги в "Преди Обед" по БТВ още преди да е родена Кармен, може би е било 2014-2015. Жалко е, че им дават такава голяма трибуна. Видях я това лято във Варна.. водеше детето за ръка и беше с дънковите къси гащи, които са с дебелина на колан и  един бял плетен потник от минималистичния гардероб...

# 86
  • Мнения: X
Разбира се, че Полина ще говори на Макс на руски, като се преместят в Китай и китайски и английски ще поназнайва. Езиците са богатство и се учат най-добре и леснл през ранна детска възраст и чрез жив контакт, а не клипчета и видеа. Не я харесвам, но е похвално, че говори на руски език.

# 87
  • Мнения: 1 695
Не смятам, че някой се е подигравал или е критикувал Поля за говоренето на руски с детето, а по-скоро за лигавия тон. Аз не си пускам нейни сторита, именно заради него, не знам къде ми бърка.

# 88
  • Мнения: 9 486
По повод децата и езиците - Пепе може да направи едно видео за това как София и Сиена си упражняват датския ако изобщо го упражняват извън скайп разговорите с татко си. Според мен е интересно и определено се изисква по-голямо усилие от нейна страна, след като вече ежедневието им е изцяло на български.

Вярваш ли си?! 😂

Според мен те в бъдеще (особено Сиена) няма да знаят повече от здрасти, как си? на датски.

# 89
  • Мнения: 1 791
Адмирации и от мен за говоренето на руски на Максим - подкрепям, че всеки език е богатство. Доколкото помня Патрик е сириец, ако и той владее езика и му говори на арабски, Максим ще е с 3 майчини езика, което е чудесно. Антоанета не мисля, че знае повече от 5 думи на датски, че да учи децата (въпреки цялото превъзнасяне), помня че София гледаше само на датски детски анимационни филми, за да го поддържа, но към днешна дата не мисля, че двете деца упражняват езика, за съжаление.
Като гледах ItsJudysLife, Джуди и Бенджи говореха на децата си на английски, тагалог, ирландски и японски, бях силно впечатлена.

Общи условия

Активация на акаунт