Естетични процедури за лице и тяло – 53 тема

  • 49 357
  • 736
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Добре дошли, Красавици!

Поредна тема споделяме опит за грижата, която полагаме за лице и тяло - за постигане на желаната визия.



Вместо запис - моля, споделете: Какво от зимната грижа вече реализирахте и какво предстои, докато слънцето все още е слабо?

Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52

# 1
  • Мнения: 31 207
Благодаря за новата тема.
Трябва да си сложа ботокс в гневната бръчка, ще запазя час.

# 2
  • Мнения: 2 276
a.l.e.n.a , благодаря за темата.
За тази зима правих микронидйлийнг, щеше ми се да направя е няколко серии химичен пилинг, но нещо ме е хванал мързелът.

# 3
  • Мнения: 12 993
Аз съм на слънце и нищо не мога да правя, като се приберем ще мисля, скинбустер и нещо за хидратация със сигурност.
Благодаря за темата, Алена 💕

# 4
  • Мнения: 24 353
Чакам Лекова отново да започне работа и тогава ще реша какво да правя

# 5
  • Мнения: 39 384
Алена, благодаря.
Минах първи пилинг bio-repeel, и съм една- две идеи изплашена. Правих го заради пигментни петна, а имам чувството, че получих още. Козметичката каза, че кожата ми буквално го пие около назолабиалните и на брадичката. Минах беленето, но на едната назо виждам петно. Питах и в друга тема, но нямам отговор, та питам и вас. Дали има шанс това покафеняване да е временно и да последва второ белене? Имам да правя още 3 процедури, но за момента повече ме е страх да не о@кам сегашните петна с нови такива. Не съм спирала слънцезащитата. Мрън!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 752
Обмислям един микронидлийнг, но не съм убедена че имам нужда от него.

# 7
  • Мнения: 5 704
Правих picosure лазер в Дерма акт, за премахване на пигментни петна. Нулев резултат, нито едно петно дори не избеля.
Не знам какво друго да правя за да се спася от тия петна....

# 8
  • Мнения: 12 993
Меланон крема на Меди пийл. И пий това




Вечер двойно измиване, на суха кожа Ниацинамид, изсъхва после Ретинал или Ретинол, като свикнеш Третоин( има тема виж там как се въвежда)
Едната вечер това, другата Меланон крема.

Сутрин Витамн Ц серум( на суха кожа, след хиалурон серум, добре попил) аз редувах и Азелаинова киселина.
Яко слънцезащита.
Тази рутина и таблетките ме отърваха от петната, а съм пробвала всякакви лазери.
Сега излизат пак понякога, като съм на слънце въпреки, че се крия като вампир, но са много по бледи и в есенните месеци изчезват почти. Със СС крем не се виждат.

# 9
  • Мнения: 3 398
Стана ми забавно от старата тема за Ванеска, някой каза че е като момиченце. Тя в действителност е много млада Simple Smile

# 10
  • Мнения: 12 993
85-86 е май, според мен си изгледжа ок, не съм я виждала на живо от 3 години поне, но едва ли е грохнала:)

# 11
  • София
  • Мнения: 1 732
Благодаря за новата тема. Миналата зима правих едномесечен курс с Botanical D-Tox на Сисли. Отрази ми се много добре на тена, за това тази година почнах от няколко дена отново да мажа. Ще следя темата за идеи за процедури в козметичните студиа.

# 12
  • Мнения: 418
Благодаря за темата!
Поднових ботокс и филър в устните в края на ноември.Сложих и две Хармоники.До пролетта планувам само редовни 3-4 бр PRP и някой скинбустер.

# 13
  • Мнения: 22 945
Сложих Радиес преди няколко седмици в долна част.Планирам филър в брадичката.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 794
Благодаря за темата!
Eli.........., цената за горен и долен клепач с - 30% е 560 лв.
Не можах да намеря тема за неоперативна блефаро, а другата я следя, но там се коментира основно хируригичната интервенция. Ще ми се някой да каже конкретно в Дерма Акт дали е правил и доволен ли е или да препоръча лекар и място от които е.

Общи условия

Активация на акаунт