Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 229 026
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 486
От сутринта исках да коментирам поста в ИГ профила за Деси Пеева.
Много е хубава идеята специалист да коментира нелепиците ѝ. Но смятам, че, когато се търси професионално мнение и то публично, е редно първо да се свържем със съответния лекар, да се разясни за какво става дума, да се предостави информация и да се потърси съгласие дали би се наел да изкаже позицията си публично.
Така просто тагнат профил на болницата (зад който най-вероятно седи ПР) в пост ми изглежда несериозно и не мисля, че биха обърнали особено внимание.

# 286
  • София
  • Мнения: 166
Тази Stylish toast много ме дразни с такива гръмки изказвания. Нито има работа, нито има деца, за да се жалва чак толкова...
Скрит текст:

# 287
  • Мнения: X
Оуу, Гера работник от "чистотата" ли ще става?
Страшни ботуши!

# 288
  • Мнения: 18 562
Те питат какво да хапват, та за косата не се чудете...
За Сладкиша-мислех, че ги е свалила с режим, щото има видео цяло затова. Не съм го гледала и не знам, но мислех, че е била на режим, я кето, я 90 дневната, нещо такова от модерните в момента.
Аз самата не бих се подигравала за това и знам от опит колко се радва, че е отслабнала. Макар с моите близо 60 кг, да не съм критерии, защото никога не съм била пълна. Но стигнах 87 през бременността и свалих точно 25 кг. Аз обаче и се ограничавах, бях на кето. Така, че знам какво е, пък и сигурна съм и други знаят. При нея дразнещото е, че го изтъква като постижение и непрекъснато говори за това. А реално не го е изгладувала или изстрадала.
Да, и аз съм чувала винаги приказките "ти колко си слаба, всичко ще ти стои", "виж, колко си слаба" предимно от пълни момичета и жени, така иронично и това не ми допада. Може пък момичето да й е голям комплекс и сега да си се радва, няма лошо, да е здрава и да се харесва. И наистина 20 и повече кг се свалят много по-лесно от 2-3-5, при мен така се получи. И от 100 на 70 не е никак малко, ако и да не е слаба в пълния смисъл на думата.
Според мен стила малко трябва да промени-много китки, много странни блузи, много кич и блескулки и пайети много нещо. Изкритикуваха я за пайетите и роклите- и тя веднага призна, че била прекалила, вслушва се и чете.
Тези авангардни обици, на обикновено ежедневие, пък макар и клип и на тази рокля бяха някак прекалени.

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 17:51 от Мис Каролин Бингли

# 289
  • Мнения: 12 997
Освен ако не се касае за здравословен проблем,  не виждам какво за хвалене има от 100 кила да станеш 70?! Защо изобщо си се докарал до това състояние. На всички ни се яде и ни мързи, ма няма. Ако искаме да сме здрави и тези тела да ни служат дълги години,  трябва да се отнасяме отговорно.
Сладкишът се е поспишнала, но е много далеч от подходяща за реклама на бански фигура.
Мога да съчувствам и да се радвам на хора преборили някъв здарвослвоен проблем.
Ако някой се е докарал до свръхтегло само от лакомия си е негов личен избор.
Най- обичам, като в кой да режим се пита
, ама ще кача ли пак? А не, ще буаш дюнери и фафли, няма да мърдаш от дивана и ще си седиш фиданка.
С вълшебни хапове не става, иска труд, воля. Като всяко нещо.

# 290
  • Мнения: 507
Не искам да се заяждам, но наистина понякога търсите под вола теле..

# 291
  • Мнения: 12 997
Не искам да се заяждам, но наистина понякога търсите под вола теле..

Да се заяждаш с кого?
Аз лично ни вол търся, ни теле. Коментирам си, мнение си изказвам или не може:)
Ако Щолена не се навираше така упорито задните части в къси панталони и после пред камерата, нямаше да ми вади очите, ни я храня, ни на мен тежи.
Но щом изтъква фигурата си на преден план, нормално да има и коментари.

# 292
  • Мнения: 462
Само дето да си сто килограма на такъв ръст Е здравословен проблем и не става вече дума за воля. Обезитетът в такава степен буквално е смазал вече ендокринната система и за Сладкиша ще е достатъчно трудно да се лекува на чисто физическо ниво, че да гледаме отвисоко и да стоварваме тежки и високопарни изрази за воля и прочие отгор. Имаш право да си коментираш, но последствието е, че ще си коментирана. Надявам се твоето мнение да е резултат на незнание по темата.
(Да се застраховам - не съм 100 кила, Гери-Никол съм).

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 18:25 от Cherry Lady

# 293
  • Мнения: 35 140
Всъщност, тя дразни с това, че от няколко месеца не спира да тръби как била отслабнала. Ми, хубаво. Ама фигурата ѝ е за едра цена.

# 294
  • Някъде там
  • Мнения: 16 105
Вльог от Пепа
https://youtu.be/W7kl8ydRSSk 

# 295
  • USA
  • Мнения: 7 327
В КМ е пълно с такива въпроси.
Иначе косата на Пепе е хубава и здрава,но също смятам,че с по-къса прическа ще изглежда по-добре.
Деса Пеевата ме е блокирала в ИГ и не мога да й чета 'дълбоките мисли'.Въобще не мога да премълчавам,когато видя,че една майка влияе зле на детето си покрай хранителни режими и лошото е,че тази въпросна майка дори за секунда не се замисля,че хората може би са прави.Кармен е на 3г и дори не може да говори,на камера стои като неадекватна(според Пеева,детето било много възпитано и научено да не пречи на мама докато снима??).
Надявам се сега покрай ДГ,то да се пооправи,вместо да е цял ден затворено в 1 стая с тази откачалка.

# 296
  • Мнения: X
Сладкиша в къща ли живее в София? В Орландовци или се бъркам?

# 297
  • Мнения: 1 872
Не е задължително да муаш и да седиш, за да надебелееш. Има куп хормонални болести, инсулинова резистентност и още куп чудесии, които помагат. Предразположеността към напълняване също си казва думата - неслучайно има един лаф "пълнея от въздуха"

Аз й преди съм ви разказвала - започнах да пълнея през пубертета, когато започнах диетите. От 1-2 излишни кг - с йо-йо-то през годините ги направих десетки пъти повече. Изгладувах си живота, махнаха ми жлъчката /по мнение на доктора, бях развила проблемите с непрестанните диети и последващи периоди на преяждане/, започна да ми пада емайла на зъбите, направих бариатрична операция...

Разбирам ентусиазираността на Мимозка, единственото, което ме дразни е, че не е положила и грам усилие за това, както аз и много други...

Иначе - сте прави, повечето кг за сваляне се махат по-лесно, но задържането е по-трудно, особено ако си бил доста пълен много време.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 00:58 от Не се сърди, човече

# 298
  • Мнения: 68
Аз най-много се впечатлявам от майката на Пепе, честно казано.

# 299
  • Мнения: 1 872
Аз най-много се впечатлявам от майката на Пепе, честно казано.

Защо?

Общи условия

Активация на акаунт