Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 704
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 9 483
Добър вечер! Това беше отдавна. 😜

“Антоанет, Антоанет, ще ми направиш ли един... омлет” беше страшна гавра.

# 556
  • Мнения: 6 872
Преди няколко дни една дама се включи в дискусията и писа, че Пепе е рекламно лице на тези кампании, за да привлича внимание към тях. Моето внимание наистина беше успешно привлечено към въпросната кампания от последния линк.
Може ли да ми обясните, но като на по-прост човек, наистина ли е удачно един и същи уъркшоп за родители да обхване темата за репродуктивните проблеми и следващата тема да е за грижата за кожата и плана за раждане? Само за мен ли това са две различни целеви групи? Не е ли супер болезнено от обсъждането на проблеми със зачеването да се мине на плана за раждането?
Не знам кой им го е измислил това събитие, ясно ми е, че целта е публичност, но правят грешка след грешка.

# 557
  • Мнения: 4 200
Е,тя Сладкишка, вече направи наченка на имитация.В последното видео,нали и тя си обособи кътче,за редакция и заснемане.Изведнъж получи факс,че трябва да и е удобно!Случайност също може да е,но надали !

# 558
  • Мнения: 6 604
Коя инфлуенсърка трябва да поканят? 🤔
И защо?

# 559
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
https://youtu.be/7GEHPacI82Q   
Виктория Бекъм на вашето внимание 😀

# 560
  • Мнения: 35 107
Не знам Адри от кога няма рекламен клип, но с рекламните сторита идва вече в повече.
Днес дали пак всички ще " сготвят " пица?

# 561
  • Мнения: 6 872
Гледам я и не мога да повярвам, че някога ми е била симпатична.
Хаххахаха, видяхте ли кадъра, в който камерата се приближава към Филип? JoyJoyJoy

# 562
  • Мнения: X
Не знам Адри от кога няма рекламен клип, но с рекламните сторита идва вече в повече.
Днес дали пак всички ще " сготвят " пица?

Бургер и суши 😁

# 563
  • Мнения: 324
https://youtu.be/7GEHPacI82Q   
Виктория Бекъм на вашето внимание 😀


Само наша Гергана се облича за 700-800лв- (парчето) на Гучи и пак не стига дори Ивана, от преди години с дрехите й от втора употреба🤦🏼♀

# 564
  • Мнения: 22
https://youtu.be/7GEHPacI82Q   
Виктория Бекъм на вашето внимание 😀
Толкова беше неловко на края, но пък този път го показа...
П. С Като любител на конспирациите понякога се чудя, дали тези мами блогърки не са част от пъклен план, да ни накарат да раждаме млади и да имаме по 10 деца (защото е много лесно, нали) и така да стимулираме икономиката, България да бъде велика отново, да има много пазар и много реклами. 😁

# 565
  • Мнения: 9 483
Тези с Пепка бяха егати недоразуменията. 🙄😂

# 566
  • Мнения: X
Валери от кога снима видеа? Все говорите за старите й видеа, но аз такива не намирам. Най-старите й са от края на 2016-та. Исках да видя дали и преди си е преправяла гласа така Grinning Продължавам да вярвам, че това не е истинския й глас.

# 567
  • Мнения: 9 483
Коя инфлуенсърка трябва да поканят? 🤔
И защо?

Според мен има немалко популярни личности, които ще бъдат по-подходящи от нея.

Ако задължително трябва да е инфлуенсър - Петканова или Деница Стоянова смятам, че ще се справят с ролята на водещ.
И двете имат повече опит и присъствие пред публика от Пепе и мисля, че ще стоят по-свободно и уверено.
А Деница също е родила в Токуда.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 19:32 от Вαнилия*

# 568
  • Мнения: 1 502
Някой има ли идея накъде копае Пепе Thinking

# 569
  • Мнения: 35 107
Тъпо видео. Консултантите бяха потрес. Особено консултантът..

Общи условия

Активация на акаунт