Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 823
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 137
Валери каза, че е качила 6 килограма и се притеснява от това. На моменти си криеше корема, но едва ли е бременна. Скоро ще ги смъкне. Мисля, че снима за YouTube от 2015, защото аз я гледам от началото на 2016. Имаше проблем с канала й, затова може би някои липсват.

# 601
  • Мнения: 7 776
Аман от бременеещи и родили туко-що инфлуенсърки. И нямам против да имат деца, писна ми от huggies,water wipes,oscar cosmetics, филипс, здраве бебе,мустела,чико,мутси и всичко в тоя дух. Писна ми от балони с конфети и какъв пол е златното яйце,писна ми от погачи, от прощъпулници, от спецове по захранване и прохождане. Майка съм на малко дете и изобщо не искам да слушам и гледам такава тематика. Аман просто! Достатъчно време се занимавам с бебешки неща,че и като седна да се разтоваря да ме заливат със същото...днес не съм в настроение явно 😂

# 602
  • Мнения: 1 530
И на мен Вал ми се вижда подпухнала в лице, дано да е за хубаво.
Тези нейни скъпи кецки, няма ли да ги смени, не отиват на всичко и за мен поне, са си леко демоде вече.
Маги, макар да е доста хвалена относно интелект и образование тук, не съм забелязала нещо да е по-различна от колежките си. По-премерена, да, но много я надценявате, не ми допадна при никои от опитите да я гледам.  
Ипси дали няма да пусне някои нови карти,  шегички за разчупване на обстановката тип Лопес- Чакърдъкова, ще са хит сред пуберите!

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 00:51 от passionbiojuniper

# 603
  • Мнения: 269
И на мен ми хареса широкият панталон на Валери. Аз не съм толкова смела за подобни съчетания, но на нея й седи добре.
Също браво на Полина за брекетите, станала е по-чаровна.
И видеата на Антоанет Пепе, Антоанет Попова, Шопови ми харесаха, февруари май започва добре за БГ влогърите. 😁

# 604
  • Мнения: X
Пепе във видеото си с дрехите беше хубава. Този по-изчистен класически стил ѝ отива. Забавна ми беше реакцията на Ф3 за роклята и шегичките покрай това. Като цяло нищо което ме натовари, беше ок.

# 605
  • Мнения: 9 192
Споделям селфи от туитър на Джесика Мейър (астронавтът на НАСА).През януари успява да си направи снимки в открития космос.На първата снимка може да се види Земята в отражението на нейния шлем.
На втората снимка тя показва отражението си като използва един от слънчевите панели на МКС за огледало.
Скрит текст:

# 606
  • Мнения: 5 094
Сега гледах и видеото на Филяка в типично, пак с реклама на маниа как се превъплъщава в Джони Деп, в един момент се измъкна от пробната нацвъкан в булчинската рокля.

# 607
  • Мнения: 1 090
Много любим мой канал, на английски. Този господин ни въвежда във всичко актуално и модерно към момента. Много ми е забавен.
Това видео е „Корона вирус. Защо трябва да се паникьосваме повече”. Човекът започва с „Не съм лекар, но се идентифицирам като такъв”. 😂😂😂
https://youtu.be/OW7dASdQIgU
Йога учител
https://youtu.be/-UOD5DPeijs
Как да имаш непоносимост към глутен
https://youtu.be/Oht9AEq1798

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 22:47 от mi6ka.p

# 608
  • Мнения: 4 210
От темата : "Знаете ли кой видях?" Joy Joy Joy
# 2116 фев. 2020, 22:37 ч.
Днес в една пекарна на Шишман блогърката Антоанет Пепе. Беше образувала опашка и нещо говореше “..топло за детето..”, не слушах много. Аз ли бързах, тя ли се флегмеше, ама ме издразни. Ииии, след 10 минути минавах с колата пред Македония и някакъв кифльоч си паркира джипа и слезе най-спокойно с широко отворена врата към тясното локално (сега, че минават коли много важното). Та слиза кифльоча и що да видя - Антоанет Пепе. Еми...

# 609
  • Мнения: X
Гледах несполучливото копие на Бекъм.
Според мен беше режисирано това с роклята и физиономията на Ф3 и то доста несполучливо. Като цяло ми беше много досаден клипа и го превъртях.
Имаше една част, в която Пепе каза, че щяло да ѝ бъде трудно да не се усмихва. Аз съм я виждала 2 пъти на живо и двата пъти беше супер нацупена и сърдита. От тоя тип сърдитковци, които като ги видиш и ти идва да се разсмееш.
В Черешката пак се видя какъв цербер е докато Гани и мъжа ѝ закъсняваха с асансьора.

# 610
  • Мнения: 7 776
Скрит текст:
Е колко трябва да си егоцентричен и нагъл? И тука ми идва една реплика "самочувствена си много с огледалото в ръка". Който знае песента нататък, го поздравявам с бира виртуално.

# 611
  • Мнения: 35 110
Пепе джип ли кара?

# 612
  • Мнения: 4 210
Ми не знам.Ама от клиповете и' с колаата съм останала с впечатление,че май Q7-ца кара.Даже сега се сещам,че имаше видео в което се оплакваше ,че колата и е много разхвърлена.По спомен джип беше, май.

# 613
  • Мнения: 1 870
От темата : "Знаете ли кой видях?" Joy Joy Joy
# 2116 фев. 2020, 22:37 ч.
Днес в една пекарна на Шишман блогърката Антоанет Пепе. Беше образувала опашка и нещо говореше “..топло за детето..”, не слушах много. Аз ли бързах, тя ли се флегмеше, ама ме издразни. Ииии, след 10 минути минавах с колата пред Македония и някакъв кифльоч си паркира джипа и слезе най-спокойно с широко отворена врата към тясното локално (сега, че минават коли много важното). Та слиза кифльоча и що да видя - Антоанет Пепе. Еми...

Май не само за нас се появява отвсякъде. Stuck Out Tongue Closed Eyes

За обикновените хора - също.

Дали не е клонирана? Trollface


Джип кара май, то като си с джип ти е разрешено всичко. Stuck Out Tongue

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 23:14 от Yogurina

# 614
  • Мнения: X
Не, Пепе не кара Q7. Някакъв джип Шевролет кара, споделяли са тук съфорумки, а и съм го виждала по видеа и снимки.
Аз ще прекарам нощта в чудене какво се има предвид под "ангажираност" и как точно Теа е ангажирана към последователите си. Ако може някой да ми обясни, че съм руса. Мерси.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 23:24 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт