Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 815
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 3 609
Разкошни снимки на Йоана Петрова! Направо не знам  ги прави. Отскоро я следвам в инстаграм. Повдига ми настроението. Красота. Толкова да й отива този стил.
Има видео с подробни обяснения как ги прави, ще ти се замае главата от наслагване на филтри и ефекти.


Бихте ли дали линк?

За Теа мнението ми е същото като на повечето тук. Скучна, безинтересна и жадна за слава.
Никога през живота си не съм се възползвала от връзки, безкрайно противно ми е.

# 916
  • Мнения: X
Впечатлих се от снимките на Ейчеви, направо не знам как им е дошло на ума точно така да рекламират торта.
Скрит текст:
Сигурно си е казал, "я дай тук да си махна горнището, леко небрежно, докато рекламирам тортата". 🤷‍♀️ Нещо не вдявам, толкова по - сполучливи реклами съм виждала точно с тортите от Неделя, техните не са ми в тази графа.
Галя отишла на шопинг в Италия и Швейцария, и само мрънка под снимки, на сторита, голямо мрънкало ми се вижда, май никога не доволна тая жена. Беше качила някакво абсурдно стори, което ме докара до истеричен смях, беше нещо от сорта, че днес не си е намерила хубави неща, но не губи надежда, че през следващия ден ще си купи! Аз не бих се изразила така, ама осъзнах, че не трябва да се смея, просто имаме различни приоритети.

# 917
# 918
  • Мнения: 1 789
Разбира се, ето:
https://youtu.be/Abn5H74qbR8

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 13:06 от Не се сърди, човече

# 919
  • Мнения: X
Само да вметна, че Теа за първи и единствен път спомена какво е работила, в Q&A видео, след десетки, ако не и стотици въпроси и след необосновани твърдения на съфорумки, че нищо никога не била работила. В момента, в който отговори, почва да се рови излишно и да се коментира самочувствие и колко гордо го разказвала, сякаш го повтаря във всяко видео от първото насам.
Ситуацията се превръща в тази с Пепе - усмихва се - фалшива е, не се усмихва - натоварва. Всяко действие или липса на таковя е грешно и се преувеличава. Как да не цитираме любимите думи на Зорница в такава ситуация? И голям смях с това, че е нечия приятелка, а той нечий внук. Да се скрият и да не се показват, освен..

П.С. И аз не харесвам клипа, ама всъщност едни други ваши любимци по тв показаха какво как се прави.

# 920
  • Мнения: 3 609
Впечатлих се от снимките на Ейчеви, направо не знам как им е дошло на ума точно така да рекламират торта.
Скрит текст:
Сигурно си е казал, "я дай тук да си махна горнището, леко небрежно, докато рекламирам тортата". 🤷‍♀️ Нещо не вдявам, толкова по - сполучливи реклами съм виждала точно с тортите от Неделя, техните не са ми в тази графа.
Галя отишла на шопинг в Италия и Швейцария, и само мрънка под снимки, на сторита, голямо мрънкало ми се вижда, май никога не доволна тая жена. Беше качила някакво абсурдно стори, което ме докара до истеричен смях, беше нещо от сорта, че днес не си е намерила хубави неща, но не губи надежда, че през следващия ден ще си купи! Аз не бих се изразила така, ама осъзнах, че не трябва да се смея, просто имаме различни приоритети.


A за този творчески връх, какво ще кажете...

# 921
  • Мнения: 6 604
Моля да спрем с темата за връзките в България.
Никой не коментира връзките в БГ, а коментираме Теа Минкова, а.к.а Силиконовия парашут.

Защото ако тя не беше заявила толкова гордо на каква позиция е била, а беше споменала, че има стаж в държавна администрация като асистент, никой нямаше да я коментира.
Същото е и за банката. Тя каза, че била асистент на собственика. Кому е нужно такова показване.

Комплекс на парашутиста.
Не видях да страда от комплекси Теа. 😉
Колко от вас, ако имат възможност, ще откажат да помогнат на детето си да започне работа? 🤔 😜
Още повече, че не е станала министър. Само асистент, и то във временно правителство.
Слабо, мама на Теа, слабо. 😜

# 922
  • Мнения: 1 463
И Антоанета е работила някъде си нещо си, уж сериозно, покрай връзките на мама и тате и всички виждаме резултата.
Ако имаш качества, няма лошо едно побутване. Но лично аз не подкрепям този синдром "Калинки".

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 13:09 от Не се сърди, човече

# 923
  • Мнения: 787
Хареса ми видеото на Йоанна и китаеца,мн свежо,забавно,различно от любимци за 2019 и бебевлогове.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 13:11 от Не се сърди, човече

# 924
  • Мнения: 4 690
Неизненадващо се оказва, че голяма част от влогърите са от заможни семейства с възможности. Нищо чудно, иначе кой млад човек без гръб би могъл да си позволи несигурността на подобна работа. Да, в един момент можеш да станеш добре заплатен и да се издържаш, но вложенията и времето, което отнема трудно би могъл да ги издържиш.

# 925
  • Мнения: 6 930
Тейчето колкото повече се оправдава, или опитва да си придава важности, каквито не притежава, толкова повече губи, според мен. Стой си там като хубавата приятелка на сина на Шопов, пиши си дипломната работа и си рекламирай бебешките артикули и тортички.. От зор да докаже каква ангажираност кипи в грама ѝ (която щеше да клони към нула, ако не беше с Шопов, да не се заблуждава), почва да става пасивно-агресивна, някакъв сарказъм се опитва да вкара ама... А снимката ѝ с тортата е силно "инспирирана" от една на Кендъл Дженър, та пак скука и нищо оригинално. Самият Шопов, на неговата снимка с тортата ми изглежда, все едно много му се @ка, но се сдържа и е напънал всички мускули и жили, за да стане тоя така "естествен" кадър. 😂😂😂😂😂
Скрит текст:



# 926
  • Мнения: 18 498
Неизненадващо се оказва, че голяма част от влогърите са от заможни семейства с възможности. Нищо чудно, иначе кой млад човек без гръб би могъл да си позволи несигурността на подобна работа. Да, в един момент можеш да станеш добре заплатен и да се издържаш, но вложенията и времето, което отнема трудно би могъл да ги издържиш.

Така де, кой друг може да си позволи техника, регулярни пътувания, достъп до определени среди, кой може да застане до поточето на рекламите, ако няма мама и тати да му постилат по пътя. Даже Гергана, която има доста на брой последователи, бачка в Меркари и снима бозичка, а други с далеч по-малко последователи се оказват на върхови места в някакви класации, обикалят предавания, рекламират и т.н.

Да, снимката с косата, която образува сърце, е бледо копие на такава Кендъл Дженър. Скука и липса на креативност.

# 927
  • Мнения: X
Оххх...захар и мускули може да съществуват заедно, но когато рекламираш нещо, ти заставаш с цялото си име и имидж зад него. Не говоря за актьор, който играе роля в реклама (като трите от рекламите на Савекс), а за човек, който рекламира, използвайки това, че е популярен и има почитатели.
Наум тук казва - изяжте тази торта и ще станете нацепени като мен. Ми не, няма. Щеше да е по- ефектно да рекламират някоя от веган/здравословните торти на неделя, но явно червеното кадифе не стана такъв хит, какъвто се очакваше.

# 928
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
На мен Шопов не ми е симпатичен, но нямам реална причина. Просто някои хора са ми такива и той е един от тях.
Докато Тейчето е друга бира. Допада ми, а на визия ми харесва. Мисля,че ако не беше влогърка или гадже на Шопов щеше да стане известна в инстаграм, защото има много повече визуално покритие от сума ти кифли, които вече са станали известни само с инстаграмите си.

# 929
  • Мнения: 5 563
По темата за държавните постове ще си замълча, но гледах клипа на Йоана за обработването на снимки и съм потресена. Това е  "пипане" на снимки до такава степен, че напълно да измениш всичко + сгради. Е, извинявайте, ама как да им имам доверие на тези влЬогъри??

Общи условия

Активация на акаунт