Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 865
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 440
Скрит текст:
На мен ми е минавало през акъла, че може да й е било фикс идея да е с чужденец, примерно. Всички имаме някакви мечти и очаквания, но тя май действа като по план. Искам да съм като Кари Брадшоу, например.

И аз съм на същото мнение. Премества се да живее в Дания през Април, но нито е приета в университет, нито си намира работа. Харесва й мястото и решава, че ще се задържи там. Връзката й обаче куца и през Август среща Филип 2 и буквално се мести от апартамента на бившия в този на новия. Затова и не казва на никой от близки/приятели и решава, че това е съдба и ще станат нещата. Но тази среща я води до брак, две деца, развод и т.н.
Пробвала е, сгрешила е...сега с Филип 3 не се изненадвам пак толкова бързо да са се събрали. И още от началото са знаели, че ще работят по новия 'проект'.
С това прескачане от мъж на мъж...колко пък да е любов?! Проектите са по-важни май.
Явно е на принципа "отивам да си купя обувки, но докато ги купя няма да ходя боса, я!"
Това в кръга на шегата.

# 1 231
  • Мнения: 9 865
Гледах Попова със сенките и червилото от... НиЛо, и впечатленията от видяното са, че сенките са боклучави. Няколко пъти показа палитрата отпред и отгоре, сенките не пасваха идеално в изрязаните в картона отвори, седяха малко разкривено, отделно се ронеха при нанасянето и само това с керемидения пигмент остана на клепача. Не изглеждаше добре гримът. Много далеч е реалното качество от претенциите, които "марката" гони.
Червилото - на мен не ми хареса цветът, който си сложи, нито как на нея ѝ стоеше. Като усещане и трайност Тони ги похвали, това няма как да го коментирам.
С две думи, нищо интересно за моя милост. но пък и аз не съм таргет на НиЛо, застаряваща мусакаджийка.

# 1 232
  • Мнения: 9 484
Да, там са се запознали.
Елица мисля, че първа е заминала.

И София, и Сиена са изненада, не са били планирани.

За Сиена не знам, но за София бих била шокирана ако не е така. Никой 25-26 годишен не решава съзнателно да забременее след 1 месец връзка.

Със Сиена пък забременява, когато с Филип вече са разделени и му отиват на гости в Дания и очаква първи цикъл след аборта. Която пък бременност предполагам също не е била планирана, щом са се разделили.

# 1 233
  • Мнения: 2 658
Ама те са били разделени ли?😮😮😮
Учудих се и аз на израза "бяхме му на гости", ама реших, че нещо пак не съм разбрала добре...

# 1 234
  • бургас
  • Мнения: 739
Скрит текст:
Гледах Попова със сенките и червилото от... НиЛо, и впечатленията от видяното са, че сенките са боклучави. Няколко пъти показа палитрата отпред и отгоре, сенките не пасваха идеално в изрязаните в картона отвори, седяха малко разкривено, отделно се ронеха при нанасянето и само това с керемидения пигмент остана на клепача. Не изглеждаше добре гримът. Много далеч е реалното качество от претенциите, които "марката" гони.
Червилото - на мен не ми хареса цветът, който си сложи, нито как на нея ѝ стоеше. Като усещане и трайност Тони ги похвали, това няма как да го коментирам.
С две думи, нищо интересно за моя милост. но пък и аз не съм таргет на НиЛо, застаряваща мусакаджийка.

Само не разбрах, защо не си е махнала мустака. Няма нищо лошо в това разбира се но все пак.

# 1 235
  • Мнения: 111
Да, там са се запознали.
Елица мисля, че първа е заминала.

И София, и Сиена са изненада, не са били планирани.

За Сиена не знам, но за София бих била шокирана ако не е така. Никой 25-26 годишен не решава съзнателно да забременее след 1 месец връзка.

Със Сиена пък забременява, когато с Филип вече са разделени и му отиват на гости в Дания и очаква първи цикъл след аборта. Която пък бременност предполагам също не е била планирана, щом са се разделили.

Къде е казала, че са се разделили преди Сиена, пропуснала съм го този момент..

# 1 236
  • Мнения: 6 930
Не е казвала такова нещо, спекулации. Щото пак си беше вдигнал шапката за неопределен период по едно време

# 1 237
  • Мнения: 9 484
В едно от видеата около аборта го обясняваше.
Естествено, не казва в прав текст, че са се разделили /все пак, тя и на развода казва реконструиране на семейното им функциониране/. Но казваше, че Филип е заминал в Дания да търси себе си или нещо подобно, тя го подкрепяла, то не било точно раздяла, ама той ще си живее там, пък тя със София тук и т.н., което си е раздяла, просто тя, характерно за нея го обрисува в розови краски.

# 1 238
  • Мнения: 270
Николета Лозанова, този Радостин Кузманов, както и много други инфлуенсъри си поръчват мърчовете от Али експрес, там на място им ги брандират и тук ги продават на децата с някакви космически надценки. Смятайте това бельо НиЛо дето се скъсаха да го рекламират какво китайско качество е...

# 1 239
  • Мнения: 6 930
В едно от видеата около аборта го обясняваше.
Естествено, не казва в прав текст, че са се разделили /все пак, тя и на развода казва реконструиране на семейното им функциониране/. Но казваше, че Филип е заминал в Дания да търси себе си или нещо подобно, тя го подкрепяла, то не било точно раздяла, ама той ще си живее там, пък тя със София тук и т.н.,  което си е раздяла, просто тя, характерно за нея го обрисува в розови краски.

Ааа, точно така! Тогава още въртеше историята, че Фичко е инженер и върти бизнес там, та трябва по-често да отсъства.

# 1 240
  • Мнения: 1 502
.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 15:16 от Tual 🧿

# 1 241
  • Мнения: 9 865
Попова каза, че на кутиите пише "Произведено в България" за на НиЛо продуктите, което ако не е вярно, си е направо престъпно.
За мустака, по едно време си мислех, че ми се привижда и са просто възпалени зони от обезкосмяване, после видях, че са косъмчета, след това реших, че ги е оставила, защото явно се възпаляват при махане, т.е. да се успокои пък след това да ги маха, защото имаше доста пъпчици и подутини в зоната... не изглеждаше добре.
На нейно място (т.е. аз съм била на нейно място, защото космите ми са много противни, упорити, врастващи и пр.) бих си направила процедури с лазер, ако няма някакви противопоказания.

# 1 242
  • Мнения: 9 484
Тя за втората бременност се изразява " разбрахме много късно " ...Забременява, докато са заедно с Филип.

Колко да са били заедно при положение, че той си е в Дания и баща ѝ е бил с нея по лекари. После обясняваше, че по време на самото изчистване Елица е била с нея.
Фичката въобще го няма в картинката.

# 1 243
  • Мнения: 86
А дали бремеността не е била последен опит, за да задържи Филип...

# 1 244
  • Мнения: 17
Реших да прегледам влоговете на Пепе, които са на английски още. И какво разбрах от там по дати. През ноември 2015 разказва за проблема с приятеля си, който вие наричате Филип1. Края на декемрви 2015 се появява Филип2. Изглеждат доста сладки честно казано. На 14.04.2016 има влог в който Филип2 си прави татус - буквата А и някакви цифри, после се забавляват. На 25.04.2016 е качен влога в който казва, че е бременна. Във влога баща и и Филип готвят заедно и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт