Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 813
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 1 870
Аз защо усещам, че “шефът” си е баш Гана?

Абе, и аз такова усещане имах от кореспонденцията ми с него, ама... Trollface

# 1 306
  • Мнения: 1 695
Аз защо усещам, че “шефът” си е баш Гана?

Абе, и аз такова усещане имах от кореспонденцията ми с него, ама... Trollface

Чак да тръгне толкова да ласкае наша Гига, намирисва ми Grinning

Харесвам много Стефи, но не се научи кога Ви се пише с главна и кога  - не..

# 1 307
  • Мнения: X
Елица качи на стори някакво разбито сърце, две хванати ръце...

# 1 308
  • Мнения: 651
Мегъз призна, че се разделила с любовта на живота си.. даже чат прикачила. Grinning

# 1 309
  • Мнения: 1 502
Елица качи на стори някакво разбито сърце, две хванати ръце...
На мен ми прилича като да са се намерили с Майкъл и две разбити половинки са станали едно цяло Thinking

Упражнявам 'какво е искал да каже авторът' , което сега е 'какво прикрива инфлуенЦърът' Laughing

# 1 310
  • Мнения: 18 553
Елица качи на стори някакво разбито сърце, две хванати ръце...

Интересно....ще видим, може би нарочно за да привлече публика. Аз вече на нищо не вярвам.

# 1 311
  • Мнения: 6 873
На мен ми прилича като да са се намерили с Майкъл и две разбити половинки са станали едно цяло Thinking

Упражнявам 'какво е искал да каже авторът' , което сега е 'какво прикрива инфлуенЦърът' Laughing
И аз така го тълкувам.

# 1 312
  • Мнения: 18 553
Сега като го видях, аз съм на същото мнение.

# 1 313
  • Мнения: 1 502
Мегз пак поставя бизнеса пред любовта ми се струва. Сега мъжа й при жена си ли се върна?

# 1 314
  • Някъде там
  • Мнения: 16 060
После е качила стори Ели, как са се хванали за ръце та и за мен това е посланието.

# 1 315
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Мегз пак поставя бизнеса пред любовта ми се струва. Сега мъжа й при жена си ли се върна?


Къде е качена тази информация? Току-що прегледах Инстаграм-а ѝ понеже ми стана интересно но не видях нищо.

# 1 316
  • Мнения: 5 563
Скарлет, разгледай сторитата й. Последните две.

# 1 317
  • Мнения: 651
Аз много се дразня на МагиСан, че с това бебе се промени напълно, но и тук коментирахте колко нормален процес е това - да растеш, да се променяш, а с това и приоритетите в живота ти.
Та в този смисъл Стан, Стефи и Флапа на колко години станаха, че май си седят на едно ниво откакто ги помня. Едно време Стефи беше бюти влогър, даже съм си "инфлуенсвала" от нея и ползвам един продукт за коса до ден днешен. Беше много сладка и мила. Флапа много ме е забавлявал, ама вече тотално зацикли и предимно качва как  коментира нещо си, докато яде и мляска. Та последното им видео ме озадачи. Ама рекламата си е реклама..

Скрит текст:

# 1 318
  • Мнения: 771
Мегъз призна, че се разделила с любовта на живота си.. даже чат прикачила. Grinning

Изключително грозна постъпка. Отново проява на липса на възпитание и жажда за слава от тази женица. Филмът е винаги един и същ, избухва със скандал и после нова колекция или нещо новичко в МеГз или КуПиСИвСичко. Супер зле. До кога така?

# 1 319
  • Мнения: 4 690
За тези, на които не им пука за Мегз, но са твърде големи клюкарки и искат да знаят. Joy
Нека само една змия изгуби времето си в търсене на информация Heart

Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт