Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 964
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: X
О, разбира се, Давиз, в никакъв случай не пиша с лошо към форума, напротив. Точно обратното - чудя се на нея след като очевидно чете тук, защо не се включва, а го играе над нещата, пък в същото време дава частични заобиколни обяснения в поредни постове.

П.С. Не знам, Туали, за мен лично всеки нейн пост кореспондира с това, което се е коментирало последно тук - магазина, шампоаните, език, Китай, усмивката.

# 1 381
  • Мнения: X
Реших да дам шанс на Капитонова и изгледах няколко нейни видеа. Приятно е наистина момичето, а най-ми харесва, че видеата й са кратки Grinning Не е досадна, говори спокойно без да крещи и ръкомаха като повечето влогърки. Доколкото разбрах в момента не работи нищо, защото няма още БГ гражданство, но май прави някакъв курс за обработка на снимки в ИГ. На мен не ми харесва особено как си обработва нейните. Също гледах едно видео, в което показва как се храни когато е в режим на калориен дефицит. Има едно малко кантарче и на него тегли абсолютно всяка една лъжичка храна. Закуската й е няколко лъжици кисело мляко, шепа замразени плодове и забележете - една лъжица мюсли. Всяка една хапка я пресмята и постоянно калкулира калории. Но си хапва готови арабски питки и купешки пюренца/сокчета. Да, наистина има много хубаво тяло, има достатъчно време да тренира и да се грижи за себе си, но не мисля, че дава добър пример на аудиторията с това броене на хапките. Теа също има хубаво тяло, но си хапва редовно банички и закуски. Общо взето ми допадна тази Капитонова, не е лошо момиче и ще й гледам клиповете занапред, ноо не ми е много ок с това вманиачаване в режимите. Иначе рекламира някакви протеини и фитнес добавки и взех да се чудя има ли някой влогър/блогър, който тренира и води здравословен начин на живот но БЕЗ да приема каквито и да е добавки, протеини, гейнъри и т.н.

# 1 382
  • Мнения: 975
Кобилкината имам чувството, че за екзотичност говори на развален български. Не ми е любимка, но е факт че има огромна аудитория, семинарите й в чужбина са наистина успешни, бях много изненадана. В България също, семинарите й не са евтини, а винаги са й пълни залите. За мен тази жена има изключителен търговски нюх и мисля, че си е доста умна (или хитра), аз не съм й фен. Не е открила топлата вода, но въпреки това наистина е успешна, чак не ми се вярва 😄

# 1 383
  • Мнения: 1 467
На мен много ми допада Полина със новата и усмивка и устни.
Много са естествени, без да бъдат дразнещи. Точно такива интервенции и процедури харесвам и одобрявам, да те направят по-красив, но в същото време да запазиш излъчването си.

# 1 384
  • Мнения: 1 113
Сафия има ново видео, което за мен беше забавно - пробва personal shopper на Амазон Simple Smile макар че качва доста по-рядко, много харесвам факта, че видеата й са "завършени" - много влогъри биха се регистрирали за услугата в едно видео, във второ ще пробват, а в отделно ще кажат какво оставят. Тя си хваща темата и ни я представя цялата - нещо, което наистина може да отнеме време, а и е интересен експеримент.

# 1 385
  • Мнения: 1 071
Колко филтъра е изяла новата снимка в инстаграм на Щолена?

# 1 386
  • Мнения: 2 661
Колко филтъра е изяла новата снимка в инстаграм на Щолена?
На още някой му е направило впечатление! Не съм сама!😀

# 1 387
  • Мнения: 178
Капитанова ми е пращала може би 3 или 4 пъти рикуест в инстаграм, ама аз я трия.. нещо не ме грабва.

# 1 388
  • Мнения: 1 870
Капитанова ми е пращала може би 3 или 4 пъти рикуест в инстаграм, ама аз я трия.. нещо не ме грабва.

Каква й е историята на тази жена? От акцента й и от начина й на говорене - мога да доловя, че е рускиня, украинка или от бившите руски републики и дотам...Хубавка е, иначе.

# 1 389
  • софия
  • Мнения: 2 913
Колко филтъра е изяла новата снимка в инстаграм на Щолена?
На още някой му е направило впечатление! Не съм сама!😀
На Щолена и се иска да изглежда така..

# 1 390
  • Мнения: 1 502
Капитанова ми е пращала може би 3 или 4 пъти рикуест в инстаграм, ама аз я трия.. нещо не ме грабва.

Каква й е историята на тази жена? От акцента й и от начина й на говорене - мога да доловя, че е рускиня, украинка или от бившите руски републики и дотам...Хубавка е, иначе.

Рускиня(24г.), на 16г. е дошла да учи в Американския университет в Благоевград. От 2017 живее в София, но не работи понеже няма право все още. Завършила е бизнес администрация. Май живее с приятеля си, не съм сигурна Neutral Face

# 1 391
  • Мнения: 1
не мисля че който и да е било от тях са достойни и достатъчно образователни за подрастващата младеж! говорят на банални теми които не мисля че стимулират общата култура на децата.

# 1 392
  • Мнения: X
И аз да пиша за на Гана Гучито чантите...
Какъв е смисъла на това видео? Тя най-вече коментира марките, а не функционалността. Т.е. поредното комплексарско видео.
И как може да сравнява чантата на Фурла Метрополис с тази на Кейт Спейд, като те са тотално различен тип?
Струва ми се и на мен, че купува марки, за да ги има, а не защото ѝ харесват или ще ѝ отиват на стила.
Аз лично инвестирам в скъпа чанта, която използвам ежедневно, а не в чанта за повод, която ще я сложа 1-2 пъти.
И какви коментари направи за чантата на Бершка - да повишили малко повече качеството... Какво иска за 25 лв?

Гане, знаем те, че четеш тук. Марката няма значение. Важна си ти, излъчването ти, осанката, думите, които използваш и държанието ти, и не на последно място - личната хигиена. Помисли малко върху моята препоръка.

# 1 393
  • Мнения: 651
Ехее, Мимоза и аз не можах да я позная. То бели прави зъби, то едно продълговато слабо изпито лице.

# 1 394
  • Мнения: 1 870
Ехее, Мимоза и аз не можах да я позная. То бели прави зъби, то едно продълговато слабо изпито лице.

Милото намазал и той покрай нея. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Общи условия

Активация на акаунт