Велислав Павлов* Димитър Захариев* Диана Димитрова Тема 61

  • 12 946
  • 758
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 364
Дано феновете от провинцията да се поразмърдат тези дни и да понапълнят кинозалите, че в момента си е трагедия и ще бъде жалко да останат празни.
По мое мнение в Cофия се изкупуват бързо билетите, защото е сигурно, че след прожекцията ще има фен среща с повечето актьори, а хората ходят основно заради това. За провинцията нищо не са обявили, освен "ексклузивния" двоен епизод. Те за нови филми, които не можеш да видиш на друго място, освен на голям екран, остават празни залите, а какво остава за това и то в делничен ден. Hо може да греша и да се понапълнят до вторник.

# 196
  • Мнения: 3 269
Това с “ексклузивния” пак ме връща на въпроса дали само в кината ще е двоен 🤔.
И така да е, един ден все ще изтраем до втората половина 😁. Особено като има кой да разкаже Wink.

# 197
  • Мнения: 726
О със сигурност ще има кой да разкаже, но и на мен не ми е ясно дали ще дават два епизода само в кината? Може да е някакакъв специален епизод единият - да кажем рекап. Нямам идея наистина. Също не е много ясно срещата с феновете дали ще е само за София или ще има по някой актьор във всеки град. Беше добре да има повече яснота. Очаквам Милошев още утре в Нова Wink

# 198
  • Мнения: X
О със сигурност ще има кой да разкаже, но и на мен не ми е ясно дали ще дават два епизода само в кината? Може да е някакакъв специален епизод единият - да кажем рекап. Нямам идея наистина. Също не е много ясно срещата с феновете дали ще е само за София или ще има по някой актьор във всеки град. Беше добре да има повече яснота. Очаквам Милошев още утре в Нова Wink
Епизода по телевизията мисля ,че ще е един ако програмата е вярна.

# 199
  • Мнения: 726
Да, факт Simple Smile Значи ще се гледат 2 епизода в един ден. Екстра!
Пуснали са и втора прожекция в София, от 20 ч. Много бързо са разпродадени почти всички билети, останали са единици Simple Smile

# 200
  • Мнения: 726
Добро утро на ранобудните Simple Smile В Събуди се ще дават за ОЖ. Не споменаха гост в студиото, но ще има нещо за сериала!

# 201
  • София
  • Мнения: 9 558
Значи, Велислав да вземе да се щракне сам или поне да качи някоя негова снимка, а не да снима Вергов.
https://www.instagram.com/p/B80tN-aj8CW/
Надявам се скоро да разберем какво са намислили.

# 202
  • Мнения: 9 374
Поне Диде отсрамва положението, пуска снимки като за трима. Joy

# 203
  • Мнения: 726
Добро утроо Simple Smile
В Сутрешия блок по Нова ще са гости - Евтим Милошев, Яна Титова и Владо Карамазов Simple Smile

# 204
  • Мнения: 9 374
Жестока е! Heart Eyes

# 205
  • София
  • Мнения: 9 558
Новата постановка на Народния, в която ще участва и Велислав, ще е с премиера през март. Въпреки, че не се спогодих с предишната на Иван Панталеев, за тази нямам търпение.
https://www.facebook.com/teodora.duhovnikova?__tn__=%2CdC-R-R&am … cZCa4&fref=nf

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 23:18 от rosi_ta

# 206
  • Мнения: 6 159
Не споделяме ли вече  за ОЖ ?
На мен ми започна  леко тромаво , нахвърляха  рязко новите герои и сега ще чакаме манджата да къкри .

# 207
  • варна
  • Мнения: 355
Гледах първия епизод. Ами бива горе долу. На Зорничка много и се е събрало май. Тоя новия е голяма гад, но ми хареса. Марио какъв е остриган. Готин! Аз обаче го предпочитам с повече коса. 😉
Хайде някое от момичетата тук, което е било на примиерата, няма ли да се включи и да ни поразкаже?

# 208
  • Мнения: 489
И аз чаках някое от момичетата, което е било на премиерата, да ни разкаже нещата от първо лице Simple Smile
На мен епизодът ми хареса, стремглаво се втурнахме в историите на героите. Любовчето голяма разбойничка, чак прекалиха! Стана ми мъчно за Нора! Стажантчето е абсолютен дразнител, чакат го шамари от вси страни 🤣

# 209
  • Мнения: 9 374
Разбрах, че в следващия епизод са се скарали (не заради забременяването). Тестът е бил отрицателен и са правили секс, за да опитат отново. След него Зорница се оплакала на Марио от Тасев, който я притиска да се оправи с отделението си. Марио почти го защитил и Зорница избесняла, станала и се махнала. Марио бил голям пън в тая сцена. Grinning Не знам колко е било голямо скарването, сигурно Зорница е казала нещо от типа "ти защитаваш ли го?" и се е фръцнала. Отсега го виждам Марио как търчи да й се извинява. Joy

Този Владко и мен много ме дразни. Още от първата си сцена се прояви. Няма шанс да го харесам и да го приема, както например беше с Табаков или Виолета. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт