Лаковe за нокти - 135

  • 30 316
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 576
не, номер 17 , сега го погледнах,ами пробвах го вчера на един пръст и доста млечно такова стоеше,но не прозрачно ще покажа като се лакирам ,не мога да го обясня Simple Smile

много хубаво зелено Purple Heart

# 541
  • Мнения: 2 259
Trend it up Soft matte 010


Извинявайте за кожичките, но снимах преди маслото, за да не разваля мат ефекта Blush

# 542
  • Мнения: 27 971
Блъд, разкошно е! Heart И на живо ли розовее така? Heart Eyes

# 543
  • Мнения: 2 259
Благодаря! Blush Уцелих на матиращ топ този път Stuck Out Tongue
Даже може би е и една идея по-розово. Много е приятно за окото Simple Smile

# 544
  • Мнения: 20 246
Блъд, много е готино.

# 545
  • Мнения: 4 509
Блъд, много красиво Heart Eyes
Такъв цвят, и то матиран, за мен е единствения приемлив нюд.  Самият лак си е мат, или и мат топ си сложила?

Долче, много красиво зелено. Не ти ли се бели така,  от толкова пластове? Аз онова синьо със снежинките..на цели люспи го свалих Joy

# 546
  • Мнения: 5 832
Само на мен ли матовият маникюр ми се прецаква на втория ден още? Става един като надран, като мръсен.

# 547
  • Мнения: 5 478
О! Сърцето ми! Искам този лак, Блъд! Frowning

# 548
  • Берлин
  • Мнения: 4 692
Блъд,фен съм ти.
Направо е ДжИстокУ

# 549
  • Мнения: 2 259
Благодаря ви момичета! Blush
Soft matte пише на него. Не е напълно мат, има лек блясък. Но не ме кефи така и сложих и мат топ лак на Голдън роуз.
Арабеск, беше намален в един ДМ, в секцията Промоции. Имаше 2бр. Ще ходя тази седмица пак дотам най-вероятно. Мога да проверя дали е останал Simple Smile

# 550
  • Мнения: 819




Лакът е Essence millennial pink. Утре ще снимам и на дневна светлина.

# 551
  • Мнения: 1
Здравейте! Какво е мнението ви за peel it

# 552
# 553
  • Мнения: 27 971
Лучия, трети ден му е днес на лакът и не е мръднал! А си домакинствам стабилно, мия на ръка, днес троших с ръце корнфлейкс за едни кюфтета Joy Много прилично се държат на ръцете ми Перфект и Флормар по принцип, но и в случая съм нанасяла на тънки пластове златистия и брокатения лак. А Флормарчето си е желе с частички, не е гъст като консистенция и май не засъхва на дебел пласт. На цяла люспа ми падат лакове след минимум 5 дни или ако пластовете са много дебели... Blush
Арабеск, и аз същото си помислих, хи хи Joy
Пени, разпознах го още преди да кажеш кой е лакът Heart Много ми е любим и много се радвам като го видя на нечии нокти! Heart Eyes Чакам някакво намаление, за да си намеря повод да си го купя и задължително оплаквам оченца като мина покрай лаковете на Есенс Grinning
Джулс, супер цвят Heart Eyes (колкото повече лакове гледам, толкова повече цветове/ нюанси харесвам... )
Peel it- не знам какво е, марка или този тип отлепящи се лакове по принцип? Thinking

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 20:59 от dolce miele

# 554
  • Берлин
  • Мнения: 4 692
От мен скучничко,ама...

А счупеният си издържа до днес. Добър опит. Пак така го укрепих (до дъно съм,но не стигам до счупеното)

Общи условия

Активация на акаунт