Шоуто на Николаос

  • 26 547
  • 248
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 336
Беге гърчето е усвоило дикцията на Светослав Иванов и прави стойките на Антон Хикемян. Шоуто е несполучлив опит да се копират американците Кимъл и още един-двама, че Лено и другите динозаври май се пенсионираха. Няма харизма и не му се получават особено смешките. Оркестърът е за пълнеж, а певицата трагична. Славчо реши да си избива комплексите с балет и бенд и оттогава почти всички шоута са изваяни по този калъп.

Гостите са банално познати до втръсване и явно личи, че в началото се канят основно приближените на битиви от другите им продукции за продуктово манипулиране на шоуто. Засега маниера на водене е приятен и иновативното е че си разменят ролите с гостите.

Иначе най-гледаните шоу програми в територията са фейсбойко и мвр пикчърс. Който иска нещо по-културно, да гледа това например - https://www.vbox7.com/play:a5bb8e322b и да зачеркне вече 30 г. от съществуванието си

# 76
  • София
  • Мнения: 11 562
Не смятам, че гостите са писнали до втръсване, това е едно от нещата, които ми харесва, че има баланс между често показвани и такива, които не са. Не помня в друга телевизия да са давали Хоумлеса и Айде БГ например, които са популярни в интернет или пък момичето с фехтовката и Назарян.

Но да, някои смешки не се получават, повече ми харесват спонтанните му с гостите, изглежда, че си прекарват добре и гостите са доволни от гостуването си. Това с баба Троци го прескачам, глупави са ми такива скечове, както и повечето със Славена.

# 77
  • Мнения: 4 303
Аз май най не харесвам Славена. Не ми е приятна някак си.

# 78
  • Мнения: 9 170
Аз май най не харесвам Славена. Не ми е приятна някак си.

ох Славена е мега анти , каква е тая болестна форма , да се бута все да е на екран...нз
Шоуто си е мега посредственно, но като добавим и Славка...загубиха ме мен.
не че на някой му дреме , аз да се отбележа Laughing

# 79
  • Мнения: X
Николаос ми е познат като стен-ъп комик, гледала съм го наживо в Комеди Клуб. Неговите скечове бяха най-забавните. Предполагам, че и сега се справя добре и е свеж, ще гледам някой път предаването.

# 80
  • Мнения: 1 286
Аз го харесвам и го гледам с удоволствие. Има харизма,  вдъхва оптимизъм и ми действа добре в края на тъпия ден.

# 81
  • Мнения: 4 303
Гледах гостуването на Миро и ми допадна много. Водещият остави госта си да говори/пропуснала съм първия неудобен въпрос/.
Много свежо и хубаво предаване/шоу.

# 82
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
В понеделник повтаряха епизода с Наталия и отново го изгледах с удоволствие.

# 83
  • Мнения: 1 099
Получават му се шегите на водещия, има бърз ум. В понеделник не съм го гледала, но щом е било повторение...

# 84
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В понеделник гости му са били (поотделно) Теодосий Спасов и Емилия, доколкото знам.
Повторението на предаването от 14.февруари, в което гостува Наталия Симеонова сигурно е било по някой друг от каналите на bTV Media Group. Май по bTV Comedy вървяха повторенията.

# 85
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Да, по Комеди от 18.00 ч.

# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, само дето мислех, че от 18.00 повтарят предишния брой на предаването.

# 87
  • Мнения: 2 108
Аз май най не харесвам Славена. Не ми е приятна някак си.
На мен ми е неприятна от години, но за съжаление все се набутва някъде и според мен никога не си е на мястото;
Водещия има бърз ум и това го държи на ниво;

# 88
  • Мнения: 8 520
Харесвам шоуто!Славчо е мега тъп и досаден ,едно нормално интервю не може да направи без да прекъсне госта си и да преминат в друга тема.
НЦ има потенциал,интелигентен е и му се получават нещата, ще има и други сезони

# 89
  • Мнения: 4 303
В момента по БТВ първото предаване ли повтарят или?

Общи условия

Активация на акаунт