Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 57 047
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Оооо ,наруши ми се покоя /не че бях в покой де/ хаха.Искам го този Скандал наистина изглежда неустоимо секси ,аз съм голям фен на линията.Purple Heart  Нов Мон -https://www.fragrantica.ru/news/Guerlain-Mon-Guerlain-Bloom-of-R … -Parfum-9332.html  Интересен ми е Сакура на Диор ,супер много харесвам Forever and ever.Парфюм за днес Viktor & Rolf Flowerbomb Nectar ,размазващ е!:hearts:Two Hearts

# 571
  • Мнения: 10 035
Най-сетне и аз пробвах Nomade Absolu.
Не е мой изобщо.  Има кисела нишка, подобна на Bottega Veneta.
Отвратителна трайност, мих си ръцете многократно, но някакъв остатъчен аромат остана до вечерта. Ад под небето, също като Bottega Veneta  и Le Parfum Royal.

Edit:
Аромат за деня: LVEB Florale. ❤

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 08:25 от Deziderata

# 572
  • София
  • Мнения: 1 510
И на мен ми напомня Номада на Ботега. Втората за мен още по-непоносима. 😄

# 573
  • Мнения: 3 034
Аз наистина достигнах парфюмен покой,но този нов Скандал и Мон направо ми разтреперват краката и ръцете.....искам ги..../тайно се надявам да не ми допаднат,но едва ли-харесвам всичко и на двете линии/Понеже тук няма емотикони като във фейсбук ще го напиша с думи -чувствам се тъжна,че ми се нарушава парфюмния баланс към който се стремих почти година......Joy

# 574
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Макадамиа ,сега като ти видях поста се сетих ,че не съм си купила още твоето любимо Червено Гучи.Bowtie  За мен Номад Абсолю и Ботега нямат абсолютно нищо общо.Ботега за мен напомня на Goutal Tenue de soiree ,обожавам Тенюто!

# 575
  • Мнения: 3 034
Обожавам го Червеното Гучи-най-добрия парфюм ,излязъл през 2019 година.А за трайност няма да говорим,ако го сложа на изкъпана коса до следващото миене само него пръскам,защото направо онзи приятен ,кремест аромат попива в порите и бори всякакъв друг аромат.Много хъресвах и първото Розово Гучи,но малко откъм трайност ми се губеше и имаше една прекалена сладникавост,която на моменти ме накъртваше,но този.....ах този.....приказка е......

# 576
  • Мнения: 1 578
Няма покой. Аз много харесвам MG Bloom of Rose и сега с този няма как да пропусна, ще го трябва да се тества.
Chloe Nomade Absolu много ми допадна, пролет, гора, плодова нотка на старта. Много нежен. Спирам да го усещам след 2 часа. Но имах същия проблем и при Chance Tendre, но с времето започнах да го усещам по-дълго.

# 577
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Обичам черешов цвят в парфюми и ще потърся тази Acqua di Parma, мерси.
Зная, че не харесваш линията АА, но дали няма да те изненадат приятно. Поне този път?!

# 578
  • Мнения: 6 930
Ех, най-после ми кацна тази Хубавица!






Преди месеци я тествах едновременно с Мемоара на Гучи и още тогава знаех, че и тя ще ми падне в ръчичките рано, или късно. Около месец по-късно бях на театър и безпогрешно я разпознах, някой около мен я носеше! А бях я пробвала само веднъж преди това. Топла, сладка, приканваща захаросана круша. Не мога да повярвам, че в пирамидата няма роза, само аз ли усещам роза някъде в цялата работа? Пленителна, флиртуваща красавица. Вече се оглеждам за тъмно червена рокля с деколте, тооолкова би отивала на този парфюм! ❤️
Има нещо, което страшно ми напомня Aquolina Gold Sugar, но да кажем Акуолината е малката сестра от тропиците на La Belle, където вместо круши, на почит е кокосът. 😋

# 579
  • Мнения: X
Обичам черешов цвят в парфюми и ще потърся тази Acqua di Parma, мерси.
Зная, че не харесваш линията АА, но дали няма да те изненадат приятно. Поне този път?!
Благодаря ти за идеята, Яна Flowers Hibiscus Heart
Ще тичам да тествам в Дъглас. Бутилката със сакура вишна е прекрасна, но още не е дошла тук.

# 580
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Пропуснах да кажа, че през пролетта най-много обичам да нося Самсара. Разбира се нося и много други, но този ми е най-най- пролетният парфюм.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 13:59 от . Яна .

# 581
  • Мнения: 2 975
Пропуснах да кажа, че през пролетта най-много обичам да нося Самсара. Розбира се нося и много други, но този ми е най-най- пролетният парфюм.
Ох, и аз от кога обикалям около нея, но хем я искам хем не ми стиска още. С Мемоара на Гучи е същата работа, всеки път ги тествам като вляза в магазин и примирам от кеф и всеки път се питам, дали и къде бих ги носила!? Още чакам да им дойде сляпата неделя и на двата. Blush

# 582
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Обожавам го Червеното Гучи-най-добрия парфюм ,излязъл през 2019 година.А за трайност няма да говорим,ако го сложа на изкъпана коса до следващото миене само него пръскам,защото направо онзи приятен ,кремест аромат попива в порите и бори всякакъв друг аромат.Много хъресвах и първото Розово Гучи,но малко откъм трайност ми се губеше и имаше една прекалена сладникавост,която на моменти ме накъртваше,но този.....ах този.....приказка е......
Нещо съм прекъснала връзката, за това Гучи ли става въпрос?

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Да ,това е Гучито.

# 584
  • Мнения: 245
По темата за новите парфюми, ще споделя за едно от последните ми открития, понеже този парфюм не е много коментиран в темата: https://www.fragrantica.com/perfume/Francesca-dell-Oro/White-Plumage-30206.html Two Hearts Намерих си моите "хвойна и тамян" - купени без тест, но с много размисъл и колебания Mask Като го получих бях повече от очарована. Този парфюм може да мине за втора кожа - прави уникална химия при мен. Има интересно съчетание от чиста дървесина, пропита с леки смолисти нотки, хербаризирана хвойна и светъл фин тамян. После се появяват нотки на нежни бели цветчета, подплатени от мляко с кафе. Женствен, мек, кремав парфюм, който прекрасно се слива с кожата. Не е много шлейфов, по-скоро е прибран, но достатъчно наситен. Създава усещане за уют и спокойствие. Heart Eyes Притесненията ми, относно коментарите, които четох, че има усещане за джин (който не понасям), алкохол и угасено огнище, абсолютно отпаднаха - при мен няма нищо подобно. Изчистен, женствен тамян и хвойна - прилягащи добре на жена със светла кожа, неразбираща се с агар-уд и тежки подправки. Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 15:42 от White Silence

Общи условия

Активация на акаунт