Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 56 732
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: leet
Момичета, моля, ако някой познава новия Erba Pura, Xerjoff да го сравни с тюркоазения на Sospiro. Тюркоазения в цилиндрича кутия ли е?

# 676
  • Мнения: 6 930
Ковачева, интересен ми е Мервето, ще чакаме да дойде при нас за проба. Много обичам Еликсира и го нося целогодишно с кеф. Мосю Ли и Лагуната са другите два, които са ми любими на Ерме. Харесвам и Нилските градини, но те са ми по- далечни някак...
Искам да ви питам течността на Ла Бел всъщност каква е, виолетова или червена? В Нотино гледам, направо е бордо..., а моята от Парфимо е виолетова. Или това е заради снимките? В Сефора вече не помня какво съм пръскала при тестовете. Не че ме съмнява нещо, просто се чудех има ли вариант при нови парфюми цвета да варира?
Вчера и аз носих Номад Абсолю- красив и много вдъхновяващ, жив и фин- много ми харесва...ще му се радвам в по- топло време.
Днес разбира се- Красавицата!!!

Ето реален цвят на La Belle, без филтър. Розова със студен оттенък бих казала, към виолетово. Но наистина на доста сайтове червенее доста повече. Явно са засилили сатурацията.

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 6 941

Не са добри отзивите за него, по чуждите сайтове също е на безценица,  явно не е търсен. Аз не го познавам, но  неролито е съставка, която лесно избива като домашен сапун.

# 678
  • Мнения: 10 012



Не са добри отзивите за него, по чуждите сайтове също е на безценица,  явно не е търсен. Аз не го познавам, но  неролито е съставка, която лесно избива като домашен сапун.

Пробвах го. Скучен сапун е.
Обичам нероли/портокалов цвят, но е капризна съставка, и трябва да е по мярка на търсещия.
Обичам го като аромат на дъвка, и леко, едва забележимо нагарча.
Тази Алегория не е такава, но Elie Saab In White е точно това.

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Някой има ли отзиви за този? Не успях да открия мнения по темите. Simple Smile)

https://www.fragrantica.com/perfume/Nina-Ricci/Chant-d-Extase-49004.html

Парфюм за деня - Place Vendôme Boucheron.

# 680
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 153
Още се ядосвам, изпуснах на добра цена Place Vendôme Boucheron, страхотен, страхотен парфюм!

# 681
  • Мнения: X
Още се ядосвам, изпуснах на добра цена Place Vendôme Boucheron, страхотен, страхотен парфюм!
Той не е скъп
http://www.elfragrance.bg/boucheron-place-vendome-eau-de-parfum- … -jeni-p-7518.html
https://zachoveka.com/boucheron-place-vendome-w-edp-50-ml-2013

# 682
  • София
  • Мнения: 9 478
Още се ядосвам, изпуснах на добра цена Place Vendôme Boucheron, страхотен, страхотен парфюм!
Така и не харесах този парфюм. Четох му пирамидата тогава, получих от размяна с една прекрасна дама тук и по всичко показатели трябваше да се харесаме. Никак, ама  никак не ми допадна!

# 683
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 153
Никак, ама  никак не ми допадна!
Е, въпрос на вкус, аз много го харесвам. Благодаря на Тиква за линковете, няма как да пазарувам от тях за съжаление. Тук отдавна не се предлага.  Ако ми се отдаде възможност бих го взела и носила с удоволствие.

# 684
  • Мнения: X
tuali, благодаря за коментара и снимката. Ще снимам моя да покажа, виолетов е направо. Днес в Дъглас видях, че е същия като моя, явно варира цвета...
Пръснах он новия ЛВЕБ, много е различен от първообраза наистина, след половин час ми остават кисели плодчета, но фини, не лепкат...Много ми хареса, но едва ли ще стигна до покупка. За лятото вече подготвям парфюмния гардероб...хихи обновявам по скоро. Душнах водния еликсир на Мерве, ще трябва да го преслушам, пръскала съм го и ми е бил нетраен преди време. Ще го пробвам пак.

# 685
  • Мнения: 19 883
La Belle е с розова течност към средно наситено розово. Не е червен, нито лилав, може да ви се струва лилавеещ при пречупване на различна светлина през стъкления флакон, но едва забележимо. Сложете го на бял фон и тогава го гледайте.
Скрит текст:
Пускала съм лични снимки в ревюто му в блога.

# 686
  • при морето
  • Мнения: 911
Момичета,кажете нещо за
Molinard Nirmala Le Reve,
четох фрагрантика,но вашите мнения са ми по-ценни🤔

# 687
  • Мнения: 2 255
Днес пробвах Chanel N19 Poudre & Chanel Eau Premiere и май открих нови любимци.
Толкова прекрасно се разгръщат при мен и дават усещане за пудрена кремавост, свобода и сила.
Ще влизат в колекцията със сигурност!

# 688
  • Мнения: 19 883
Момичета,кажете нещо за
Molinard Nirmala Le Reve,
четох фрагрантика,но вашите мнения са ми по-ценни🤔
При мен изкарва някаква дразнеща плодово-кисела нотка, която ми евтинее и ме дразни. Тя заглушава иначе много приятния аромат на шоколад и пралини, който се долавя, но някак изтласкан от плодовата киселост. А ако е една идейка по-осезателен шоколада, парфюмът ще е убиец. За мен е неодобра комбинация на шоколад и плодове, аз и при хранене не обичам да смесвам шоколад и плодове. Средна трайност към ниска проекция при мен.

# 689
  • Мнения: 625
Привет,носи ми се нещо пудрено ...Тези дни бях с мой голям Любимец Chloé Love.Дайте идеи за сходни аромати,обожавам пудра ...

Общи условия

Активация на акаунт