Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 56 905
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 35
Здравейте, момичета! Дали някоя от вас притежава TM Alien Flora Futura, ако да искам да попитам нещо!
Благодаря предварително! Simple Smile

# 586
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Момичета, кажете ми, моля, Delices Cartier в каква концентрация беше само ЕДТ или имаше и ЕДП? Не помня какво съм имала преди, отдавна не го бях виждала, сега се появи тестер ЕДТ. Сигурно е и реформулиран. Чудя се дали да си го купя или  е много голяма вероятността да няма нищо общо с това, което помня?

# 587
  • София
  • Мнения: 1 355
Момичета, кажете ми, моля, Delices Cartier в каква концентрация беше само ЕДТ или имаше и ЕДП? Не помня какво съм имала преди, отдавна не го бях виждала, сега се появи тестер ЕДТ. Сигурно е и реформулиран. Чудя се дали да си го купя или  е много голяма вероятността да няма нищо общо с това, което помня?


EDP  - 2008 г. и парфюм от 2007 г. разкошен 30 мл., който мисля е спрян

май и ЕДТ - 2006 г. има или е имало + някакви лимитирани фрутии 2007 г.

Джемма,  всичко по-горе е спряно.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 16:46 от chanel19

# 588
# 589
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
Изключително съм щастлива с новата си придобивка https://www.fragrantica.com/perfume/Sospiro-Perfumes/Accento-13816.html  благодарение на Денси намерих моят умерено сладък умерено мускусен аромат, както тя каза сложен и трябва да се изчака развитието беше абсолютно права ❣ След като се затопли върху кожата премина няколко метаморфози до като застина точно в тази умерена мускусна сладост 🥰

# 590
  • Мнения: 31 351
Радвам се, че помогнах. Много здраве и късмет да ти носи!❤🌹♥

# 591
  • Мнения: 20 138
Да не съм оф, от няколко дни искам да предизвикам идването на пролетта и се поливам с Mon Guerlain Florale. Много радостно флоралче. При мен значително по-траен и осезаем фланкър в сравнение с оригиналната му версия, ведър, жизнен, усмихващ. Но май разсърдих повече времето с тези закачки, че и настинка със запушен нос получих бонус и трудно го усещам. Но той ще ми падне след няколко дни пак. Smiling Imp

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 12:30 от bubanka

# 592
  • Мнения: 2 804
Да не съм оф, от няколко дни искам да предизвикам идването на пролетта и се поливам с Mon Guerlain Florale. Много радостно флоралче. При мен значително по-траен и осезаем фланкър в сравнение с оригиналната му версия, ведър, жизнен, усмихващ.
При мен Флорал е най-силния и най-трайния от Герлените. Тази седмица го довърших и се чудя дали да не си го подновя или да взема Bloom of Rose, който ми е по-подходящ за топло време. Intense версията също ми е на привършване, но него за сега няма да повтарям.

# 593
  • Мнения: 3 026
Днес в аптеката чаках за витамини и дамата зад мен каза :Невероятен аромат се носи от вас....кой е?....ами оранжевото ми портокалче  на Ермес....обичам го този парфюм ....топъл ,уютен и .....забележим от всеки и по вяко време....и по време на сутрешното кафе ми отбелязаха парфюма  сред стотиците други аромати....🍊🍊🍊

# 594
  • Мнения: 1 576
Днес в аптеката чаках за витамини и дамата зад мен каза :Невероятен аромат се носи от вас....кой е?....ами оранжевото ми портокалче  на Ермес....обичам го този парфюм ....топъл ,уютен и .....забележим от всеки и по вяко време....и по време на сутрешното кафе ми отбелязаха парфюма  сред стотиците други аромати....🍊🍊🍊
Отдавна го мисля него. Преди време беше на някаква промоция в emag и бях на косъм да го поръчам на сляпо, но се въздържах, че единствения Hermes който познавам не е мой. Трябва да видя къде може да се тества.

# 595
  • Sofia
  • Мнения: 7 023
Не разбрах кой - някой от Eau des Merveilles, Eau d' orange verte или Mandarine Ambree?

# 596
  • Мнения: 74
Само да се похваля, че то си е за хвалба- чета ли, чета ли Ви и право за проба🤭иии за огромна радост на кредитната ми карта нито “червеното” Gucci, нито Nomade Absolu, нито Coach- a, само може би VCA и неговият бадем ме грабната малко, но🤔ако не гледам пирамидите и пренебрегна първоначалния умопомрачителен удар на  https://www.fragrantica.com/perfume/S-T-Dupont/Royal-Amber-43063.html
Моят нос е склонен да ги оприличи сякаш- едно е общото обаче, ММ отново ме попита: кога най- сетне ще си харесам женски парфюм като всички нормални жени😭🤨🤪
Иначе пък след години забрава сякаш пак възбудих желание към
https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Shalimar-Souffle-de … Parfum-26132.html
нО и тук имам усещане за сходство с
https://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Allure-eau-de-parfum-176.html
който получих за 14-ти😻
Но герленското творение сякаш ми е по- шлейфове аромат- та:
Смятате ли че е излишно да имам и двата😾

# 597
  • Мнения: 1 576
Не разбрах кой - някой от Eau des Merveilles, Eau d' orange verte или Mandarine Ambree?
Аз този го мисля:
https://www.fragrantica.com/perfume/Herm-s/Elixir-des-Merveilles-3168.html
Мисля, че macadamia за него говори

# 598
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Не откривам нищо общо между Алюр и Суфлето на Герлен.Така че имаш нужда ,да.Sunglasses

# 599
  • Мнения: 3 026
Точно този Dari_77,ще го подновявам,че малко имам още.но не знам в топлото как се държи честно казано....

Общи условия

Активация на акаунт