Приятелят ми няма желание за секс

  • 4 403
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • out of space
  • Мнения: 8 573
То след всекидневно повтаряне на едни и същи неща по няколко пъти вечер, после крясъци ..... и аз няма да имам желание.

Е какво, да потънат в кочина, защото той не се помества или тя да поеме всичко? Какво предлагаш?

# 31
  • Мнения: 30 802
Абе дали е за теб или не, не знам, ама щом е 13 години по-възрастен, не е толкова учудващо, че има по-малко енергия от теб. И аз съм с близо 11 години по-голям от жена си и с времето и моето желание намаля, по-ленив станах и т.н. Накрая поговорих и с личния лекар и той ми взе кръв и се оказа, че тестостеронът ми е нисък (след 30 почва да си пада). Та вижте и при твоя човек как е и ако е нисък, ще му предпишат терапия и ще е нов човек.

Хей, наборче, стегни се де - на тая възраст от жените още се очаква да са яки каки. Изобщо, за мъжете очакванията са нисички...

# 32
  • Мнения: 2 895
Какво го молиш . Доста ви е разликата , така е семейният живот . Направете си график ако трябва , да си спазва задълженията .

# 33
  • Мнения: 12 809
Да не би някакво заболяване да има? Пък да не го знае.
Виж, няма смисъл наистина да се правиш на маймуна, за да му привлечеш вниманието. Седни и поговори с него. Нека изключи за малко телефона и телевиизора и да се разберете. Кажи му тези неща, които каза на нас и как се чувстваш, и че имаш нужда от романтика и секс.
Настоявай той да каже какво мисли по тези въпроси, как се чувства, защо вече няма интерес към секса, не е ли добре да си направи поне кръвна картина. Какво мисли да направи и какво би му било приятно да правите вечер, така че да не се изолирате като зомбирани тийнейджери.
И ако няма ефект от този разговор, тогава... ти си решавай. Нали не искаш да пишем да го напуснеш. Ето, не го пиша. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 250
Каква кръвна картина при жена, която е емоционално нестабилна? Наистина ли смятате истериите за нормално поведение? Ако някой ме посреща така всяка вечер ще си гледам телефона и още как, та дано писне и си събере багажа.

# 35
  • Мнения: 866
Мило pingvinche лично за мен и за което и ще се аргументирам, твоят мъж не се е променил, това което виждаш в момента е истинската му същност, като секса може да го изключим, тъй като там играят различни фактори.
Много често мъжете, когато започнат една връзка се раздават на макс, за да спечелят една жена, гледат да прикриват и някои лошо черти евентуално, които имат до момента обаче, когато заживеят заедно и мъжа почувства жената като негова собственост и той се "променя" много най-често в негативна посока.

Не знам точно как тея 10 килограма ще повлияят за това да не иска да ти помага и то при положение, че сте се разбрали, а да не говоря и като цяло без някой да го моли за нещо. То това е по-големият проблем, защото за либидото да кажем, че може да е заради хормоните, повлияни от преумората и начина на живот. Това обаче не засяга отношението му, където също имате проблем. Той те игнорира не само сексуално, а като цяло, като партньор, хваща си телефона, а ти да си говориш със стената, да няма с кой да си споделяш и коментираш.

Тея неща плюс липсата на интимност ще разрушат тази връзка за отрицателно време. За това не си и помисляй за деца, докато този проблем в отношенията ви не се оправи ако е възможно. Това е моето мнение, ако те интересува нещо конкретно може да питаш.

# 36
  • Мнения: 91
Ами то с такава скрипя като теб, какво да прави човека! Може да има проблеми в работата си, да не вижда там бъдещо развитие и пр. И като се върне в къщи, оная го чака с точилката, все ще си измисли за какво да врещи!

Важно! Ти трябва да го подкрепяш и съветваш в живота. Трябва да разбереш, че мъжете си имат свои интереси, които могат да се различават от твоите, но трябва да ги приемеш! И без драми и крясъци като стара свекърва. Пък после и секс искаш, ужас направо!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Тъкмо щях да се отпиша от темата и последния пост така ме разсмя, че се отказах.

# 38
  • Мнения: X
Край, отварям професионална фирма за жиголота.

То вече не може да се трае от толкова мъже, дето не могат да изшибат жените си поне два пъти седмично. Ами мъже, не си вземайте жени, които изначално не ви харесват и после се чудите какво да ги правите.
Или българките са станали тегави кикимори, или мъжете са станали безподобни мързелаци.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Братан , домашен помощник ще е по - доходоносен бизнес . Да готви, чисти, забавлява децата и възхвалява жената. Да реагира супер позитивно на ругатни, мърморене и команди. Мистър Yes .😁

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 21:34 от Viviana91

# 40
  • Мнения: X
Виви, ама те точно такива си имат по къщята.
Повечето българи като се обвържат си стават чехьовци и половина, неведнъж съм ги нареждал по темите.
И добре си ги гаврят жените чехльовците, напълно заслужено.
Виж, че проблемът е, че няма кой да ги секса.

# 41
  • Мнения: 2 895
Абе , то си е мъка семейния живот , пък и деца като дойдат , още по мъчно , пък и еднообразно . Те мъжете и от работата вкъщи бягат , на телефизора , на телефона , пък и секс няма ...
Ех , семеен живот ...

# 42
  • София
  • Мнения: 17 592
Приел те е за даденост, битовизмите надделяват, рутината убива. А и с 13 години по-голям от теб, какво искаш, постепенно и по-зле ще стават нещата.

факт, само дето не знам как да спре да ме приема за даденост...


Като го смениш с някой по-подходящ за теб. И по образование, и по ... област на интереси, знам ли, и по манталитет, и по възраст.

# 43
  • Мнения: 130
Първо, 3-4 пъти в месеца не е толкова рядко. Това си е веднъж в седмицата и е напълно нормално след 6 год. връзка.
Второ,, много мъже (признават или не), се комплексиран, че жената изкарва повече пари.Което,естествено,се отразява на половият живот
И трето, най-важно, как така ще му казваш да отслабне?!? Защо си мислиш, че не го обиждаш по този начин?!? Ако на моя мъж му кажа, че трябва да отслабне и е напълнял, едва ли вечерта ще му е много приятно да се съблече пред мен!Ако мислиш, че като му натякваш, ще отиде на блъска във фитнеса, няма как да стане!

# 44
  • Мнения: 553
Авторката май си мисли, че като е надебелял пича, хормоните му убиват желанието за секс. Вероятно е права.
Ще опитам да ѝ обясня защо той няма да отслабне. С една басня, притча, или направо казано - виц Simple Smile
Един човек бил осъден на смърт чрез умъртвяване на електрически стол. Дошъл денят за изпълнение на
присъдата. Вкарват го в стаята, обаче проблем. Много дебел, не се вмества в стола. С много. Отлагат
изпълнението, връщат го в затвора и го подлагат на диета за отслабване. Две седмици само сурови или варени
зеленчуци, малко плодове, никакви захари и мазнини. Резултат - 0. Постоянно е под наблюдение, и все пак не
отслабва. Следващите 2 седмици - само хляб и вода. Отново нищо. Идва при него директора на затвора и му
говори - абе човек, не мога да повярвам, такава строга диета, а ти 1 кило не си свалил вече месец. Как го правиш?
Осъдения - Нямам мотивация бе пич!
-----------
Са някоя от разбирачките да не попита - Ама защо все мъжете трябва някой да ги мотивира, защо нас, жените не
ни мотивира някой? Wink
Вярвам, че се досетихте сами. Директора на затвора няма нужа да бъде мотивиран Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт