Готови сме света да преобърнем, бебче свое скоро да прегърнем! - Бебеправене 369

  • 25 956
  • 743
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 087
Момичета, вие сте невероятни.
Това е най-яката тема... Казвала съм го, ще го повтарям пак, и пак, и пак.
Много ми се иска в близкото бъдеще да влизам тук и да го казвам на... непознати никове. Heart

Иви, не само Борнче те харесва активна. Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз предлагам през деня да си при нас, а вечер да си спазваш обещанието към мъжа ти. Мисля, че така е
справедливо и всички ще са доволни. Sunglasses

Анимор, не ни оставяй. Тук сме до забременяване.

Tickles, най-отдолу преди подписа и печата, пишат диагнозата на латински според резултатите. Това е.

Скрит текст:
Някой по-нагоре беше писал за безвремие. И аз го усещам. Карам ден за ден... до другото изследване... до следващата стъпка. Да дойде еди коя си дата, за да направим еди какво си. Все нещо чакам и сякаш това ме крепи.
Водя разговори с хора на теми, които не ме интересуват, и в които не мога да се съсредоточа. Просто така минава време, а това ме устройва. Истината е, че пет пари не давам какво ще кажат. Не ми пука. Чудя се дали те го усещат. Празни приказки.
Безсънието ми се задълбочава, но вече дори не му обръщам внимание... даже и хапчетата спрях, тъй като не действат. За мен вече е нормално половината нощ да съм будна.
Гледам да не се замислям колко съм се променила... Защото се плаша.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 01:04 от rave

# 286
  • Мнения: 2 523
rave - Това което си написала в скрития текст описва точно и моето състояние.

Аз 2 години останах на работа с надеждата да забременея. Миналата година се получи и толкова се радвах че най-после ще си почина от всичките глупости и целия стрес, а то какво стана...

# 287
  • София
  • Мнения: 2 087
Джеси, така е. Обзело ме е някакво кравешко безразличие и апатия.
Утеха е, когато знаеш, че макар и много грешен, не си сам. Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 10:38 от rave

# 288
  • Мнения: 590
Затова обичам тази тема   и момичетата в нея.
Защото всички искаме едно и също и се чувстваме по един и същи начин , и най-важното е ,че сме си подкрепа една на друга . Вярвам с цялото си сърце ,че чудото ще се случи на всяка една жена , която мечтае да бъде майка,  дали по лесния или по трудния начин зависи от Бог.  Важното  е , че ще има хепи енд .
Е, моята почивка се провали , това зацапване дето споменах , си продължава и сега се чудя на какво може да се дължи  това чудо . Последния ми Ц беше на 01.02 с продължителност 37 дни , кара ми 5 дни на 6-ти вече нямаше и следа , после както казах щракнахме с ММ и пак тръгна ,но си помислих ,че е нещо остатъчно (от тогава не сме имали контакт) , но от онзи ден само цапам вчера беше по-слабо , но днес се засили . А иначе от днес трябваше да си почна дуфастона , но сега не знам как да процедирам . Пълна каша .. Не мога да се насладя на моментите с любимия ми човек и това е . Все нещо ще изникне от нищото . Писна ми .

# 289
  • Мнения: 3 208
Невърче, консултирай се с лекар, нещо хормонално може би, ама да каже лекаря. Също при 37 дена цикъл дуфастон от 14ти ми се струва рано, че нали трябва да се пие след о ... ама не съм лекар, не знам с каква идея ти е даден.

# 290
  • Мнения: 385
Край на драмата - днес на ден 30 петъкът е кървав (бих се заиграла с британското проклет Bloody Simple Smile ) Така или иначе щеше да е някакво чудо с моята 1 тръба и 2-та % морфология на ММ. Той днес ми прави най-хубавия валентиснки подарък - в клиниката дава телесни течности за изследвания за какво ли не, търсят всякакви бактерии. Страх ме е, защото и двамата нямаме никакви оплаквания, а тогава излизат най-коварните вредители Sad Иначе аз от обич му направих палачинки! А довечера, понеже е петък, пиле с ориз, хахаха!!

Подхваналил сте "ведрата" тема как всички около нас забременяват само от смигване.
Скрит текст:
Аз също бях в този кюп, да не си  мислете, че се цепя от колектива! То не беше по една и по две бременности около мен. Но най-тежко ми бяха питите за 40-то на бебетата. Нали се канели нераждали и неженени - АААА, мразя пити и орисвания! По принцип не съм запозната с обичаите и като чух за 40 дни на бебе за пръв път се вцепених, защото помислих, че е починало, представяте ли си?! Направо бях в шок, докато схвана...толкова тежък случай съм.

Бренди - звучи ми много страшно през каква процедура си минала. Бързо възстановяване и успех със следващите стъпки!!!

Мис Олуейс Райт, имаш ли някакви усещания? Чакаш ли послушно и кротко?

Давайте някаква мантра за спокойно майчинство, да настроим световните вибрации.

# 291
  • Мнения: 198
Радвам се за всички душички. Това, че не се случва на мен, защо да не се случва на другите. Всяка жена иска да стане майка по един или друг начин. Всеки има свой път , който да извърви. Животът не е спрял и бебета около нас винаги ще има, независимо дали страдаме или не. Heart

# 292
  • София
  • Мнения: 3 016
Ооо, с тия дето забременяват около нас...
Бяхме на една бърза сватба през юли, щото бебето се роди септември... и преди две седмици разбрах, че чакат второ ... мацката си пуши, пие си. Витамините не ги пиела, че и става лошо от тях...
Аз не искам да се вглеждам в симптоми, че да не се разочаровам пак... Чакам си да не ми дойде тия дни...

# 293
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017


Момичета,усмихнете се.Не си хабете излишно нервите.И аз понякога доста се стресирам и ядосвам от най-малкото,ама после си казвам"Чакай,няма смисъл,никой няма да ти влезе в обувките, особено доброволно,що пък да се ядосваш!" Особено след като прочетох 4-те споразумения на Мигел Руис съвсем по друг начин почнах да възприемам някои неща.А и има една много хубава приказка,че простотията ходи по хората.В такъв случай се старая максимално далече да седя от подобни персони.

# 294
  • София
  • Мнения: 1 603
Честити празници днес, момичета! Опитайте се да се отпуснете днес и да се насладите...аз влизам да ви почерпя виртуално за моя малък рожденик.Да ми е жив и здрав!❤

# 295
  • Мнения: 2 120
Привет от мен, лейдис! Първо искам да ви честитя двойния празник днес.



Бъдете живи и здрави, обичани и обичащи и догодина на този празник основната тема да са колики и зъбчета Revolving Hearts

При мен се точи времето много бавно. Броя дните от преглед на преглед и така. Последния път се видя ембрионче, отговарящо на седмицата и деня и се разплаках по време на прегледа от силната емоция. През това време АГ вика: "Ама тука има още едно, но е по-малко..и не бързайте да се радвате. Ще го наблюдавам, но мисля, че ще се резорбира." Подозирате как се чувствам. Не мога да се отпусна още. Мина ми прегледът и при професор Паскалева. Не ми промени терапията, но подчерта, че Лайденовата мутация си е сериозна. Общо взето това е засега.
 Проверявам ви от време на време групата. Искам да ви припомня едни много мъдри думи на С.П.Сизън: "Това, което си представяме живо, желаем пламенно и подемаме с ентусиазъм, неизменно се случва." Това е най-плодовитият период от годината. Другия месец започва новият цикъл, започва прераждането на природата и ще пристигнат нашите приятели щъркелите... а те ще донесат нещо прекрасно.



Гушкам ви и ви призовавам да сте малко по-оптимистични. Всяко нещо си чака времето. Revolving Hearts

П.С Редактирам, че не видях: Яна, жив и здрав да ти е рожденика, щастлив и много да ви радва! Весел празник!

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 21:06 от Jаsmin

# 296
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!

Нещо не се включвам особено, но мислите ми се препокриват с вашите и затова гледам да не спамя. След като писах, че съм с дефицит на някои витамини , поръчах, пристигнаха и сега си ги приемам, чакам лекарката да се обади да каже какво да правим, ама вече нещо ми се изчака чакането и се чудя дали да не ходя на друго място.

И аз искам майнчинство.. Искам да давам любов, възпитание, да чувам детски смях...

Не знам кой какво празнува, дали празнува, ама ми хареса тази картичка, та да ви е на късмет и празникът, и месецът Simple Smile
Скрит текст:

# 297
  • Мнения: 424
Скрит текст:
Ооо, с тия дето забременяват около нас...
Бяхме на една бърза сватба през юли, щото бебето се роди септември... и преди две седмици разбрах, че чакат второ ... мацката си пуши, пие си. Витамините не ги пиела, че и става лошо от тях...
Аз не искам да се вглеждам в симптоми, че да не се разочаровам пак... Чакам си да не ми дойде тия дни...

Това с пушенето , употреба на алкохол и безхаберието да спреш витамините не го разбирам... въпреки, че има доста пушещи бременелки окло мен.Питала съм ги защо го правят и като кажат "Ми не мога да ги спра! " - ми иде да ги удуша.  Аз също съм пушач , но през двете си бременности ги спирах , големия го кърмих 6 месеца. Да живеех с мислъта за последното кърмене и да запаля цигара , но исках здрави деца Heart сега ако успея да забременея ще ги спра отново Simple Smile  Обяснявам си го с това , че при тях става бързо и безпроблемно , но дори и така да е - това не ги оправдава!
Честит двоен празник! Обичайте и бъдете обичани Heart

# 298
  • Мнения: 384
И аз съм на мнение, че не бива да пропускате, Пълнолуние. Тази тема се напълни с бременности, които се явяват "изключения", заради уж неподходящите моменти, в които са се случили или предвид странни обстоятелства. Надежда сте ми вие! Heart
Аз днес съм сефте бях работа, нали бяхме в грипна. Има още болни, някои са на училище, още по-лошо - болни колеги, които разнасят гадости в учителската, но не се замислих дори, май се радвам, че съм на работа. Grinning
Едно въпросче - колко време (приблизително) отнема на една оплодена яйцеклетка да стигне до матката и да се имплантира?


Здравей, доколкото знам след около 7 дни. Нали трансферите се правят на 5 дневни ембриони и още около 24-48 часа след това е имплантацията. Така ми е казвал доктора! Успех Simple Smile

# 299
  • Мнения: 1 913
Честит празник на всички.
Лично аз по принцип празнувам Трифон зарезан.
Вярвам в любовта, защото имам късмета да съм срещнала истинската и споделена любов и не мога да се примиря да я "празнувам" един ден. Както и не съм съгласна, че на този ден мъжете купуват цветя на половинките си. Много сме еманципирани, но като дойде време за празник сме слабата и нежна половинка.
Сори за негативизма, но изобщо не ми е до празници.
Цикъл няма, тест -, пия Достинекс и преди следващото хапче пак ще правя тест. Изнервена съм на max.
Чета, чета и чета и не мога да си избера друга клиника. Току ми натежат везните към една и като проверя има и много негативни коментари (то е ясно).
Може да съм зла и завистлива, но и аз изживявам отрицателни емоции покрай забременели, родили... покрай мен.
Jasmin, знам че трябва да се вярва, знам че е хубаво да си представяме това, за което мечтаем, но след години борба това е много трудно.
Имам чувството, че вместо да се проясняват нещата, става още по-объркано.

Реве ми се постоянно. Май трябва да потърся помощ и да започна да спортувам активно.
Кийп, стискам ти палци.
Яна, жив и здрав да ви е рожденика.
Борнче, положителните емоции покрай това да си леля сега започват.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 20:14 от m-angel

Общи условия

Активация на акаунт