Търся електронна книга - 27

  • 77 886
  • 744
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 091
Здравейте.
Търся "Пазители" и "Благословени" - книга 2 и книга 3 от поредицата "Проклятието на Воронина" на Цветелина Владимирова.
Имейл: martin_nik3@abv.bg
Благодаря предварително!
И аз също. ☺️

# 301
  • Мнения: 2
Здравейте,не мога да открия в електронен вариант поредицата "Сладко палаво момче" на Кристина Лорен.
Ако някой ги има,ще ми ги прати ли на milchovakatrin@gmail.com
Благодаря предварително!
Здравей, изпратих ти я Simple Smile

# 302
  • Мнения: 111
Здравейте. Търся книгите на Йеспер Юл. Ще съм благодарна ако някой ги има или знае дали някъде ги има качени да сподели. Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 01:04 от Джеската

# 303
  • Мнения: 111
Здравейте,
Моля, ако някой има "Отмъщение" на Джаки Колинс ,/четвъртата част от "Връзки в Ел Ей/", би ли ми я изпратил?
Търсих из сайтовете, само във Флибуста я намерих, но на руски.
Много благодаря!
msm_n@abv.bg

# 304
  • Sofia
  • Мнения: 688
Здравейте, търся Чумата на Албер Камю. Дали ще успеете да ми помогнете?

# 305
  • Мнения: 141
Здравейте, търся Чумата на Албер Камю. Дали ще успеете да ми помогнете?
Хмм... Книгата може да бъде изтеглена на руски от тук. На български я няма в електронен вид.

Но се питам за какво Ви е? Ако сте решила да си гъделичкате нервите, четейки история за епидемия по време на епидемия - определено ще останете разочарована. Произведението е екзистенциализъм в най-чистия му вид - изследване на психиката в процеса на осъзнаване, че всички един ден ще умрем и от нас няма да остане абсолютно нищо. Нашите натрупани знания, умения, чувствата ни, мечтите ни, спомените ни - всичко това ще престане да съществува. Само след 2-3 поколения никой дори няма да си спомня дори лицето, гласа и името ни. Точно както ние не помним нашите пра-пра-дядовци и баби...

Ако пък действително Ви интересува осъзнаването на екзистенциалния абсурд (същото, което на изток наричат "просветление") - можете да прочетете "Митът за Сизиф" и "Чужденецът" на Камю. Или коя да е книга на Уди Алън - всичките му произведения са просто пропити с екзистенциалното осъзнаване. Обикновено последното настъпва, когато разумът е принуден да излезе от коловозите на ежедневието. Но дали заради бушуваща епидемия, издадена смъртна присъда, обмисляне на самоубийство, сгрешена диагноза или преживян инцидент - това са подробности.

# 306
  • Варна
  • Мнения: 373
Здравейте! Търся "Един от нас лъже" от Карън Макменъс.
karina.ilieva94@gmail.com
Благодаря ви!
И аз бих искала да я прочета... Kissing Heart

# 307
  • Мнения: 137
Здравейте,търся книгите на Девни Пери-,,Незабележима”,,,Наранени„ ,„Неразбрана”- gergana8310@abv.bg
Здравейте, ако може да ги изпратите и на мен mimitooo_87@abv.bg

И аз се присъединявам към търсенето.
 rosi.nik.atanasova@gmail.com

# 308
  • Мнения: 861
Здравейте, търся "Така го правят датчаните" на Хелън Ръсел. Някой има ли я? Не можах да я намеря онлайн.

# 309
  • Мнения: 9 571
Здравейте, търся "Така го правят датчаните" на Хелън Ръсел. Някой има ли я? Не можах да я намеря онлайн.
Дайте мейл Wink

# 310
  • Мнения: 861
Здравейте, търся "Така го правят датчаните" на Хелън Ръсел. Някой има ли я? Не можах да я намеря онлайн.
Дайте мейл Wink
Изпратих ви лично съобщение, много благодаря! ❤

# 311
# 312
  • Мнения: 175
Здравейте,търся книгите на Девни Пери-,,Незабележима”,,,Наранени„ ,„Неразбрана”- gergana8310@abv.bg
Здравейте, ако може да ги изпратите и на мен mimitooo_87@abv.bg

И аз се присъединявам към търсенето.
 rosi.nik.atanasova@gmail.com
Да  помоля и аз - liubka_evtimova@abv.bg

# 313
  • София
  • Мнения: 7 805
За феновете на Девни Пери - цитат от предишната страница:
На Девни Пери само първата книга се намира, за другите ще трябва да изчакате

# 314
  • Мнения: 72
Здравейте, търся всички части от Дневникът на един Дръндьо, без първа част (детето я прочетете вече). Ако ги имате в моби или епъб ще съм ви благодарна да ми ги изпратите на navigator007@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт