Търся електронна книга - 27

  • 77 731
  • 744
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 021
Търся също:
Порочно момиче,Порочна любов,Истински добър мъж,
Истински добра любов
На Мегън Марч
Благодаря!
red_8@abv.bg
Има ги в читанка всичките

# 421
  • Мнения: 9
Търся също:
Порочно момиче,Порочна любов,Истински добър мъж,
Истински добра любов
На Мегън Марч
Благодаря!
red_8@abv.bg

Изпращам "Истински добър мъж" и "Истински добра любов".

# 422
  • Мнения: 109
Здравейте, някой знае ли дали е излезнала в електронен вариант Любов в стихове и Верити на Колийн Хувър?
Благодаря!
dorakoteva@abv.bg

# 423
  • Мнения: 9
Здравейте, търся поредицата на Мегън Марч "Фордж". Ако някой има книгите моля да ги изпрати на aysel.tahchieva@abv.bg. Благодаря предварително!

# 424
  • Мнения: 18 492
Здравейте, търся поредицата на Мегън Марч "Фордж". Ако някой има книгите моля да ги изпрати на aysel.tahchieva@abv.bg. Благодаря предварително!
Попадаха ми в машинен превод и се отказах , на нищо не приличат.Да гадаеш какво пише е.Ако се намерят ,бих прочела , особено сега не ми се чете нищо натоварващо.

# 425
  • Мнения: 399
В последно време забелязвам ,че мн хора искат книги ,които ги има в линковете ,които са в първата страница. Не мога да си обясня , как може да има толкова мързеливи хора . Съжалявам, по принцип не обръщам внимание на такива неща,защото самата аз съм писала много пъти за книги тук ,но винаги преди това съм проверявала дали мога да я открия сама и чак тогава съм писала.Моля ви проверявайте предварително в линковете ,за търсените от вас книги . Хубава и спокойна вечер

# 426
  • Мнения: 9
В последно време забелязвам ,че мн хора искат книги ,които ги има в линковете ,които са в първата страница. Не мога да си обясня , как може да има толкова мързеливи хора . Съжалявам, по принцип не обръщам внимание на такива неща,защото самата аз съм писала много пъти за книги тук ,но винаги преди това съм проверявала дали мога да я открия сама и чак тогава съм писала.Моля ви проверявайте предварително в линковете ,за търсените от вас книги . Хубава и спокойна вечер
Наясно съм с факта, че преди да поискам да ми бъде изпратена каквато и да е книга, трябва да я потърся. Както и направих и след като не успях да я открия нито тук, нито в други сайтове, помолих за помощ.

# 427
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Здравейте Grinning Търся "Родители и деца "на Хорхе Букай .Благодаря

# 428
  • Мнения: 4
Здравейте наскоро открих тази невероятна поредица на Аби Глайнс „Розмари Бийч“ и успях да изнамеря първите 7 книги. Потърсих доста обстойно, но  явно тези книги нямат много български преводи, а за последните 5 нищо не откривам. Та реших и тук да пробвам.
Благодаря ви предварително!
Имейла ми е: zazaki1939@gmail.com

Това са книгите които търся:
You Were Mine (2014)
When I'm Gone (2015)
When You're Back (2015)
The Best Goodbye (2015)
Up in Flames (2016)

# 429
  • Мнения: 2
Здравейте, сигорно е доста стар въпрос, но изчетох доста и не намерих последната книга от поредицата на Анна Тод “След” . Изчетох фенпревода, но не е завършвн, липсват глави и така без финал ми е малко.... ако някой все още има книгата, ще съм много благодарна!!! 🤗
sandievska@gmail.com

# 430
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Здравейте, сигорно е доста стар въпрос, но изчетох доста и не намерих последната книга от поредицата на Анна Тод “След” . Изчетох фенпревода, но не е завършвн, липсват глави и така без финал ми е малко.... ако някой все още има книгата, ще съм много благодарна!!! 🤗
sandievska@gmail.com
Виж дали не е някоя от тези https://www.rulit.me/authors/tod-anna

# 431
  • Мнения: 2
Блгпдаря много за бързия отговор!!! 🤗☺😍🥳

# 432
  • Варна
  • Мнения: 170
Здравейте. търся "Момичето, което четеше в метрото". Има ли я някой?

# 433
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Здравейте, търся електронни книги на Джон Ървинг.

# 434
  • Варна
  • Мнения: 1 094
Здравейте момичета, издирвам книги на Рик Риърдън, почти всичките му книги прочете моята дъщеря, но не мога да открия 2,3 и 4 книга от поредицата Изпитанията на Аполон: ; 2.Тъмното пророчество; 3.Пламтящият лабиринт; 4. Гробницата на тирана.
Също нямаме втора и трета книга от поредицата "Магнус Чейс и боговете на Асгард:  2. Чукът на Тор; 3. Корабът на мъртвите.

И последно, ако някой има "Училището за добро и зло" на Соман Чейнани трите книги ще сме много щастливи.

Много благодаря предварително!

mail: a_pancheva@mail.bg

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 17:07 от Toni_baraboni

Общи условия

Активация на акаунт