Търся електронна книга - 27

  • 78 248
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4
Здравейте, търся поредицата Лунните хроники на Мариса Мейър, но намирам само първите две части.

# 676
  • София
  • Мнения: 20 172
Polly@nna, аз имам и четирите книги, ако дадете мейл, ще Ви пратя трета и четвърта.

# 677
  • Мнения: 4
Polly@nna, аз имам и четирите книги, ако дадете мейл, ще Ви пратя трета и четвърта.
Благодаря много!
anton.delev@gmail.com

# 678
  • Мнения: 3
Здравейте,

Търся следните книги на Халед Хосейни - "А планините ехтяха" и "Молитва към морето".

Благодаря предварително!

# 679
  • Мнения: 1
Здравейте! Много ще съм Ви благодарна ако някой може да ми изпрати книгата на Изабела Уенц - "Протоколът Хашимото"! Благодаря предварително и Весели празници на всички!

Имейлът ми е: psihologiqq@abv.bg

# 680
  • Мнения: 2 352
Здравейте, търся една книга на Харуки Мураками. 1Q84. Не може да се тегли нищо на автора, много моля ако някой е успял да я изтегли в електронен вариант и я има да ми я препрати. Ще дам ел. поща ако някой я има. Предварително благодаря.
k.angelova80@gmail.com

# 681
  • Мнения: 33
Здравейте, търся втората книга от ММА боец на Ви Кийланд, Струва си риска?!

# 682
  • Мнения: 371
Здравейте, търся втората книга от ММА боец на Ви Кийланд, Струва си риска?!
Здр. Хубаво е като желаете някой да ви пусне дадена книга, да си пишете и имейла😋

# 683
  • Мнения: 117
Здравейте, търся втората книга от ММА боец на Ви Кийланд, Струва си риска?!
Здр. Хубаво е като желаете някой да ви пусне дадена книга, да си пишете и имейла😋
Може ли и на мен?
veraxristova75@gmail.com
Мерси.

# 684
  • Мнения: 371
verachristova имаш поща. Приятно четене

# 685
  • Мнения: 3
Търся и "Сърце от камък" и" Старата къща" на Люси Елеазар. Ще се радвам, ако някой разполага с тях и ми ги изпрати! Simple Smile

E-mail : alexander_stanev@abv.bg

Предварително благодаря и весели празници! Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 758
Здравейте,

Търся следните книги на Халед Хосейни - "А планините ехтяха" и "Молитва към морето".

Благодаря предварително!
А планините ехтяха- https://dox.abv.bg/download?id=26a795abf6

# 687
  • Мнения: 33


Здравейте, търся втората книга от ММА боец на Ви Кийланд, Струва си риска?!
Здр. Хубаво е като желаете някой да ви пусне дадена книга, да си пишете и имейла😋


Съжелявам, nadeto_nbu@abv.bg

Благодаря Simple Smile

# 688
  • Мнения: 141
Луиз Пени - Инспектор Гамаш (zip архив  кн.1-9)     https://dox.abv.bg/download?id=7ed826dfb2# - Линк за сваляне
При цялото ми уважение към колежката, книгите в този архив са в отвратително състояние. Някои са в .FB2 формат, други - в .EPUB, липсват антотации, бележките под линия не са оформени като хиперлинкове, а са включени в общия текст няколко страници по-късно и във всяка книга има поне по 10-20 синтактични, пунктуационни и ститлистични грешки. Ето архив с 9-те книги в .FB2 формат, където всички тези грешки са отстранени, всички букви от френската азбука, които не се изобразяват правилно на някои четци, са заменени с най-близките им английски (напр. "e" с точка отгоре или с вълничка е заменено с обикновено "e"), а всички букви с ударение, които не се показват в повечето програми, са заменени с такива без ударение.

# 689
  • Мнения: 371
Надежда Георгиева имаш поща. Приятно четене

Общи условия

Активация на акаунт