Тайната на дългата и гъста коса-4

  • 109 661
  • 576
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 789
Моята маска днес:

АДЗЕ, хининова вода, лосион Билка, масло от авокадо, стимулант Икаров, бадемово масло, зехтин, чесън, Цитросепт, Абсолют Рипеър на Лореал- маска.

Сега ще я мия  Grinning

Аз ползвам маската на Мил Мил след като измия с шампоана на Милва! Доволна съм от нея!   Mr. Green

Не са ли й множко съставките на твоята маска Shocked Аз все гледам да не се цапотя с много неща наведнъж-да не постигна пренасищане и обратен ефект Mr. Green

Ами да ти кажа не мисля че са и много, но май прекалих с Цитросепта и малко изсъхна като че ли. Май ще слагам само мазни неща вече!!!!!  newsm78

# 76
  • Мнения: 7 430
Момичета и аз съм с вас Hug

Донесоха ми от Бг тривитаминолчето и в неделя ще се нацапам, но понеже тук няма газ - няма да слагам Peace

Извинявам се за въпроса, но как се отмива маската newsm78 само с шампото ли

# 77
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета и аз съм с вас Hug

Донесоха ми от Бг тривитаминолчето и в неделя ще се нацапам, но понеже тук няма газ - няма да слагам Peace

Извинявам се за въпроса, но как се отмива маската newsm78 само с шампото ли


Ами аз я измивам само с шампоан и с гореща вода, заради маста. След второто сапунисване е добре....

# 78
  • София
  • Мнения: 2 437
Да и аз мия два пъти....

# 79
  • Мнения: 130
Някои може ли да ми каже от къде във Варна да си купя шампоана на Милва?
Аз също се зарибих по маската и спазвам стриктно оказанията!
Деси благодаря!  bouquet

# 80
  • Мнения: 2 631
Понеже не съм наясно Embarassed - нека някой ми обясни - какво по-точно е въздействието върху косата, респ. за какъв тип коса са -

жълтък
мед
газ
ракия
кисело млеко
аспирин


Тези неща традиционно присъстват в маските, а не знам действието им... newsm78

Иначе, вече втори път си правя маската на Деси и съм доволна.  Peace Верно, че ми пада много коса, докато я отмия, но после сякаш вече не капе и каквото ми е останало по главата е хубаво... Crazy

# 81
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Понеже не съм наясно Embarassed - нека някой ми обясни - какво по-точно е въздействието върху косата, респ. за какъв тип коса са -

жълтък
мед
газ
ракия
кисело млеко
аспирин




Тези неща традиционно присъстват в маските, а не знам действието им... newsm78

Иначе, вече втори път си правя маската на Деси и съм доволна.  Peace Верно, че ми пада много коса, докато я отмия, но после сякаш вече не капе и каквото ми е останало по главата е хубаво... Crazy

Ееее, и двете сме си мислили едно и също.И аз щях това да питам   bouquet
Да ви кажа и на мен много ми пада косата,когато отмивам маската  newsm78

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 12:35 от SI-SA

# 82
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
В Добрич така и не можах да намеря шампоана на Милва, но намерих един друг с хинин и реших да пробвам с него, а и само 0,90ст  #Crazy  е шампоана за 500 мл. Така, въпросният шампоан е на някаква пловдивска фирма"Тивес козметикс  ООД" (Адрес на фирмата посочен на етикета: Пловдив, ул. Ф.Македонски 35; тел. +359 32 641 902). Някой ползвал ли е продукти на тая фирма  newsm78
Шампоана е виолетов на цвят, за ежедневна употреба е и е обогатен с витамин F, хинин и орех. Някой да е използвал въпросния шампоан и ако да доволен ли е от него  newsm78

Не разбрах, как се казва шампоана  newsm78

# 83
  • Мнения: 147
В Добрич така и не можах да намеря шампоана на Милва, но намерих един друг с хинин и реших да пробвам с него, а и само 0,90ст  #Crazy  е шампоана за 500 мл. Така, въпросният шампоан е на някаква пловдивска фирма"Тивес козметикс  ООД" (Адрес на фирмата посочен на етикета: Пловдив, ул. Ф.Македонски 35; тел. +359 32 641 902). Някой ползвал ли е продукти на тая фирма  newsm78
Шампоана е виолетов на цвят, за ежедневна употреба е и е обогатен с витамин F, хинин и орех. Някой да е използвал въпросния шампоан и ако да доволен ли е от него  newsm78

Не разбрах, как се казва шампоана  newsm78
SARA hair care   Chinin SHAMPOO for dry and dull hair  Хининов шампоан за сухи и изтощени коси (така се казва шампоана) обогатен с витамин F - това пише на етикета

# 84
  • Мнения: 955
Ей, мами искам да ви попитам нещо... газ за осветление и газ за горене едно и също ли е  Thinking  В момента съм маската и с найлона и отгоре със зимната шапка  Mr. Green и всичките ме питат кога ще замина за Северния полюс с къси гащета  Laughing Laughing

 И прибавяйте мене в списъка ... правя едно към едно маската  Crazy

МЕРСИ МНОГО НА ДЕСИТО    bouquet  bouquet  bouquet

 Joy hahaha Joy
Смях се до захлас с таз нова ентусиастка  hahaha Joy hahaha

Аз съм същия случай. Мъжо непрекъснато ми прави забележки, че го подпивам с ракията. Чета ви редовно за да съм редовна в маските.
Като ви чета ми идва още по-голям ентусиазъм.

Отчет:
- Свършвам първото шишенце и съм много доволна, растежа е видим защото, когато почнах си бях боядисала току що косата и мога да предценя горе долу, че растежа е засилен.
- Косопада, обаче не спира.
 Crossing Arms Дайте други идеи освен чесъна, че не мога да го дишам.
- Милва-та в центъра на София - Хр.Ботев е 2,5 лв.  #2gunfire, а в Дружба е 1.80 лв.
Мия косата си 3 пъти - първия път с веро, втория с Милва-та и 3-тия с вносен - за мирис.



# 85
  • Мнения: 1 798
МЕРСИ МНОГО НА ДЕСИТО    bouquet  bouquet  bouquet

Мия косата си 3 пъти - първия път с веро,



Верото е вредно ...защо миеш с него... Sad

# 86
  • Мнения: 1 531
да напиша и аз моята маска:
1 жълтък
1 кафена чашка зехтин
1 с л ракия или спирт
една ампула витамин А
разбива се като майонеза и се маже косата, като първо се започва от корените. завива се и се стои със затоплена глава около час-два. после пада голям зор в банята, докато се отмие.
иначе има хубав ефект.
последното ми откритие е течния колаген. аз ви писах вече. пия го вече повече от месец и определено мога да се похваля.много хубав ефект имам върху ноктите - спряха да се цепят и чупят и като че ли и тургорът на кожата ми се подобри.  изпива се по едно пликче на ден. той е на желе и се разтваря във вода. има вкус на ананас.

# 87
  • Мнения: 357
последното ми откритие е течния колаген. аз ви писах вече. пия го вече повече от месец и определено мога да се похваля.много хубав ефект имам върху ноктите - спряха да се цепят и чупят и като че ли и тургорът на кожата ми се подобри.  изпива се по едно пликче на ден. той е на желе и се разтваря във вода. има вкус на ананас.
[/quote]

Този течен колаген само за заздравяване на ноктите ли е?От къде го купуваш и горе долу каква му е цената?Кой ти каза да го пиеш,има ли някакви странични ефекти?Ще съм ти благодарна за всяка информация,която можеш да ми дадеш   bouquet

# 88
  • Мнения: 1 531
не е само за ноктите. колагенът е протеин. той участва в изграждането на почти всички тъкани на тялото. от това зависят много неща в нашия организъм. той е основна структурна единица на съединителната тъкан. препоръча ми го инструкторът във фитнеса, а после след като питах по форумите, се консултирах и с лекар. значи, можеш много витамини да дадеш на организма ти, но ако ти липсва добра структура на костите, косъма, съединителната тъкан и т.н., няма как да укрепнат.
ще потърся материалите, които си събрах и ще пусна или на лични или тук - зависи дали на останалите ще им е интересно.
купувам си го от кварталната аптека. в една кутия са 15 пликчета. разтваря се в чаша вода и се изпива сутрин. има и витамини и антиоксиданти.
на мен ми го препоръча инструктора във фитнеса, защото килограмите които качих по време на бременността натоварват ставите при гимнастика и е нужно да се пие нещо предпазващо, докато поотслабна повечко. обаче то се оказа много комплексно нещо и определено не се разпилявам да купувам хиляда неща и да експериментирам.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Я, я пиши тук, моля baby_neutral, че и на мен ми стана любопитно за този колаген Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт