9 ФЕГ - 4

  • 40 222
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 058
От РС съм си записала името на господина от УН - Димитър Стойчев. Но, за съжаление негов контакт не съм записала.

# 721
  • Мнения: 47 981
Според мен атакувайте директно Фандъкова, чрез медии, Спаси София и други подобни. От училището няма нищо да направят, от общината очевидно също.
Толкова се смях, скоро завършили ученици минали да видят училището и снимали за тези в чужбина прекрасния двор. С коментар " Е, то и преди си беше дупка" Joy

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Не е истина! Освен, че няма да имаме салон, вече и двор няма, а ще има дупка на строеж. Как така няма избор на изпълнител, като има завършена обществена поръчка и един строител все пак изкопа двора?
https://stolica.bg/mestna-politika/razplashtat-remonti-na-ulitsi … imnaziya-v-sofiya

Аз не успявам да разбера строежа окончателно ли се замразява и ако това е така кой ще премахне дупката от двора на училището или строежа се отлага и ако това е така за кога....

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 15:19 от alegra

# 723
  • Мнения: 6 926
Отправих такова питане в страницата на Спаси София с тайната надежда, че бившият възпитаник на фег Борис Бонев ще вземе присърце случая фег.
Исках да питам ОС или УН имат ли информация по въпроса, но все още не откривам техни координати. Питах и нашата класна, която нямаше никаква информация.
На този етап не искам да пращам официални запитвания към институции, вкл. към ФЕГ.

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 16:10 от Maria 007

# 724
  • София
  • Мнения: 2 855
Днес получих превод на стипендия за месец Октомври - 50 лв.

# 725
  • София
  • Мнения: 8 932
Да, а нашата класна уж им беше казала на децата, че ще им дадат за 3 месеца накуп.

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 688
Да, и ние очаквахме всичко наведнъж, но то и датите бяха други... абе важното е, че нещата се случват, но са и тренинг на нервите и търпението Simple Smile ФЕГ все пак е училище Simple Smile

# 727
  • София
  • Мнения: 437
Здравейте,
потвърждавам и аз, че е преведена стипендия за м. Октомври.
Хубав ден!

# 728
  • София
  • Мнения: 6 094
Мария, провери в пощата на ФЕГ дали няма имейл адрес на УН и ОС.

# 729
  • Мнения: 6 926
Не те разбрах, как така в пощата на фег? В раздел контакти има само мейл на ФЕГ.

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 688
Ние сме получили и остатъка от стипендията - общо 200 лв.

# 731
  • София
  • Мнения: 6 363
Ние сме получили и остатъка от стипендията - общо 200 лв.

при нас има само 3 превода по 50 лв...

# 732
  • София
  • Мнения: 437
Ние сме получили и остатъка от стипендията - общо 200 лв.

при нас има само 3 превода по 50 лв...

Не можах да си редактирам горния пост - и ние имаме 3 превода, един на 17.12. и два на 18.12. по 50 лв. Детето каза, че за януари няма да имат стипендии. Само октомври, ноември и декември.

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 688
И аз не мога да се редактирам - аз не съм разбрала, общо 150, а не още 150 и предвид наличните 50... в картата са станали 200 лв...

Неволно съм ви подвела Sad

# 734
  • София
  • Мнения: 8 932
Ще имат за януари, но ще ги преведат по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт