Шита булчинска рокля

  • 1 728
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,

На 1-ви февруари се сгодих, и ми предстои сватба през лятото на 2021г. Почвам от сега да планирам всичко, защото живеем в чужбина а ще я правим в България, така че ще бъде малко по-сложно.

От вас искам да запитам за препоръки къде в София мога да отида да ми ушият булчинската рокля, и за какви цени става въпрос ако искам да се шие. Знам че зависи от материята и други подробности, но не питам за точна цена. Бюджетът ми е около 3000 лв, но може и да се увеличи малко ако се наложи. Дали ще може да се ушие нещо за такива пари? Причината поради която искам да я шия е, че съм влюбена в един модел на дизайнерката Пнина Торнай, но в списъка в който пише къде и се продават роклите, няма магазин в България. А и в магазините в които има нейни, няма точно този модел, защото е малко по-стар, от 2016 Sad

Също приемам съвет за хубави магазини в София, защото все пак може пък да си харесам нещо и да не се налага да шия.

# 1
  • Мнения: 5 262
с тази прилича на лебедите от лебедово езеро ...
не знам къде може да се намери такава

# 2
  • Мнения: 447
Роклята е много красива. Случайно да си търсила в сайтовете на алиекспрес ,миланоо, и уиш ? Аз моята си я поръчах от миланоо и останах много доволна,пристигна на време, ушита по мой размер,и много издържа, настъпваха я с токове и не се скъса,една приятелка си я ши уж при много добра,но уви по време на танците са започнали да падат пластове,(беше на етажи с воали).

# 3
  • Мнения: 6 871
С такъв чудесен бюджет имаш наистина голям избор в магазините в София.
Ще спомена:
BeQueen, Alfa Brides, Bridal Fashion, Areti, Carrie Bridal, София Борисова, Джулия Контугруни (мисля, че е във Варна).
Според мен шивач трудно ще ушие точно тази рокля, аз съм скептична към възможността точно да се копира един модел заради различните материи, дантели, камъни.
С този бюджет не бих си поръчала рокля от китайски сайт.

# 4
  • Мнения: 6
Здравейте,

На 1-ви февруари се сгодих, и ми предстои сватба през лятото на 2021г. Почвам от сега да планирам всичко, защото живеем в чужбина а ще я правим в България, така че ще бъде малко по-сложно.

От вас искам да запитам за препоръки къде в София мога да отида да ми ушият булчинската рокля, и за какви цени става въпрос ако искам да се шие. Знам че зависи от материята и други подробности, но не питам за точна цена. Бюджетът ми е около 3000 лв, но може и да се увеличи малко ако се наложи. Дали ще може да се ушие нещо за такива пари? Причината поради която искам да я шия е, че съм влюбена в един модел на дизайнерката Пнина Торнай, но в списъка в който пише къде и се продават роклите, няма магазин в България. А и в магазините в които има нейни, няма точно този модел, защото е малко по-стар, от 2016 Sad

Също приемам съвет за хубави магазини в София, защото все пак може пък да си харесам нещо и да не се налага да шия.




Много е хубава как се казва модела на тази рокля?

Общи условия

Активация на акаунт