Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 130
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8 937
В този до нас имаше ограничение на брой клиенти в магазина, но имаше само една жена освен мен и влязох веднага

# 676
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Явно за всеки магазин е различно, защото при нас вътре имаше освен 3 момичета, които подреждаха явно за новите промоции и още 5 души включително с мен.

# 677
  • Мнения: 2 792
Четох в сайта, че трябва да се спазва дистанция, дори има стикери по пода в самия магазин.

# 678
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Имаше залепени ленти на пода преди касите. Но вътре си се разхождаха по двойки. Аз набързо си взех каквото ми трябваше и излязох.

# 679
  • Мнения: 24 329
Да , има стикер на пода пред касата

# 680
  • Мнения: 12 704
Today-марката на Billa. 140 са в пакет за около 2-3лв.
Даже до края на месеца тази марка е на промоция с била кард. Аз си взех от тези тампони за грим - 140 броя за около 1,40лв, ако не се лъжа.
А пробва ли ги вече? Заглеждах ги и аз но не ги знам как са като качество и реших първо да питам за отзив някъде.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Да. Отдавна ги ползвам и ми харесват.

# 682
  • Мнения: 2 182
Аз препоръчвам памучните тампони на марката на Кауфланд - бевола.
До сега ползвах само синия пакет, сега си взех и тези с алое вера. Доволна съм. Мисля, че са по 120 в пакет.

# 683
  • Мнения: 12 704
Да. Отдавна ги ползвам и ми харесват.
Благодаря, ще ги пробвам значи. Била ми е на една крачка, най-близо ми е там покрай другото пазаруване. Тези на Кауфланд и друг ми ги беше хвалил, но ми е далеч и рядко ходя там.

# 684
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Тези сенки се очакват тук в ДМ. Марката ми е непозната, но цветовете ми харесват, даже и червеното 😄

# 685
  • Мнения: 7 564
Линда Халберг е известна шведска влогърка. А тази палитра се продава за 50 лири в Бютибей, силно се съмнявам ДМ да заредят толкова скъпи продукти, освен ако не са решили да минат към предлагане на висок клас козметика.

# 686
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
От тук го видях. Има тагове на ДМ, Росман, дрогерии, ново от ДМ и т.н.  Може би онлайн ще ги има, нямам идея. Когато махнат карантината, ще ида в ДМ и ще разбера 😄

https://www.instagram.com/p/B98bUwKo8hy/?igshid=qc144grochuk

Последна редакция: сб, 21 мар 2020, 15:10 от Фрау Скитница

# 687
  • Мнения: 2 255
Момичета, наложи ми се да ходя до Лили преди малко и там са заредили корейска козметика, който го интересува.
Имаше Миша, Холика Холика и още някакви.

# 688
  • Мнения: 5 616
Супер! Случайно да обърна внимание дали има ВВ крем, или само бяла козметика?

# 689
  • Мнения: 2 255
Имаше BB крем на Миша Simple Smile
Но на цените наистина не обърнах внимание.
Може би в онлайн магазинът им ще има инфо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт