Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 63

  • 28 857
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 863
Благодаря ти за отговора, аз се панирам от всеки отшушял, намалял признак на бременността, след миналогодишният ми мисед и сега само се ослушвам .. Съвсем в началото съм, 8г.с.вече

# 736
  • София
  • Мнения: 1 791
Благодаря ти за отговора, аз се панирам от всеки отшушял, намалял признак на бременността, след миналогодишният ми мисед и сега само се ослушвам .. Съвсем в началото съм, 8г.с.вече

Аз имах много болезнени и напрегнати гърди в 4-та, 5-та, 6-та и малко от 7-ма седмица.
Сега съм 9+6 г.с. и от 2 седмици въобще не ме болят гърдите.

Ако това инфо те успокоява някак си.... Grinning

# 737
  • Мнения: 4 941
Мен в началото много ме боляха, може би до към 3-4-я месец. Сега съм 6 месец и нямам болки в гърдите.

# 738
  • Мнения: 1 186
Момичета имам сериозен запек още от преди да забременея. Сега съм в 10 г.с. и положението става страшно. С диета нещата не се получават. Ям круши, киви, овесени ядки с кисело мляко, сладко от рози  и т.н., но резултат няма. Прочетах,  че някои от вас пият лактулоза, как се приема?

# 739
  • Мнения: 35 110
Моя доктор ми даде елакса. Ако днес няма напредък при мен, утре ще го пробвам... Направо ще се пръсна вече!
* Извинете, че ви занимавам с тези неща!

# 740
  • Мнения: 15 356
Аз я пиех по 1/3 мерителна чашка в чаша вода 2 пъти дневно,като се получи ефекта ,по веднъж.След 20 г.с накъде я спрях,ве си ходих до тоалетна нормално.
И аз с храна не се оправих

# 741
  • Мнения: 35 110
Елаксата ли?
На мен ми даде някакви дози, които даже не съм гледала още. При мен този проблем се появи в 20+ г.с

# 742
  • Мнения: 863
Dagny, даа, всичко в момента е в състояние да ме успокои или обезпокои  Grinning

 Много ти благодаря за отговора, аз моя проблем със запека не го решавам особено с Дуфалака, който си взех. Често пропускам по ден-два и доста се подувам, няколко пъти се изкушавам да пийна един зелен чай, но е пълен абсурд. Забелязвам,че Кока Кола ми помага 2-3 пъти вече

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 23:24 от AnMary

# 743
  • Мнения: 933
На мен диета също не ми помага, нито зелен чай или кафе. Иначе АГ ми изписа свещички глицерин, досега съм ползвала няколко пъти и е добре. Като съвет при тях е хубаво да изчакаш поне 20 мин преди да се предадеш към банята. Simple Smile
И при мен проблем се появи след 24-та.

# 744
  • Мнения: 1 163
Боровинкинте много помагат ,но и аз в много трудвите моменти минах глицеринови свещички .Бързо и безвредно Blush

# 745
  • Мнения: 776
Аз също имам гореспоменатия проблем. При мен се случва да пропускам ден, ако не ям достатъчно обем храна. Иначе ми помагат много сини сушени сливи -100 гр на ден и също овесени трици-поне 100 гр+кисело мляко. Освен това, извинявам се, че отварям темата-но имам и много газове, особено към края на деня. Преди съм имала рядко и сега е нещо супер нетипично и не знам как да ги огранича. Направо все едно съм друг човек.

# 746
  • Мнения: 863
Даа, това с газовете и аз го забелязвам Grinning

# 747

Общи условия

Активация на акаунт