Перилни препарати и омекотители – 61

  • 53 098
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 68 918
Да съм писала че към теб се обръщам? Едва ли само ти си във форума...

# 91
  • Мнения: 13 580
Не ми се спори с теб. Няма смисъл.

# 92
  • Мнения: 68 918
Това са фактите - препарата е на промо цена, както и казах. Какво да спорите- за кое? С кое - с фактите ...

Това са така наречените “специални предложения”, които са били на промоция и са останали количества от тях. В Лидъл си ги придвижват на определено място след седмицата на тяхната промоция докато се изчерпят. В Кауфланд обаче тези специални се редят малко хаотично по челни позиции измежду актуалните промоции. Това са “ постни” артикули до изчерпване. Цената е същата, но след седмицата на тяхната “промоция”, етикетите им излизат на бяла хартия.

# 93
  • Мнения: 195
Да ви попитам за ДМ ските парфюми за пране имате ли отзив? А според вас кой омекотител като марка е май-качествен? Едно време pelli изобщо не беше доволна....

# 94
  • София
  • Мнения: 10 595
Аз харесвам най - много Коколино и Силан-светло розовия.
Синята Семана също е хубава.

# 95
  • Мнения: 195
Щерката ми се "кара че прането няма аромат", с тийнове не ми се спори, за това ще сложа .........Иначе пера със супер качествен прах и без аромат ( от което съм доволна)......

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 382
Аз харесвам Ленор златна орхидея(омекотител).

# 97
  • София
  • Мнения: 75
Много хубав омекотител е и "Семана еуфория", ползвам синята.

# 98
  • Габрово
  • Мнения: 1 019
Да ви попитам за ДМ ските парфюми за пране имате ли отзив? А според вас кой омекотител като марка е май-качествен? Едно време pelli изобщо не беше доволна....
От ДМ ските парфюми за пране засега нямам отзиви ,но иначе от омекотителите съм много доволна от Ленор и Коколино-светлосиньото и тъмносиньото .

Щерката ми се "кара че прането няма аромат", с тийнове не ми се спори, за това ще сложа .........Иначе пера със супер качествен прах и без аромат ( от което съм доволна)......
Така е няма смисъл да се спори и можеш да и предложиш тя да избере аромат за омекотител.

# 99
  • Мнения: 1 865
Може ли да ми помогнете?Това за цветно пране ли е?

# 100
  • Pazardjik
  • Мнения: 451
Може ли да ми помогнете?Това за цветно пране ли е?

Не никъде не пише.По-скоро универсал.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 382
Peggy Bundy,пише blancos brillantes,трябва да е за бяло.

# 102
  • Мнения: 1 865
Благодаря!

# 103
  • Мнения: 10 266
Според google translate,  blancos brillantes = яркo бели

# 104
  • София
  • Мнения: 3 857
Е какви ще са тези избелители в течен препарат, които да направят прането ярко бяло? Или е просто до следващото пране.

Общи условия

Активация на акаунт