Перилни препарати и омекотители – 61

  • 53 045
  • 749
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 430
Аз съм от доволните от Омо,и за бяло,и за цветно,за мене това е най-добрият прах за пране,а ароматът-въпрос на вкус.

И аз! Blush

# 466
  • София
  • Мнения: 3 850
Савекс Платинум е страхотен прах, с много приятен деликатен аромат. Ползвам и двата вида, като този за цветно е с цветоотблъскващи агенти.
Този за бяло е с фотоизбелители, т. е. трябва слънце, за да се задействат, за разлика от кислородните.

# 467
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
При мен резултатите при бялото пране са в полза на Савекс платинум.
Омо ми пожълтява прането и мирише доста силно.

# 468
  • Мнения: 985
Много съм доволна от Савекс Платинум и за бяло, и за цветно. Само тях ползвам.
За цветно мирише по-хубаво, а като го комбинирам със Семана блу уиспър, аромата е много свеж и траен. Понякога прането е стояло по 2-3 дена на простора и не е изветрявал.И после в гардероба мирише много дълго време. А имам чувството, че цветовете стават някак по-ярки (това на светлото цветно). Не знам дали си въобразявам, но и приятеля ми го каза веднъж без да съм го питала.
А за белия прах наистина не мирише толкова хубаво и бях решила да не го купувам вече, но веднъж пуснах една хавлия, която е снежно бяла и пухкава ( тип хотелска), по която имаше петна от кръв, но стари. Излезе абсолютно всичко без следа. От тогава само такъв взимам.
Преди бях ползвала и течен Персил петната така си стояха.
Не съм доволна и от омекотител Силан в синя опаковка ( често ги пускат по 2 на промоция).
Най- доволна съм от Семата и вече ползвам само тази комбинация Савекс и Семана и винаги прането ми носи страхотно настроение- и като го простирам, и като го събирам и като го обличам.
А много ми харесва и това, че и двата продукта са български,  а аз много искам да стимулирам българските продукти.

# 469
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Понеже попитахте - Омо наистина изпира страхотно. Но след като купя прах за бяло, нямам търпение да свърши, че много ми е силен и натрапчив аромата. Налага се да полвам всеки път омекотител, а аз избягвам при всяко пране. Преди няколко месецавзех такъв
Скрит текст:
много ми допадна, но оттогава не съм го виждала.
Ползвала съм и течен. Там ароматът е съвсем друг. Допада ми.
Та така, още не съм открила идеалния препарат за бяло. Персил ми е най-близко.

# 470
  • Мнения: 1 149
Понеже попитахте - Омо наистина изпира страхотно. Но след като купя прах за бяло, нямам търпение да свърши, че много ми е силен и натрапчив аромата. Налага се да полвам всеки път омекотител, а аз избягвам при всяко пране. Преди няколко месецавзех такъв
Скрит текст:
много ми допадна, но оттогава не съм го виждала.
Ползвала съм и течен. Там ароматът е съвсем друг. Допада ми.
Та така, още не съм открила идеалния препарат за бяло. Персил ми е най-близко.
Този Омо го ползвам за дрехите на сина ми (2 год и 3 мес) , защото за нашите е недостатъчен. Сега съм с Персил и като свърши ще взема Омо за цветно.

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 1 377
stenly,за бялото пране аз съм най-доволна от "люспичките" Persil powergems(това всъщност е Омо за ангийският пазар),зелена кутия,скъпо излизат-10лв за 12пранета,купих ги от м-н Борн.

# 472
  • Pazardjik
  • Мнения: 448
За бяло ползвам таблетките на Ариел,супер доволна съм.

# 473
  • София
  • Мнения: 38 553
Имах си количество германски течен Ариел и прах Персил, та затова не съм се обаждала тук.
Реших да си купя прах Ariel Touch of Lenor fresh от магазина. Ми не пере! Дрехите на малкия си седят с петната.

# 474
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 037
Дааам.

# 475
  • София
  • Мнения: 75
Съгласна съм! За мен "Ариел" отдавна е назад в класацията. Лошото е, че и фаворит нямам. Ако изпере петната, на аромат липсва или не ми харесва /"Персил"/. Ако има аромат след пране, останало някое петно /"Омо"/. Та търсенето продължава.

# 476
  • Мнения: 362
До сега използвах Ариел прах и за цветно и за бяло. С какво мога да го заменя поне за бяло пране? Търся хубав прах с хубав ефект за бялото пране. За служебните ми дрехи са бели ризи и на каквито и градуси да ги пера си стоят по-тъмно бели.

# 477
  • Мнения: 489
И аз не мога да намеря качествен прах. Взех мин седм от Кауфланд персил за бяло, ами лекетата на децата стоят. Дайте ми съвет🙏

# 478
  • София
  • Мнения: 38 553
Магазините за алтернативен внос, търсиш немски препарати.

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 1 377
Моите фаворити са италиански Dash и гръцки Skip-справят се добре с бялото пране,но Persil powergems са най-добри за бяло.

Общи условия

Активация на акаунт