За голите деца на плажа

  • 21 690
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 967
Отговорих гол:
1) Защото на децата им харесва да са голи и кожата да се проветрява, а не да ги стягат някакви там ластици, да им е мокро и т.н.
2) Защото е по-здравословно да е гол, отколкото с мокър бански (а няма как да задържиш банския на детето сух повече от пет минути  Laughing)
3) Защото според мен това е естественото състояние на човека ми се вижда много странно като гледам бебета облечени в цял бански-  с мокри гърдички и дупета и кожата им не усеща нито слънце, нито свеж въздух - че нали за здраве уж ги водим на море newsm78

# 16
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Защо да са със бански?
Нямат какво да крият. Отишли са на въздушни и водни бани, а не на ластично-мокро мъчение.
За дупето си и има хавлии.... или леки памучни гащи. Не бански - плътни, тесни и спарващи
И ДА, красиви са! Щастливи и възторжено шляпкащи във водата.
С бански щяха да са вечно навиквани и преобличани...

# 17
  • Мнения: 2 768
Отговорих гол:
1) Защото на децата им харесва да са голи и кожата да се проветрява, а не да ги стягат някакви там ластици, да им е мокро и т.н.
2) Защото е по-здравословно да е гол, отколкото с мокър бански (а няма как да задържиш банския на детето сух повече от пет минути  Laughing)
3) Защото според мен това е естественото състояние на човека ми се вижда много странно като гледам бебета облечени в цял бански-  с мокри гърдички и дупета и кожата им не усеща нито слънце, нито свеж въздух - че нали за здраве уж ги водим на море newsm78

Такива са и моите разбирания !  Peace Има време да носят бански цял живот! Относно пясъка и слабините - с бански също влиза доволно количество пясък, с тази разлика, че си остава вътре.  Confused

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
с тениска и памперс или памперс-бански. По-скоро, за да не е открит на слънцето, защото пясъкът е навсякъде и хигиената не мога да я постигна с или без памперс.
За съжаление пясъкът по плажовете е нещо  Sick, арендуват, а не чистят плажа, сега съм му заръчала на детето да ми изрови златен пръстен, щото фасове вече имаме  Confused

# 19
  • Мнения: 46 526
Бански, долнище. Накупила съм няколко, за да може след всяко къпане да слагам сух.
Гола нямам намерение да я пускам, най-малкото не смятам, че е хигиенично  Sick

# 20
  • Мнения: X
Ние на море няма май да ходим,но в басейна баткото го пускам голичък и по този повод искам да ви разкажа ,че тези дни пратих негова снимка на зълва ми в САЩ-тя живее в Тексас и щях да падна от реакцията й:"Защо къпете дедето без бански?",защото там било забранено!?!?!?...Че  и забележка ми направи,че си снимам децата голички...е аз им правя снимки защото са сладки/а не с педофилски накланности/,но като чета и тук направо се замислям,дали да не хуквам да купувам бански....

# 21
  • Мнения: 4 621
Смятам да бъдем с памперс гащи, за да няма изненади и произшествия Wink

# 22
  • Мнения: 13 512
Аз мисля,че децата са или постоянно във водата/при което няма нужда да се сменят бански/,или влизат отвреме навреме, и не е проблем да бъдат преобувани с цел да са сухи. А не се ли  притеснявате,че може да има хора,които да  ги гледат "с други очи"? Струват ми се много уязвими така  голички. Моите деца са големи вече- на 12 и на 16 години, но никога не съм ги водила голи на плаж,защото ми се  е струвало много неестетично.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Не бански - плътни, тесни и спарващи

Откъде купувате детски бански като гореописаните??? Всъщност, то сигурно се намират де, ама...

И не е необходимо да ги навикваш децата по подразбиране. Моите, например, така са научени: излиза се от водата и веднага се съблича банския, облича се хавлията, стоплят се малко, после обличат сухия и цикълът се затваря.

Между другото, аз и досега за себе си така процедирам. И не спирам да се чудя как хората ходят с по един бански на море. Аз мокър бански не търпя, с един чифт посмъртно на море не тръгвам.

# 24
  • Мнения: 13 512
Ние на море няма май да ходим,но в басейна баткото го пускам голичък и по този повод искам да ви разкажа ,че тези дни пратих негова снимка на зълва ми в САЩ-тя живее в Тексас и щях да падна от реакцията й:"Защо къпете дедето без бански?",защото там било забранено!?!?!?...Че  и забележка ми направи,че си снимам децата голички...е аз им правя снимки защото са сладки/а не с педофилски накланности/,но като чета и тук направо се замислям,дали да не хуквам да купувам бански....
По този повод- преди 2 години бях публикувала в webshots снимки на  новороденото дете на един познат.На една от снимките-детето беше голо- в корито, по време на къпане/тогава детето беше на 1-2 месеца/. От Ot webshots ми свалиха снимката и ме помолиха да не публикувам повече снимки,които биха могли да бъдат обект на педофили. Детето беше момченце.

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Всички ходим голи.......аз, таткото и детето........даже единия дядо......би било дискриминация само него да водим облечено.........Но ходим на плажове където сме си само ние.........или има и други като нас

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз мисля,че децата са или постоянно във водата/при което няма нужда да се сменят бански/,или влизат отвреме навреме, и не е проблем да бъдат преобувани с цел да са сухи. А не се ли  притеснявате,че може да има хора,които да  ги гледат "с други очи"? Струват ми се много уязвими така  голички. Моите деца са големи вече- на 12 и на 16 години, но никога не съм ги водила голи на плаж,защото ми се  е струвало много неестетично.

Повече ме притесняват голите снимки в интернет......отде да знам кой идиот се праз..и пред тях.......и ме притеснява, че който иска може да разбере къде живея, къде примерно ходи на у-ще , градина и т.н......освен това всеки богат извратеняк може да си го поръча.....да му го доставят......все пак целия свят може да го гледа.........А на един плаж с 20 души......винаги мога да го предпазя...Параноичка си падам  Wink

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И двете си търсят банските и се радват, че са "като мама". Излизат от водата - подсушавам, мажа с крем и обуваме сух бански.
Намирам за нехигиенично подмятането им по пясъка по голо дупе. Sick
Да не говорим, че банските по някакъв начин ги въздържат да извършват физиологичните си нужди неконтролирано Joy

# 28
  • Мнения: 1 425
Винаги съм го водила със бански,просто според мен така е редно.Но всеки си решава за себе си вкрайна сметка. Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Отговорих с цял бански, просто защото такъв и подари кръстницата. Иначе миналата година ходи с памперс, което не и попречи да свърши една работа на пясъка и после не ме питайте как съм чистила. А когато се намокри - махам докато изсъхне и така.
Плажовете изобщо не са чисти и поне на дупето е хубаво да има защита.
За естетиката - да, от определена възраст е хубаво да са облечени.

Отдавна се произвеждат бързосъхнещи бански, така че не е проблем за по-големите деца и да си остават с тях след къпане.

Общи условия

Активация на акаунт