Glisti :(

  • 5 519
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 116
Ако са глистя може да продупчат червата и да се насочат към други органи.Става много опасно.

# 16
  • Мнения: 291
Ами значи моето дете е видяло някакви малки бели червейчета около аналният отвор...нощем казва че не може да спи...тя е голяма вече и е много притеснителна казвам им че няма нищо срамно,но не и не CryНезнам вече какво да правя.незнам дори тези червеичета опасни ли са и докакво могат да доведат

Извинявам се че се намесвам, ама да попитам. У вас щерката ли командва. Не е ли много малка че да не можете да и се наложите. Или май МАМА се глези повече и от детето. Сто човека казаха колко опасно може да бъде едно опаразитяване. Един не ти каза че е безобидно, а ти пак твоето си знаеш - детенцето не иска да ходи на доктор. Голяма била. хич не ми се вярва да е пълнолетна. То вярно че днес децата растат бързо ама чак пък толкова. Не оправдавай бездействието си с детето. Не се срамува тя а ти и не се глези тя а пак ти. Това мисля аз

# 17
  • Мнения: 515
Ами значи моето дете е видяло някакви малки бели червейчета около аналният отвор...нощем казва че не може да спи...тя е голяма вече и е много притеснителна казвам им че няма нищо срамно,но не и не CryНезнам вече какво да правя.незнам дори тези червеичета опасни ли са и докакво могат да доведат

Извинявам се че се намесвам, ама да попитам. У вас щерката ли командва. Не е ли много малка че да не можете да и се наложите. Или май МАМА се глези повече и от детето. Сто човека казаха колко опасно може да бъде едно опаразитяване. Един не ти каза че е безобидно, а ти пак твоето си знаеш - детенцето не иска да ходи на доктор. Голяма била. Ами като и гледам снимката ,ако е тя на нея - хич не ми се вижда да е пълнолетна. То вярно че днес децата растат бързо ама чак пък толкова. Не оправдавай бездействието си с детето. Не се срамува тя а ти и не се глези тя а пак ти. Това мисля аз

Напълно подкрепям. Само дето аз не виждам снимка. Виждам гост, който пише в зелено.  Rolling Eyes и действително дразни с бездействие по сериозно нещо отнасящо се до детето му. Или госта ни пързаля  #Cussing outили просто #Cussing out

# 18
  • Мнения: 291
За снимката беше грешка. Гледах снимка от друга тема едновременно с това.

# 19
  • Мнения: 1 080
Извинете а детето как  си  е видяло  аналния  отвор?

# 20
  • Мнения: 1 116
Може да се е щракнало с ГСМ-а  newsm78
 #Crazy

# 21
Не, това че скърца със зъби не е основание да се преполагат глисти.
Децата скърцат нощем по много причини, най-вече след превъзбуда.

# 22
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Знам бабин лек!!!
Ядат се сурови тиквени семки!!!
Не е шега. Съдържат нещо, което трови гадините.

Общи условия

Активация на акаунт