Мързеливи татковци-какво да ги правим

  • 2 301
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
ахахаха..в рубрика "купувам-продавам" да има и "заменям мъж" - пишете до админите..
а ако не иска да коси тревата или квот там тряя да напрай,му кажи да плати сметките на обслужващия персонал..ако плати-ок,ама ако не-да стаа и да почва да коси..

# 16
  • Мнения: 260
Има едно предаване по немските телевизии, където майките в две семейства се сменят за една седмица (Фрауентауш). Големи майтапи има по някой път. Май след като стане нещо такова човек разбира дали е имал късмет , или не. Но поне е за някои семейства е повод да се замислят: - Какво може да се подобри у нас?

# 17
  • Мнения: 677
бойко борисов ги разбира тея неща със размените..сещаш ли се Wink

# 18
  • Мнения: 1 451
предлагам да се сменят мъжете на Елито и Нати

Мъжете хубу ще се сменят, ама ще си изпълняват ли всички съпружески задължения по време на смяната  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 153
Абе я го ступай fight Stuck Out Tongue Winking Eye smile3519

# 20
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
предлагам да се сменят мъжете на Елито и Нати

Ами аз смених маниак с мързелив и пак нямам угодия. Ако ги сменят по-често ще могат да оценят най-добре положителните страни и на двата случая Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжете хубу ще се сменят, ама ще си изпълняват ли всички съпружески задължения по време на смяната  Laughing

Аха...не стига, че моят ще чисти по хорските къщи на аванта, ами и съпружески задължения ще ми изпълнява...и после ще ми го върнат изцеден като лимон... Sick

Ами аз смених маниак с мързелив и пак нямам угодия.

Точно това си помислих като прочетох топофертата за смяната... Wink

# 22
  • Мнения: 14 654
това, че мъжете не вършат точно нещата, които ние - милите им жени желаем не ги прави мързеливи. просто в малкото свободно време, на мъжа ми едва ли му се поправя вратичката на гардероба или веригата на детското колело ( само че ме е яд, че детето не кара колело) или пък му се ходи за картофи с колата, че са тежки за носене на ръка. аз не мисля да се справям с този вид мързел, не ме впечатлява твърде, пък добре си живеем и без вратичка на гардероба  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 677
ей тва мнение да се закове!и всички жени да си го разпечатат с ГОЛЕМИЯ шрифт и да си го боднат до огледалото при гримовете!
П.П. раде,напусни мъжа си,ние сме милиони-избери някой от нас!

# 24
  • Мнения: 2 978
това, че мъжете не вършат точно нещата, които ние - милите им жени желаем не ги прави мързеливи. .......

Aйде бе..не ги прави. newsm78 Rolling Eyes

Ама ако не измия чиниите, щото точно сега не ща Crazy. Или пък съм се лакирала..има да мрънка, че са влезли у нас съседските мравки. Close Ако не пусна пералнята с дрехите, дали ще му е кеф да си ходи мръсен и миризлив на работа?

Така не става Naughty...и мен ме мързи понякога и то яко Blush, но когато е за него, не мрънкам и не се оплаквам. Готвя, чистя и гледам всичко да му е наред когато се прибира от работа. През деня си седя в кочинката Joy..

Обаче, искам същото и в обратен вариант---- да, ама не става. Той си е мъж и си е мързелив по природа...Е, вярно има и супер работливи..ама те са умрели с динозаврите май..или има тук там, някой прецакал се индивид Mr. Green

 Така че този номер пред мен не минава Naughty И аз мрънкам (а много мразя да го правя) до от кат или се подмазвам с нещо Heart Eyes Laughing иначе файда нЕма.

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 13:50 от Вини

# 25
  • Мнения: 14 654
това, че мъжете не вършат точно нещата, които ние - милите им жени желаем не ги прави мързеливи. .......

Aйде бе..не ги прави. newsm78 Rolling Eyes


аз си държа на мнението, че мъжът ми не е мързелив! за такива дреболии като миене на чинии, готвене, затягане на контактите, поправка на някой повреден електоуред не си дуднем и мърморим. съжалявам, че от теб се изисква да си перфектна домакиня, от мен не, затова и аз не се дразня като нещо неважно се отлага (може и с годииини).
или пък сме двама мързеливци, които са имали късмет да попаднат един на друг  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 978
това, че мъжете не вършат точно нещата, които ние - милите им жени желаем не ги прави мързеливи. .......

Aйде бе..не ги прави. newsm78 Rolling Eyes


аз си държа на мнението, че мъжът ми не е мързелив! за такива дреболии като миене на чинии, готвене, затягане на контактите, поправка на някой повреден електоуред не си дуднем и мърморим. съжалявам, че от теб се изисква да си перфектна домакиня, от мен не, затова и аз не се дразня като нещо неважно се отлага (може и с годииини).
или пък сме двама мързеливци, които са имали късмет да попаднат един на друг  Simple Smile

Че кой е казал нещо за твоят мъж....? Аз говоря общо...и най - вече за моя. Laughing
А колкото до това той не изисква да съм перфектна..аз го научих така...такава съм си и съм виновна за което...щото искам всичко да ми е наред..ама на като свикнеш някой на хубавото и после... Crazy

Иначе има неща, които немогат да се отлагат с години..просто има хора, които ако не им навреш нещото в очите си правят пас Confused

# 27
  • Мнения: 494
Цитат
Мързеливи татковци-какво да ги правим

Набийте ги на кол  Twisted Evil

И това не помага. Като го хване мързела нищо не гопуска newsm66

# 28
  • Мнения: 1 451
Цитат
Мързеливи татковци-какво да ги правим

Набийте ги на кол  Twisted Evil

И това не помага. Като го хване мързела нищо не гопуска newsm66

Що ве? Мене ме държи не повече от месец  Joy

# 29
  • Мнения: 494
Цитат
Мързеливи татковци-какво да ги правим

Набийте ги на кол  Twisted Evil

И това не помага. Като го хване мързела нищо не гопуска newsm66

Що ве? Мене ме държи не повече от месец  Joy

Въх,ами кой мие чиниите? 1dishes

Общи условия

Активация на акаунт